למילוי טופס Esta בקלות

  Electronic System for Travel Authorization
  Visa Waiver Program

  ESTA – ויזה לארה"ב לבעלי דרכון אירופאי

  • טפסים בעברית קלים להבנה ומילוי.
  • מענה אנושי אדיב ומקצועי.
  • התהליך מתבצע אונליין בנוחות.
  • אתר מאובטח ותשלום מוצפן.
  אישור ESTA לארצות הברית

  יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

  ESTA בקלות ובעברית

  אם אתם בעלי דרכון אירופאי ומעוניינים לבקר בארצות הברית למטרת תיירות או עסקים תוכלו להוציא אישור ESTA  בהליך מזורז לצורך ביקור בארה"ב עד 90 יום הגעתם למקום הנכון.

  אישור ESTA הוא אישור אלקטרוני המתקבל ממערכת אוטומטית שפותחה על ידי ממשלת ארה"ב אשר מאפשר לבעלי דרכון אירופאי העומדים בתנאי התוכנית Visa Waiver Program להיכנס לארה"ב ללא ויזה אלא עם אישור בלבד.

  המערכת קובעת האם אתם רשאים להיכנס לארצות הברית או שקיים סיכון בטחוני, חוקי או אחר שצפוי למנוע את כניסתכם.

  הקמנו את האתר הזה על מנת להקל עליכם את תהליך הוצאת אישור ESTA ולאפשר לכם להתמקד בטיול במקום בבירוקרטיה.

  כדי להתחיל במילוי הטפסים לחצו על הכפתור ועם קבלת הטפסים אצלנו נציג יחזור אליכם על מנת לוודא את תקינות הטפסים ולתקתק לכם את האישור.

  מה זה ESTA?

  ראשי התיבות של ESTA הם Electronic System for Travel Authorization. מדובר במערכת  אינטרנטית שפותחה על ידי ממשלת ארה"ב כי לבדוק ולהכיר את המטיילים המעוניינים להיכנס לארה"ב עוד לפני שהם עלו לטיסה או להפלגה למדינה זאת.

  למעשה אישור ESTA בא להחליף את הצורך בהוצאת ויזה לארה"ב ומאפשר תהליך מקוצר ואישור מהיר לצורך כניסה לארה"ב.

  טופס ESTA נכנס לשימוש החל מתאריך 12.01.2019 וכל מי שרוצה להיכנס לארה"ב תחת Visa Waiver Program מתבקש להציג טופס ESTA מאושר.

  אישור ESTA מאפשר כניסה לארה"ב למשך 90 ימים.

  המטרות לשמן ניתן להוציא אישור ESTA לצורך כניסה לארה"ב הן לתיירות, לעסקים ולמטרות רפואיות.

  ההחלטה האם לאשר את כניסתכם לארה"ב מתקבלת על ידי מערכת אוטומטית שקובעת האם על סמך הנתונים שהזנתם תוכלו להיכנס לארה"ב או שקיים סיכון שבגינו לא תוכלו להיכנס אליה.

  בדומה לקבלת ויזה לארה"ב גם אישור ESTA אינו מבטיח ב – 100% שתוכלו להיכנס בפועל לארצות הברית, מכיוון שתצטרכו לקבל את אישורו של קצין הגנת המכס והגבול של ארה"ב בכניסה לנמל התעופה.

  מי צריך ויכול להוציא אישור Esta?

  כל הנוסעים כולל ילדים ותינוקות, המעוניינים להיכנס לארצות הברית במסגרת התוכנית לויתור ויזה Visa Waiver Program חייבים להוציא אישור ESTA טרם ההמראה. האישור כולל מספר יחודי המזהה את הנוסע ואת האישור באופן חד ערכי.

  אזרחים בעלי דרכון אירופאי העומדים בקריטריונים של Visa Waiver Program המעוניינים להיכנס לארה"ב במסגרת הליך מקוצר בטיסה או הפלגה מתבקשים למלא טופס אסטה ולאשר את הגעתם לארה"ב טרם ההמראה.

  סוכנות המכס והגנת הגבולות של ארצות הברית ממליצה להוציא את האישור לפחות 72 שעות לפני ההמראה לארה"ב. בדומה לויזה לארה"ב גם אישור ESTA אינו מבטיח שתוכלו להיכנס לארה"ב מכיוון שתצטרכו לעבור בביקורת הגבולות של ארצות הברית כדי לקבל אישור סופי וודאי.

   

  התנאים להוצאת ESTA

  קיים דרכון אירופאי של אחת מהמדינות המשתתפות בתוכנית Visa Waiver Program:

  השם המקוצר לתוכנים לויתור ויזה הוא VWP והמשמעות הרלוונטית לנו הישראלים היא שמי שיש לו דרכון אירופאי מאחת מהמדינות המשתתפות בתוכנית לויתור ויזה יכול לטוס לארה"ב עם אישור ESTA במקום להוציא ויזה לארה"ב בהליך רגיל. אחד היתרונות המשמעותיים של אישור ESTA הוא שניתן לטוס לארה"ב בהתראה קצרה באופן משמעותי מאשר הליך רגיל להוצאת ויזה וכמו כן במחיר נמוך יותר. בין המדינות המשתתפות בתוכנית תמצאו את:

  אנדורה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברוניי, צ'ילה, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, יפן לטביה, ליכטנשטיין, ליטא לוקסמבורג, מונקו, הולנד, ניו זילנד, נורווגיה, פורטוגל, מלטה, סאן מרינו, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, סינגפור, דרום קוריאה, ספרד, שבדיה, שווייץ, טיוואן, אנגליה.

  וודא שהדרכון נמצא מולך בזמן מילוי הטפסים והגשת הבקשה לאישור ESTA.

   

  אין לך ויזת תיירות תקפה
  במידה ויש לך ויזת תיירות תקפה שאינה חלק מהתוכנית, במידה ויש לך ויזת תיירות תקפה תוכל פשוט להשתמש בה במקום להוציא אישור ESTA.

   

  אתה צפוי לשהות עד 90 ימים בארה"ב
  האישור מאפשר לכם לשהות בארצות הברית לכל היותר תשעים יום.

   

  מטרת הביקור שלך היא עסקים או נופש
  תוכל להוציא את האישור למטרות עסקיות או למטרות תיירות ונופש.

  ויזה לארה"ב לבעלי דרכון אירופאי

  רבים כל כך מאיתנו חולמים על טיול לארצות הברית אך נתקלים בבעיות ובמכשולים כמו פחד מהטיסה הממושכת, עלויות גבוהות ובמיוחד – תהליך ארוך להוצאת ויזה, שעלול להסתיים בדחייה. בניסיון לעודד תיירים להגיע לארצות הברית ולהגדיל את ההכנסות המגיעות מתיירות נכנסת, החליטה ממשלת ארצות הברית להקל מעט על מבקרים המגיעים לצורכי חופשה, עסקים או טיפולים רפואיים.

  הקלה זו באה לידי ביטוי בוויתור על הצורך בהוצאת ויזה, כאשר ויתור זה תקף רק לתושבים של מדינות מסוימות ורק תוך עמידה ברשימת תנאים מסוימת. ישראל, לצערנו, אינה נכללת ברשימת המדינות הזכאיות לוויתורים אלו, אך אזרח ישראלי המחזיק גם בדרכון של אחת המדינות הללו, יוכל בהחלט לקבל אישור כניסה לארה"ב ללא ויזה, בתנאי שיעמוד בתנאים הנדרשים.

   

  ויזה לארה"ב לבעלי דרכון אירופאי

  יש לכם דרכון אירופאי שעומד בתנאים? תוכלו להוציא אישור ESTA מהיר במקום ויזה לארה"ב

   

  כניסה לארצות הברית ללא צורך בהוצאת ויזה – תוכנית VWP

  התוכנית שיצרה ממשלת ארצות הברית לאישור כניסה לשטחה ללא צורך בהוצאת ויזה לארה"ב, נקראתVWP – Visa Waiver Program. על פי התוכנית, אזרחי מדינות מסוימות המעוניינים להיכנס לארצות הברית לתקופה שלא תעלה על 90 יום, ושמטרת ביקורם היא חופשה, מנוחה, הגעה לביקור משפחה או חברים, פגישה עסקית או כנס מקצועי, הגעה לקבלת טיפול רפואי או חניית ביניים בדרך ליעד אחר – יוכלו להיכנס לארה"ב בתנאי שיקבלו אישור של מערכת ESTA.

  מערכת ESTA היא מערכת ממוחשבת המסננת את בקשות הכניסה לארה"ב ומעניקה אישורי כניסה ללא ויזה למבקשי האישור העומדים בתנאים הבאים:

  • אזרחים של אחת המדינות הבאות: אוסטרליה, איטליה, אוסטריה, איסלנד, אנדורה, אסטוניה, בלגיה, ברוניי, אירלנד, גרמניה, דנמרק, דרום קוריאה, בריטניה, הונגריה, יוון, יפן, הולנד, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מונקו, ליכטנשטיין, נורבגיה, מלטה, סינגפור, סלובניה, סן מרינו, ניו זילנד, פורטוגל, ספרד, פינלנד, צ'כיה, שוודיה, שווייץ, צרפת.
  • תוקף הדרכון חצי שנה לפחות בעת הכניסה לארה"ב.
  • מבקשים שלא נעצרו בעבר, שלא הורשעו בעבירה פלילית ושאינם בעלי עבר פלילי כלשהו.
  • מבקשים שאינם חולים במחלות מדבקות כלשהן.
  • מבקשים שמעולם לא גורשו מארה"ב ומעולם לא נשארו בגבולות ארה"ב מעבר לתוקף אישור השהייה שלהם.

   

  קבלת אישור ESTA

  על מנת לקבל אישור ממערכת ה-ESTA ניתן לפנות ישירות לאתר ESTA או להשתמש בשירותי חברות מיוחדות המלוות את מבקשי הוויזה לארה"ב ועוזרות להם לעבור את התהליך בקלות. הגשת בקשה למערכת ESTA כרוכה בתשלום אגרה של 14 דולר, ואם תפנו לחברה שתגיש את הבקשה עבורכם תצטרכו לשלם גם לה דמי טיפול. מצד שני, כל הבירוקרטיה תטופל על ידה ואתם תוכלו להיות בטוחים שהגשתם הכל כמו שצריך. האישור, אם יתקבל, יישלח אליכם בדואר אלקטרוני תוך מספר ימים בודדים, ויהיה תקף לשנתיים או עד שהדרכון פג תוקף.

  הטופס לבקשת אישור ממערכת ה-ESTA כולל מספר פרטים: את שמכם יש למלא באנגלית כפי שהוא רשום בדרכון הזר שלכם. לאחר מכן תצטרכו למלא פרטים אישיים כמו מין, כתובת, פרטי ההורים, עיר וארץ לידה, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני, את פרטי הדרכון הזר שלכם וגם את פרטי הדרכון הישראלי. שימו לב שאת כל הפרטים יש למלא באנגלית.

  בהמשך תתבקשו למלא את פרטיו של איש קשר, בארה"ב או בישראל, שאתו ניתן יהיה ליצור קשר במקרה חירום, ופרטים על יעד הביקור שלכם בארה"ב – הכתובת שבה אתם מתכוונים לשהות או העיר שבה אתם מתכננים לבקר. פרטים נוספים שתתבקשו לתת יעסקו במקום העבודה שלכם ובמשרה שאתם ממלאים בו.

  החלק הבא בטופס ה-ESTA כולל שאלות כן/לא שנועדו לברר את מצבכם הבריאותי, ובפרט להבין אם אתם חולים במחלות מדבקות. אם כן, לא תוכלו לקבל את האישור. שימו לב, יש למלא אך ורק פרטים נכונים ולא לנסות לייפות את המציאות על מנת לקבל את האישור, שכן זה עלול לעלות לכם ביוקר בהמשך.

  השאלות הבאות יעסקו בעברכם הפלילי, האם ביצעתם עבירות מסוגים שונים בעבר? האם נעצרתם? האם הורשעתם? עוד יעסקו השאלות בקבלת אינפורמציה על ביקורים קודמים שלכם בארה"ב, ועל בקשות ויזה שהגשתם בעבר – האם בעבר הצהרתם על פרטים לא נכונים על מנת לקבל ויזה לארה"ב? האם עבדתם בארה"ב ללא אישור מתאים או שאתם מתכננים לעבוד בה? האם סירבו לבקשת ויזה שלכם בעבר או שביטלו את בקשתכם? האם אי פעם שהיתם בארה"ב לאחר שפג תוקף אישור השהייה שלכם?

  נציין שוב כי את כל התשובות שלכם ניתן לבדוק ולוודא, וכי תשובות שקריות ימנעו מכם, מן הסתם, את קבלת האישור ואף עלולות לגרום לכך שתיחסמו בעתיד מלקבל אשרת כניסה לארה"ב, אז כדאי להישאר נאמנים לאמת, גם אם היא תעלה בסירוב לבקשת ה-ESTA שלכם. במקרה כזה עדיין תוכלו לגשת לתהליך הרגיל של הגשת בקשה לוויזה.

  לאחר מילוי הפרטים ולאחר שעברתם על הטופס ווידאתם שאין טעויות כתיב ושלא החסרתם שום פרט, אתם יכולים להגיש את הטופס ישירות דרך אתר ESTA או למלא אותו בנוחות באתר שלנו. יחד עם הטופס יש לצרף צילום של הדרכון הזר שלכם, נזכיר שוב שעליו להיות דרכון ביומטרי העומד בתנאים שצוינו לעיל.

   

  יש אישור ESTA – מה עכשיו?

  את תהליך קבלת האישור כדאי להתחיל עוד לפני שרכשתם כרטיסי טיסה, על מנת שאם לא תקבלו את האישור, מסיבה כזו או אחרת, תוכלו עדיין לנסות להגיש בקשה לקבלת ויזה לארה"ב ולא תיאלצו לבטל כרטיסים שכבר רכשתם. אם קיבלתם את האישור ממערכת ה-ESTA, הכול תקין ואתם מוכנים לנסיעה. כל שעליכם לעשות הוא לזכור להדפיס את האישור ולהציג אותו בצ'ק אין אחרת לא תורשו לעלות לטיסה.

  חשוב מאוד לקחת בחשבון שאישור ה-ESTA הוא אישור לעלות לטיסה לארה"ב, לרדת מהמטוס ולדרוך על אדמתה של המעצמה הגדולה בעולם. אך זה עדיין לא מבטיח לכם כניסה בשעריה וביקור של ממש. את אישור הכניסה הסופי שלכם ייתן אך ורק פקיד ההגירה שאליו תגיעו בפועל לאחר הטיסה.

  אל תחששו, פרט זה לא אומר שאתם נתונים לגחמותיו ולמצב רוחו של פקיד אקראי שיפסול כל מבקר שלא מוצא חן בעיניו. לא סביר להניח שיסרבו לכניסתכם למדינה אלא אם כן יעלה בבדיקה זו חשד לפעילות בלתי חוקית שאתם מתכננים לבצע, או שבעברכם נתקלתם בבעיות מול הרשויות האמריקאיות השונות.

  שימו לב שאם טיילתם בארה"ב בעבר וביצעתם עבירות תנועה, ועומד מולכם קנס או הזמנה לשימוע שאליה לא הגעתם מעולם, גם זו סיבה מספקת עבור פקיד ההגירה על מנת לסרב לכניסתכם. רצוי לוודא שאין לכם כל עניינים לא סגורים בארה"ב עוד לפני הנסיעה, וכמובן לא לייצר עניינים חדשים כאלו בנסיעתכם הנוכחית או בנסיעות עתידיות.

  אם קיבלתם את אישור ה-ESTA, עברתם את הטיסה והגעתם אל פקיד ההגירה האמריקאי כשעברכם נקי ומטרת הביקור שלכם כשרה, תוכלו להמשיך הלאה ללא עיכובים, להיכנס לביקור המיוחל וליהנות ממטרת ביקורכם במדינה המרתקת, המגוונת והמרשימה כל כך. ברוכים הבאים לארצות הברית של אמריקה.

  הארכת ויזה לארה"ב דרכון אירופאי

  כאמור אם יש ברשותכם אזרחות נוספת והיא אירופאית, ייתכן ותוכלו לקחת חלק מתוכנית הפטור מויזה לארה"ב הנקראת גם ESTA. אזרחים תושבי הארץ אשר מחזיקים באזרחות אירופאית אשר נכללות בתוכנית הפטור של ESTA יכולים לקבל הקלות בתהליך הגשת ויזה לארה"ב וזאת בניגוד להליך המקובל על הארכת ויזה לארה"ב לתושבי ישראל המחזיקים באזרחות ישראלית בלבד.

  בכל הקשור להארכת הויזה או ליתר דיוק במקרה הזה אישור הכניסה לארצות הברית תוכלו להוציא שוב אישור ESTA שזה תהליך הרבה יותר מהיר מהוצאת ויזה.

   

  אם גם אתם מחזיקים באזרחות של אחת מהמדינות המחזיקות בהסדר זה תוכלו להוציא אישור ESTA לארה"ב מבלי להגיע לריאיון בשגרירות ארה"ב בישראל ולהציג את המסמכים. הליך זה יוכל לחסוך לכם זמן יקר ויקצר את תהליך קבלת אישור הכניסה. כמו כן, יש לשים לב כי בנוסף לדרכון האירופאי יהיה עליכם לעמוד בדרישות נוספות כחלק מההסכם של ESTA עם השגרירות האמריקאית.

   

  אם אתם מחזיקים בדרכון אירופאי המשתתף בתוכנית פטור מויזה לארה"ב עליכם לעבור דרך המערכת האלקטרונית של אישור הנסיעות לארצות הברית של ESTA.

  ESTA היא למעשה מערכת אוטומטית מקוונת אשר נועדה לסנן את מבקשי הפטור מויזה לארה"ב, לכן כדאי להתחיל בתהליך הארכת הויזה בשלבים מוקדמים יותר של תכנון הנסיעה כדי שמידה והמערכת ESTA תדחה אתכם תוכלו להגיש בקשה מחדש בצורה של ויזה רגילה.

  חברת VISA USA תוכל להקל עליכם משמעותית את התהליך בין אם מדובר על אישור ESTA ובין אם מדובר על ויזה סטנדרטית לארצות הברית. תהליך הארכת ויזה לארה"ב יכול להתארך במידה ותבחרו לעשות זאת באמצעות אתר שגרירות ארצות הברית בישראל היות ומדובר במילוי הטפסים לבקשה לויזה בשפה האנגלית בלבד והתעסקות עם תהליך די מורכב שלפחות בפעם הראשונה יגבה מכם זמן נכבד.

   

  אם אתה בעל דרכון אירופאי ורוצה להאריך את תוקף אישור ה – ESTA התקשר אלינו: 055-889-1032
  ואנו לרוב נתחיל טיפול בטופס שלך בתוך יום עסקים אחד עם שירות מעולה.