הקונסוליה האמריקאית (קונסוליה אמריקאית בירושלים, הקונסוליה האמריקאית תל אביב, קונסוליה אמריקאית בחיפה)
עדכון: בעקבות החלטתו של דונלד טראמפ הועברה השגרירות לירושלים, בכל הקשור להוצאת ויזה המעבר הינו סמלי בלבד ואפשר להוציא ויזה הן בשגרירות החדשה בירושלים והם בקונסוליה בתל אביב.
לכן בכל מקום בכתבה בו רשום “הקונסוליה בירושלים” הכוונה היא לשגרירות החדשה בירושלים.

כדי לקבל ויזה לארה”ב נדרש כל מבקש למלא סדרת טפסים, לצרף אליה תמונה ולבסוף לקבוע ראיון אישי עם נציג רשמי של ממשלת ארה”ב בישראל. בישראל קיימות שלוש נציגויות קונסולריות: השגריריות האמריקאית הממוקמת בתל אביב, הקונסוליה הכללית בירושלים והנציגות הקונסולרית בחיפה.

 

תושבי ירושלים וסביבותיה

כבר מסוף המאה ה-19 קיימת קונסוליה אמריקאית בירושלים, והחל מראשית המאה ה-20 עברה הקונסוליה למשכנה הנוכחי ברחוב דוד פלוסר 14. תושבי ירושלים, הגדה המערבית ועזה המבקשים לקבל ויזה לארה”ב רשאים לבקש לערוך את הראיון האישי בקונסוליה הכללית בירושלים ולחסוך את הנסיעה לשגרירות בתל אביב. הקונסוליה פתוחה בימים שני עד שישי בין השעות 8:00 ל-16:30.

 

תושבי תל אביב והמרכז

הקונסוליה האמריקאית, תל אביב ממוקמת בבניין שגרירות ארה”ב ברחוב הירקון 71 החל משנות השישים של המאה ה-20. זוהי הנציגות המרכזית אשר בה מתקיימים מרבית הראיונות האישיים לצורך קבלת ויזות לארה”ב. השגרירות פתוחה בימים שני עד שישי בין השעות 8:00 ל-16:30.

 

תושבי הצפון

אמנם קיימת קונסוליה אמריקאית בחיפה הממוקמת בשדרות בן גוריון 26 והממונה על מתן שירותים בסיסיים לאזרחי ארה”ב, אבל היא אינה מטפלת בנושאי ויזה לארה”ב ואף אינה עונה על שאלות בנידון.

 

 

הקונסוליה האמריקאית בירושלים

רוצים להוציא ויזה דרך הקונסוליה האמריקאית בירושלים?
ראשית עליכם למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה האנגלית באמצעות אתר שגרירות ארה”ב.
כמו כן, עליכם לוודא כי יש ברשותכם 2 תמונות פספורט בתוקף, אותן תוכלו לצרף אל טופס ה – DS–160 אותו תתבקשו להביא ביום הריאיון עבור הקונסוליה האמריקאית בצירוף השאלון,
תשלום האגרה והמסמכים הרלוונטיים שהכנתם עמכם מבעוד מועד על מנת שתוכלו לעבור בהצלחה את הריאיון לקבלת הויזה לארצות הברית ולקבוע מועד לטיסה הקרובה כך שתוכלו לבקר ביעדים הנחשקים בארצות הברית בהקדם האפשרי.

 

הקונסוליה האמריקאית בירושלים

הקונסוליה האמריקאית

 

לאחר שהצטיידתם בתמונות הפספורט יהיה עליכם להכין מסמכים המעידים על כוונתכם לטוס לארצות הברית למטרת תיירות ולא לשם הגירה או עבודה, זאת אומרת שהקונסוליה האמריקאית בירושלים צריכה להתרשם מכך שמטרתכם לקבלת הויזה לארה”ב היא לשם תיירות בלבד וכי עיקר חייכם מתנהל בארץ.

כדי שתוכלו לספק את המסמכים הרלוונטיים לכך, עליכם להמציא אישורים על החזקת נכסים בבעלותכם, שכר דירה או משכנתא. אישורים על שירות בצה”ל, בשירות סדיר או בצבא קבע, אישור על לימודים במכללה או באוניברסיטה וכו’.

לאחר שדאגתם לאסמכתא בתוקף על שעליכם לעשות הוא לבצע את תשלום האגרה דרך אתר השגרירות ולתאם את המועד לריאיון לויזה לארה”ב.

 

הקונסוליה האמריקאית בירושלים – מידע ופרטים

כתובת הקונסוליה בירושלים: דוד פלוסר 14 ירושלים.

מס’ הטלפון: 02-630-4000

פקס: 02-630-40-70

אין ספק כי מדובר בתהליך ומורכב יחסית לכל מי שמעוניין להוציא ויזה לארה”ב או אפילו לבצע חידוש ויזה שאינה בתוקף. כמו כן, ניתן לחסוך בזמן ולבצע את ההליך להוצאת הויזה מהר יותר מהרגיל.

VISA USA מספקת שירותי הוצאת ויזה לארה”ב ותשמח לסייע לך בתהליך החל מהשלב הראשון של מילוי הטפסים לויזה לארה”ב בעברית באופן מקוון דרך האתר ועד תשלום האגרה עבור הקונסוליה האמריקאית בירושלים ותיאום הריאיון בזמן שנח לך.

 

 

קונסוליית ארצות הברית בירושלים

קונסוליית ארצות הברית בירושלים

שירותי VISA USA לכלל תושבי הארץ

בין אם אתם מתגוררים במרכז הארץ או בסביבות ירושלים ויש לכם גישה קלה לאחת מקונסוליות ארה”ב הקרובות למקום מגוריכם, ובין אם אתם תושבי הצפון או כל אזור אחר בארץ, שירותי VISA USA יכולים לחסוך לכם זמן הן במענה על שאלות בנוגע לקבלת ויזה לארה”ב והן בקביעת זמן ומועד נוחים לראיון האישי. בעת מילוי טפסי הבקשה לויזה אתם מתבקשים להכניס את כתובתכם המלאה. אנחנו מזהים את המיקוד שהכנסתם ולפיו יכולים להציע לכם לקבוע את הראיון בתל אביב או בירושלים. כאמור, תושבי הצפון יאלצו להגיע לראיון בשגרירות בתל אביב בשל העובדה שהקונסוליה האמריקאית בחיפה אינה מספקת שירותי ויזה.
החסכון המשמעותי בשימוש בשירותי VISA USA בא לידי ביטוי בקלות ובנוחות של מילוי טפסי הבקשה לויזה בעברית, בהנחיות הפשוטות ובהזרמת התהליך על כל שלביו. החסכון בא לידי ביטוי גם באפשרות לקביעה נוחה של הראיון האישי, הן מבחינת המועד והן מבחינת המיקום.

 

ויזה לארה”ב לתושבי ירושלים

הוצאת ויזה לארה”ב וקביעת ראיון בשגרירות ירושלים למטרת תיירות ועסקים (לא להגירה) בעברית:
מתגוררים באזור ירושלים ומעדיפים לקבוע ראיון לקבלת ויזה לארה”ב בירושלים?

המלצות ויזה לארה"ב לתושבי ירושלים

המלצות ויזה לארה”ב לתושבי ירושלים בעברית

כחלק מתהליך הוצאת ויזה לנוסעים לארה”ב למטרות תיירות או עסקים אתם נדרשים למלא שורת טפסים, לשלם אגרת בקשה חד פעמית וכן לקבוע ראיון אישי בשגרירות ארה”ב בישראל. בשנים האחרונות ניתן לערוך ראיון להוצאת ויזה לארה”ב לתושבי ירושלים וסביבותיה גם בשגרירות ארה”ב בירושלים, לא רק בסניף השגרירות בתל אביב.

אנו מקלים ומקצרים עבורכם את תהליך ההוצאה של ויזה לארה”ב מכמה בחינות. ראשית, הוא מאפשר למלא את טפסי הבקשה האישיים בעברית ולא באנגלית. שנית, דרכו ניתן להשלים את תשלום האגרה לבקשה. והחשוב מכל עבור תושבי ירושלים והסביבה – דרכו ניתן בקלות וביעילות לקבוע ראיון בשגרירות בירושלים במקום בתל אביב. מדובר בחסכון בזמן הכולל של תהליך הבקשה הן מבחינת מילוי הטפסים הפשוט והן מבחינת החסכון בנסיעה, וכן בתשומת הלב שיש להקדיש לכל אחד מהשלבים. ההנחיות הנוחות באתר יובילו אתכם שלב שלב ויצמצמו את הסיכוי לבלבול או טעות בדרך להשלמת הבקשה.

אז אם אתם תושבי ירושלים או סביבותיה ונוח לכם יותר לקבוע ולהגיע לראיון בשגרירות ארה”ב בירושלים, התחילו במילוי טפסי הבקשה. לפי המיקוד נזהה את כתובתכם ונתקשר לוודא טלפונית אם מתאים לכם יותר לקבוע ראיון להוצאת ויזה לארה”ב בירושלים. אנחנו נשתדל להתאים את מועד הראיון לזמן המתאים לכם וכמובן נחסוך לכם את זמן הנסיעה. שימו לב שקטינים מתחת לגיל 14 ומבוגרים מעל גיל 79 אינם נדרשים להתייצב בעצמם בראיון ומספיק למלא עבורם את טפסי הבקשה, לשלם את האגרה ולשלוח את הטפסים לשגרירות באמצעות דואר שליחים.


ויזה לארה”ב מהר תוך 24 שעות

אם החלטתם לטוס לארצות הברית ברגע האחרון ובטווח זמנים קצר, תוכלו לבקש את שירותי ה – VIP שלנו ולקבל תור לריאיון לויזה לארה”ב בשגרירות האמריקאית ובתוך 24 שעות בלבד.

כל שתתבקשו לעשות זה למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית דרך האתר ואנו נדאג לבצע עבורכם את העבודה הסיזיפית של תיאום הריאיון מול השגרירות וביצוע תשלום האגרה.

 

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לקונסוליה האמריקאית

כמה זמן לוקח לקבל תור לויזה בקונסוליה בירושלים?

קונסולית ירושלים ידועה כמהירה יותר בתורים לעומת שגרירות תל אביב. אך אף על פי כן זמני התורים תמיד משתנים. לעיתים ניתן לתאם מהיום למחר ולעיתים זה עיניין של ימים או שבועות, לכן אם אתה מעוניין להסדיר ויזה לארה”ב יש להערך לכך מראש ולא לחכות לרגע האחרון. לפרטים נוספים.

 

מעוניינים שנתאם עבורכם תור לריאיון בקונסוליה האמריקאית בירושלים?
התקשרו אלינו לפרטים נוספים:
055-889-1032

 

אין תגובות - להיות הראשון

כתיבת תגובה