הקונסוליה האמריקאית (קונסוליה אמריקאית בירושלים, הקונסוליה האמריקאית תל אביב, קונסוליה אמריקאית בחיפה)
כדי לקבל ויזה לארה"ב נדרש כל מבקש למלא סדרת טפסים, לצרף אליה תמונה ולבסוף לקבוע ראיון אישי עם נציג רשמי של ממשלת ארה"ב בישראל. בישראל קיימות שלוש נציגויות קונסולריות: השגריריות האמריקאית הממוקמת בתל אביב, הקונסוליה הכללית בירושלים והנציגות הקונסולרית בחיפה.

 

הקונסוליה האמריקאית

הקונסוליה האמריקאית להוצאת ויזה לארה"ב

 

תושבי תל אביב והמרכז

הקונסוליה האמריקאית, תל אביב ממוקמת בבניין שגרירות ארה"ב ברחוב הירקון 71 החל משנות השישים של המאה ה-20. זוהי הנציגות המרכזית אשר בה מתקיימים מרבית הראיונות האישיים לצורך קבלת ויזות לארה"ב. השגרירות פתוחה בימים שני עד שישי בין השעות 8:00 ל-16:30.

תושבי ירושלים וסביבותיה

כבר מסוף המאה ה-19 קיימת קונסוליה אמריקאית בירושלים, והחל מראשית המאה ה-20 עברה הקונסוליה למשכנה הנוכחי ברחוב דוד פלוסר 14. תושבי ירושלים, הגדה המערבית ועזה המבקשים לקבל ויזה לארה"ב רשאים לבקש לערוך את הראיון האישי בקונסוליה הכללית בירושלים ולחסוך את הנסיעה לשגרירות בתל אביב. הקונסוליה פתוחה בימים שני עד שישי בין השעות 8:00 ל-16:30.

תושבי הצפון

אמנם קיימת קונסוליה אמריקאית בחיפה הממוקמת בשדרות בן גוריון 26 והממונה על מתן שירותים בסיסיים לאזרחי ארה"ב, אבל היא אינה מטפלת בנושאי ויזה לארה"ב ואף אינה עונה על שאלות בנידון.

שירותי VISA USA לכלל תושבי הארץ

בין אם אתם מתגוררים במרכז הארץ או בסביבות ירושלים ויש לכם גישה קלה לאחת מקונסוליות ארה"ב הקרובות למקום מגוריכם, ובין אם אתם תושבי הצפון או כל אזור אחר בארץ, שירותי VISA USA יכולים לחסוך לכם זמן הן במענה על שאלות בנוגע לקבלת ויזה לארה"ב והן בקביעת זמן ומועד נוחים לראיון האישי. בעת מילוי טפסי הבקשה לויזה אתם מתבקשים להכניס את כתובתכם המלאה. אנחנו מזהים את המיקוד שהכנסתם ולפיו יכולים להציע לכם לקבוע את הראיון בתל אביב או בירושלים. כאמור, תושבי הצפון יאלצו להגיע לראיון בשגרירות בתל אביב בשל העובדה שהקונסוליה האמריקאית בחיפה אינה מספקת שירותי ויזה.
החסכון המשמעותי בשימוש בשירותי VISA USA בא לידי ביטוי בקלות ובנוחות של מילוי טפסי הבקשה לויזה בעברית, בהנחיות הפשוטות ובהזרמת התהליך על כל שלביו. החסכון בא לידי ביטוי גם באפשרות לקביעה נוחה של הראיון האישי, הן מבחינת המועד והן מבחינת המיקום.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

צוות VISA USA.

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה