למילוי טופס Esta בקלות

Electronic System for Travel Authorization
Visa Waiver Program

ESTA – ויזה לארה"ב לבעלי דרכון אירופאי

  • טפסים בעברית קלים להבנה ומילוי.
  • מענה אנושי אדיב ומקצועי.
  • התהליך מתבצע אונליין בנוחות.
  • אתר מאובטח ותשלום מוצפן.

יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

ESTA בקלות ובעברית

אם אתם בעלי דרכון אירופאי ומעוניינים לבקר בארצות הברית למטרת תיירות או עסקים תוכלו להוציא אישור ESTA  בהליך מזורז לצורך ביקור בארה"ב עד 90 יום הגעתם למקום הנכון.

אישור ESTA הוא אישור אלקטרוני המתקבל ממערכת אוטומטית שפותחה על ידי ממשלת ארה"ב אשר מאפשר לבעלי דרכון אירופאי העומדים בתנאי התוכנית Visa Waiver Program להיכנס לארה"ב ללא ויזה אלא עם אישור בלבד.

המערכת קובעת האם אתם רשאים להיכנס לארצות הברית או שקיים סיכון בטחוני, חוקי או אחר שצפוי למנוע את כניסתכם.

הקמנו את האתר הזה על מנת להקל עליכם את תהליך הוצאת אישור ESTA ולאפשר לכם להתמקד בטיול במקום בבירוקרטיה.

כדי להתחיל במילוי הטפסים לחצו על הכפתור ועם קבלת הטפסים אצלנו נציג יחזור אליכם על מנת לוודא את תקינות הטפסים ולתקתק לכם את האישור.

מה זה ESTA?

ראשי התיבות של ESTA הם Electronic System for Travel Authorization. מדובר במערכת  אינטרנטית שפותחה על ידי ממשלת ארה"ב כי לבדוק ולהכיר את המטיילים המעוניינים להיכנס לארה"ב עוד לפני שהם עלו לטיסה או להפלגה למדינה זאת.

למעשה אישור ESTA בא להחליף את הצורך בהוצאת ויזה לארה"ב ומאפשר תהליך מקוצר ואישור מהיר לצורך כניסה לארה"ב.

טופס ESTA נכנס לשימוש החל מתאריך 12.01.2019 וכל מי שרוצה להיכנס לארה"ב תחת Visa Waiver Program מתבקש להציג טופס ESTA מאושר.

אישור ESTA מאפשר כניסה לארה"ב למשך 90 ימים.

המטרות לשמן ניתן להוציא אישור ESTA לצורך כניסה לארה"ב הן לתיירות, לעסקים ולמטרות רפואיות.

ההחלטה האם לאשר את כניסתכם לארה"ב מתקבלת על ידי מערכת אוטומטית שקובעת האם על סמך הנתונים שהזנתם תוכלו להיכנס לארה"ב או שקיים סיכון שבגינו לא תוכלו להיכנס אליה.

בדומה לקבלת ויזה לארה"ב גם אישור ESTA אינו מבטיח ב – 100% שתוכלו להיכנס בפועל לארצות הברית, מכיוון שתצטרכו לקבל את אישורו של קצין הגנת המכס והגבול של ארה"ב בכניסה לנמל התעופה.

מי צריך ויכול להוציא אישור Esta?

כל הנוסעים כולל ילדים ותינוקות, המעוניינים להיכנס לארצות הברית במסגרת התוכנית לויתור ויזה Visa Waiver Program חייבים להוציא אישור ESTA טרם ההמראה. האישור כולל מספר יחודי המזהה את הנוסע ואת האישור באופן חד ערכי.

אזרחים בעלי דרכון אירופאי העומדים בקריטריונים של Visa Waiver Program המעוניינים להיכנס לארה"ב במסגרת הליך מקוצר בטיסה או הפלגה מתבקשים למלא טופס אסטה ולאשר את הגעתם לארה"ב טרם ההמראה.

סוכנות המכס והגנת הגבולות של ארצות הברית ממליצה להוציא את האישור לפחות 72 שעות לפני ההמראה לארה"ב. בדומה לויזה לארה"ב גם אישור ESTA אינו מבטיח שתוכלו להיכנס לארה"ב מכיוון שתצטרכו לעבור בביקורת הגבולות של ארצות הברית כדי לקבל אישור סופי וודאי.

 

התנאים להוצאת ESTA

קיים דרכון אירופאי של אחת מהמדינות המשתתפות בתוכנית Visa Waiver Program:

השם המקוצר לתוכנים לויתור ויזה הוא VWP והמשמעות הרלוונטית לנו הישראלים היא שמי שיש לו דרכון אירופאי מאחת מהמדינות המשתתפות בתוכנית לויתור ויזה יכול לטוס לארה"ב עם אישור ESTA במקום להוציא ויזה לארה"ב בהליך רגיל. אחד היתרונות המשמעותיים של אישור ESTA הוא שניתן לטוס לארה"ב בהתראה קצרה באופן משמעותי מאשר הליך רגיל להוצאת ויזה וכמו כן במחיר נמוך יותר. בין המדינות המשתתפות בתוכנית תמצאו את:

אנדורה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברוניי, צ'ילה, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, יפן לטביה, ליכטנשטיין, ליטא לוקסמבורג, מונקו, הולנד, ניו זילנד, נורווגיה, פורטוגל, מלטה, סאן מרינו, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, סינגפור, דרום קוריאה, ספרד, שבדיה, שווייץ, טיוואן, אנגליה.

וודא שהדרכון נמצא מולך בזמן מילוי הטפסים והגשת הבקשה לאישור ESTA.

 

אין לך ויזת תיירות תקפה
במידה ויש לך ויזת תיירות תקפה שאינה חלק מהתוכנית, במידה ויש לך ויזת תיירות תקפה תוכל פשוט להשתמש בה במקום להוציא אישור ESTA.

 

אתה צפוי לשהות עד 90 ימים בארה"ב
האישור מאפשר לכם לשהות בארצות הברית לכל היותר תשעים יום.

 

מטרת הביקור שלך היא עסקים או נופש
תוכל להוציא את האישור למטרות עסקיות או למטרות תיירות ונופש.