אם החלטתם שהגיע הזמן לחזור לביקור בארצות הברית וגיליתם כי נגמר לכם תוקף הויזה, יהיה עליכם לעשות חידוש ויזה לארה"ב דרך שאלון הזמין עבורכם באתר השגרירות.

לפני שתתחילו בתהליך חידוש הויזה לארה"ב, יהיה עליכם לדעת שטופס ה- ds זמין בשפה האנגלית בלבד. לכן, עליכם לקחת בחשבון שאת כל הפרטים שתתבקשו להזין בטופס תצטרכו לרשום בשפה האנגלית. הימנעו מכתיבת הפרטים עם שגיאות כתיב, שכן השגרירות אינה תגלה סלחנות כלפי פרטים ומידע שגויים אשר עשויים לפגוע באמינותו והבנתו של הטופס. במקרים אלו, טופס הבקשה שלכם עשוי להיפסל ותצטרכו לעבור את כל התהליך מההתחלה.

 

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית

 

לאחר שמילאתם את כל הפרטים בטופס הבקשה לויזה לארה"ב, תתבקשו להמציא מסמכים רלוונטיים אשר יוכלו להוכיח כי הסיבה לבקשתכם להוצאת הויזה לארצות הברית היא למטרת תיירות או נסיעת עסקים בלבד, ובכל מקרה שלא לשם הגירה או עבודה בארה"ב ללא אישור.

בכדי לעשות זאת, תצטרכו להכין עמכם את המסמכים הבאים:

  • מסמכים המעידים על שירותכם בצבא הגנה לישראל בצבא קבע או בשירות סדיר
  • נכסים בישראל בבעלותכם לרבות דירה או רכב
  • אישור עבודה מאת המעסיק שלכם
  • אישור לימודים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה כגון אוניברסיטאות ומכללות בישראל
  • תלושי משכורת של 3 החודשים האחרונים שלכם

לאחר שהכנתם את כל המסמכים הרלוונטיים לטופס ה-DS, יהיה עליכם לשלם את האגרה עבור הריאיון בשגרירות ארצות הברית ולתאם לעצמכם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית עם הקונסול האמריקאי אשר יבדוק את כשירותכם להוצאת ויזה לארה"ב. אורך הריאיון לא יעלה על מספר דקות, בסופם תוכלו לדעת האם אתם זכאים לקבל את הויזה הנחשקת לארה"ב.

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית עם VISA USA

מכיוון שאין זו הפעם הראשונה שהנכם מוציאים ויזה לארה"ב, קרוב לוודאי שהנכם מודעים לתהליך של מילוי הטפסים וקביעת המועד לריאיון בשגרירות. בכדי להקל עליכם חשבנו שתרצו לדעת איך לחסוך בזמן במילוי הטפסים בשפה האנגלית ולעשות זאת דרך חברה חיצונית המספקת שירותי הוצאה וחידוש ויזה לארה"ב.

VISA USA   הינה חברה המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ולהתחיל למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית באופן מקוון. לאחר מכן, נוכל להתחיל בתהליך הטיפול בטפסים שלכם, לשלם עבורכם את האגרה ולתאם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית באחד מהסניפים של השגרירות הקרובים אל ביתכם.

מעוניינים לחדש ויזה לארה"ב מהר יותר? התקשרו אלינו ונתחיל בתהליך מילוי הטפסים ותיאום הריאיון בשגרירות ארה"ב בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם.

טלפון: 055-889-1032