טופס ds 160 משמש להגשת בקשה לויזה על ידי תושבי ישראל המעוניינים להיכנס לתחומי ארה"ב לתקופת זמן קצרה וקצובה מראש למטרות שונות. אמנם ניתן להוריד ולהדפיס את הטופס באנגלית, אבל הדבר אינו מומלץ. מדובר בטופס ארוך יחסית, בן 80 שאלות, שיש למלא לאט ובתשומת לב. כל טעות במילוי הטופס עשויה לעלות לכם בקבלת הויזה המיוחלת ובהפסד האגרה ששילמתם על ניסיון זה. מילוי הטופס בצורה מקוונת גם חוסך לכם ניירת מיותרת ועלויות הדפסה, והוא גם ידידותי יותר לסביבה.

 

מה האלטרנטיבה להורדת הטופס?

את טופס ds160 מומלץ למלא אונליין בצעדים קטנים, ולשמור את ההתקדמות שלכם. אם אינכם דוברים אנגלית שוטפת, יש באפשרותכם למלא את הטופס אפילו בשפה העברית, ולקבל סיוע מאתנו כחברה מקצועית ובעלת ניסיון, המתמחה בהגשת בקשות לויזה לארה"ב. אנו מוודאים שהטופס מולא כהלכה, ומתרגמים אותו לאנגלית עבורכם. לאחר מילוי הטופס נקבע עבורכם את הריאיון בשגרירות, ונוכל אף לסייע לכם בתהליך איסוף המסמכים עמם תגיעו לראיון וישמשו כאסמכתאות לטענות המוצגות בטופס.

 

ds 160 טופס להורדה

ds 160 טופס להורדה כדי להוציא ויזה ולראות את הבניינים היפים בארצות הברית

 

האם בטוח שאקבל את הויזה אם אני נעזר בכם למילוי טופס ds160?

 

ההחלטה האם לאשר לתושב ישראל להיכנס לתחומי ארה"ב תלויה אך ורק בהחלטת הקונסוליה. אין גוף מחוץ לשגרירות ארה"ב שיכול להפעיל מניפולציה כלשהי על ההחלטה הסופית. עם זאת, כאשר נעזרים במילוי הטופס בחברה בעלת ניסיון בתחום, הסיכוי שלכם לצלוח את הריאיון (הקצרצר אך המשמעותי) בשגרירות ארה"ב בהצלחה, כאשר בידכם כל המסמכים היכולים לסייע לכם, גבוה בהרבה. אנו מטפלים בשנים האחרונות במאות ישראלים הזקוקים לסיוע במילוי טופס ds160, ושמחים לשמוע שרבים מהם עברו את הריאיון בהצלחה וטסו לארה"ב.

 

האם אפשר לשלוח את הטופס בדואר במקום להגיע לראיון?

 

הטופס מהווה רק השלב הראשון בבקשה לויזה. הריאיון בשגרירות הוא חובה לכל מבקש מעל גיל 14 או מתחת לגיל 80. מילוי הטופס נועד על מנת לתת לשגרירות פרטים ראשוניים אודותיכם ולתאם את הריאיון, ואינו מספיק על מנת לקבל את הויזה לארה"ב.

 

האם כדאי לנסות למלא את הטופס לבד, ורק אם התקבל סירוב להיעזר בחברה חיצונית?

 

יש המנסים את מזלם וממלאים את הטופס לבד, מתוך ההנחה שאם יקבלו סירוב משגרירות ארה"ב תמיד יוכלו להגיש את הבקשה שנית. חשוב לדעת כי לאחר סירוב יש להמתין פרק זמן קבוע לפני הגשה נוספת. כל סירוב שקיבלתם בעבר לקבלת הויזה לארה"ב עשוי להשפיע על סיכויי הקבלה של הויזה בעתיד. לא תוכלו לשנות פרטים הנוגעים לסטטוס שלכם באופן מידי, אלא תצטרכו להמתין עד שיהיו בידיכם יותר הוכחות לחזקה בארץ או לשיפור מצבכם הכלכלי. אם הסירוב התקבל בשל טעות במילוי הטופס, אולי נוכל לעזור. פנו למומחים שלנו עוד היום ונשמח לייעץ.

 

מחפשים גרסה להורדה של טופס ds 160? תוכלו לעשות זאת כאן.

 

האופציה המודרנית: טופס ds 160 מקוון באינטרנט

לפני שתוכלו לעלות על המטוס ולעשות את דרככם לארצות הברית, תצטרכו לבדוק שיש לכם ויזה לארה"ב בתוקף, אחרת יהיה עליכם למלא טופס ds 160 מקוון באינטרנט.

 

טופס ds 160 מקוון באינטרנט

טופס ds 160 מקוון באינטרנט בעברית

 

על מנת להתחיל בתהליך, יהיה עליכם להיכנס לאתר שגרירות ארצות הברית בישראל ולחפש את הטפסים לויזה לארה"ב ומשם להתקדם בתהליך צעד אחד צעד בהתאם להנחיות. יש לשים לב כי טופס ה- ds 160 המופיע באתר השגרירות יהיה זמין עבורכם בשפה האנגלית בלבד. לכן, הקפידו על כתיבה מדויקת וללא שגיאות כתיב שעשויות לגרום לדיסאינפורמציה בכל הנוגע לשמכם והפרטים האישיים שלכם. השגרירות האמריקאית לא תגלה כל סלחנות כלפי טפסים אלו ועשויים לפסול לכם אותם, דבר אשר יגרום לדחיית המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארה"ב ומכם זמן נוסף טרחה נוסף למילוי הטפסים ומעבר שלבי התהליך מהתחלה.

איך ממלאים טופס ds 160 מקוון דרך האינטרנט?

אם אין לכם כל בעיה עם השפה האנגלית, תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב באנגלית דרך השגרירות ולוודא שעברתם בהצלחה את כל השלבים הכוללים שאלון אישי, הוספת תמונת פספורט התואמת להנחיות השגרירות האמריקאית ומסמכים רלוונטיים המעידים על כך שאין לכם כל כוונה לטוס לארצות הברית למטרות הגירה או עבודה בחו"ל.

מסמכים אלו יראו כי עיקר חייכם מתנהל בארץ וכך לא תהיה לשגרירות ארה"ב כל סיבה לדאגה בתהליך אישור הויזה לארה"ב. כמו כן, תוכלו להמציא אישורים על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בצבא סדיר או קבע, אישור לימודים על השכלה גבוהה באוניברסיטה, אישורים על החזקת נכסים בארץ כגון רכב או דירה וכו'.

 

לאחר מכן, יהיה עליכם לבחור את המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארה"ב באחד מהסניפים הקרובים אליכם לפי בחירתכם:

  1. שגרירות ארה"ב סניף תל אביב
  2. שגרירות ארה"ב סניף ירושלים.

לבסוף תדרשו לבצע את תשלום האגרה עבור השגרירות ולשמור על אישור התשלום ליום הריאיון, שם תתבקשו להציגו בפני הקונסול האמריקאי אשר יקבע האם תוכלו להוציא ויזה לארה"ב.


האם אפשר למלא טופס
ds 160 בעברית באופן מקוון?

אם אנגלית היא לא שפת האם שלך ואתה מעדיף לחסוך בזמן במילוי הטפסים לויזה לארה"ב בעברית, תוכל לעשות זאת באמצעות חברת VISA USA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב.

בנוסף אנו נבצע עבורך את כל העבודה הסיזיפית הכוללת את שליחת הטפסים לשגרירות ארה"ב, תיאום מועד ומיקום הריאיון הכולל תאריך, יום ושעה בהם יהיה עליך להתייצב בשגרירות ארה"ב לקיום הריאיון לקבלת הויזה וביצוע תשלום האגרה.

 

לפרטים נוספים על הוצאת ויזה לארה"ב השאירו פרטים או התקשרו.

טלפון: 055-889-1032