הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי תוכלו לעשות באמצעות מילוי טפסים לויזה לארה"ב אשר אותם תוכלו למלא באתר הבית של שגרירות ארה"ב בישראל. על מנת להתחיל בתהליך, תתבקשו למלא את הפרטים האישיים שלכם בשפה האנגלית ולצרף תמונת פספורט בהתאם לגודל ולתקן שנקבעו לפי הקריטריונים של השגרירות האמריקאית.

ארצות הברית היא ללא ספק אחת המדינות האהובות ביותר בעולם. אינספור אנשים מתדפקים על דלתותיה מדי יום, ואין זה מפתיע שעל מנת לקבל את אישור הכניסה המיוחל (גם אם מדובר בזמן קצוב) יש לעבור הליך בירוקרטי לא פשוט, אך גם לא מורכב, שמטרתו להוכיח לגורמים האחראיים שאינכם מחפשים להפוך לשוהים בלתי חוקיים במדינה זו שגם ככה סובלת מכך שנמצאים בה אנשים רבים שלא אמורים להישאר יותר משלושה חודשים.

 

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי בעברית

 

ודאו שאתם מוציאים את סוג הויזה הנכון

ויזות לארה"ב מונפקות בהתאם למטרת נסיעתו של המבקש. למה הכוונה? לכל מטרת כניסה לארה"ב יש סוג שונה של ויזה בעלת תנאים שונים ותוקף שונה, לדוגמא: כאשר מטרת הנסיעה היא טיול, נופש או ביקור קרובים סוג הויזה שנבקש הוא ויזת תיירות ועסקים B1 / B2, לרוב תוקפה הוא 6 חודשים, חל איסור לעבוד בארה"ב עם ויזה זו.

 

ודאו שיש לכם דרכון בתוקף

יש לוודא כי הדרכון שלכם אכן בתוקף, מומלץ של 3 חודשים לפחות שכן תהליך הוצאת הויזה עשוי לקחת בין מספר שבועות למספר חודשים (בשל עונה עמוסה, תקלות בלתי צפויות וכו'). יש לציין כי ניתן להמשיך להשתמש בויזה שקיבלתם ולהיכנס לארצות הברית גם אם הויזה נמצאת בדרכון שפג תוקפו (במקרה כזה נוסעים עם שני דרכונים).

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב – מילוי טפסים באופן עצמאי

עליכם להקפיד על מילוי הטפסים באופן תקין וללא שגיאות כתיב וזאת מפני שהשגרירות אינה מגלה סלחנות לטעויות טכניות בעת שליחת הטפסים ועלולים לפסול לכם את הטופס בהגיעכם לריאיון מול השגריר האמריקאי ואז תידרשו להגיע שוב לריאיון במועד מאוחר יותר.

כחלק ממילוי הטפסים לויזה לארה"ב עליכם להוכיח כי אינם מתכוונים לטוס לארה"ב למטרות הגירה או עבודה, שכן השגרירות האמריקאית אינה תאשר לכם הוצאת ויזה לארצות הברית. על מנת להעיד על כוונתכם להוציא ויזה למטרת תיירות בלבד, תתבקשו לצרף מסמכים המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל וכי יש ברשותכם סיבות ומטרות אישיות או עסקיות לכך שאינכם מתכוונים לעזוב את הארץ.

כמו כן, תתבקשו להציג את המסמכים המעידים על כך כגון: אישור על לימודים אקדמאים והשכלה גבוהה, אישור על החזקת רכב, דירה או נכס עם משכנתא שעליכם לשלם, אישור שירות בצה"ל בצבא קבע או בשירות סדיר וכו'.

לאחר שסיימתם למלא את השאלון בהצלחה וצירפתם את כל המסמכים הרלוונטיים, תוכלו להמשיך לשלב תשלום האגרה לשגרירות ארה"ב ולתאם מועד לראיון לויזה לארצות הברית באופן עצמאי באחד מהסניפים של שגרירות ארצות הברית בישראל בסניף תל אביב או בירושלים.

 

 

הכנה ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב

ליום הריאיון הכינו עמכם את המסמכים הרלוונטיים שהמצאתם והציגו אותם לקונסול האמריקאי במעמד הריאיון. לאחר שתשאלו מספר שאלות, תקבלו תשובה מידית ברגע שבקשתם להוצאת הויזה לארה"ב אושרה.

הריאיון הוא השלב האחרון לפני הנפקת הויזה. הוצאת ויזה לארה"ב ללא ראיון אפשרית רק עבור בני פחות מ-14 שנים ומעל 79 שנים (עדיין יש להגיש טפסים). לראיון יש להביא תמונות פספורט, דרכון בתוקף ודרכונים קודמים ומסמכים התומכים בבקשה שלכם (עבור תייר למשל יש להוכיח כי אין כוונה להשתקע – אפשר להביא אישור לימודים לסטודנט, להוכיח בעלות על דירה, מכתב העסקה ותלושי משכורת, חוזה שכירות וכד'). במידה ובקשתכם אושרה, את דרכונכם עם הויזה החדשה תקבלו בדואר שליחים של דואר ישראל.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

 

הקשיים הבסיסיים בקבלת ויזה לארה"ב

כל הליך בירוקרטי מעורר לא מעט חששות, ופעמים רבות – לשווא. כדי לקבל את המסמך הרצוי, יש למלא את הטופס DS160 בצורה מדויקת ובשפה אנגלית תקנית. מדובר באחד האתגרים הגדולים ביותר עבור אנשים רבים שלא תמיד מסוגלים לענות על השאלות הנמצאות בטופס בשפה האנגלית בקלות. מדובר בשאלות שונות ומגוונות בדבר העבר של מבקש הויזה, מצבו הכלכלי, המשפחתי והתעסוקתי. במידה ושאלות אישיות כאלה מעוררות חוסר נעימות, הדבר עשוי לגרום לבעיה במהלך הריאיון, כך שיש להתכונן לכך באופן מרכז. שלב חשוב נוסף בתהליך, אך שאינו דורש עבודה מיוחדת – זה תשלום אגרת החובה בגין בקשת הויזה. האגרה הינה על סך 160$ עבור ויזת תייר פשוטה, וניתן לשלם באמצעות האתר של השגרירות ובכרטיס אשראי.

 

האם הארכת ויזה לארה"ב פשוטה יותר?

אין ספק שלאחר שכבר קיבלתם את הויזה פעם אחת – בדרך כלל יותר קל לקבל הארכה. התהליך שונה מהוצאת הויזה הראשונית בעיקר בכך שאין צורך להגיע לשגרירות לביצוע הריאיון בחלק מהמקרים. היתרון הזה הופיע בשנת 2015 כאשר השגרירות אישרה ביצוע בקשת הארכת ויזה ללא ביקור בשגרירות (לעומדים בתנאים), אלא באמצעות שליחת הבקשה וכל המסמכים הרלוונטיים בדואר רשום. כך שניתן לומר שלבצע הארכה הרבה יותר קל מהוצאת הויזה בפעם הראשונה. אך חשוב מאוד לעשות זאת מבעוד מועד, לפני שהויזה הראשונית פוקעת ולכל המאחור עד 12 חודשים מפקיעת תוקף הויזה הקודמת!

 

איך מוציאים ויזה לארה"ב באופן עצמאי במהירות?

על מנת שתוכלו לקבוע מועד לטיסה לארצות הברית בהקדם האפשרי, תצטרכו להחזיק בדרכון ובוויזה בתוקף. במידה ובכל זאת תצטרכו סיוע ותגלו שהוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי היא חוויה שגוזלת לכם זמן יקר ובכדי שתסיימו את התהליך במהירות, תוכלו להשתמש בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA ולמלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית ולאפשר לצוות המקצועי שלנו לשלוח עבורכם את הטפסים, לבצע את תשלום האגרה עבורכם ולתאם מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית בסניף הקרוב אל ביתכם או המועדף עליכם לפי בחירתכם תוך מספר ימים בלבד.

קישור מומלץ בהקשר זה הוא: הוצאת ויזה לארה"ב בשירות עצמי – יתרונות וחסרונות.

 

רוצים לקבוע תור לשגרירות ארה"ב מהר יותר?
הוצאת ויזה מהירה לארה"ב אפשרית באמצעות שירות ה – VIP במסגרתו תקבלו מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב תוך שעתיים בלבד. שימו לב שהכוונה לשעתיים בסיום הטיפול בבקשתכם לאחריה יקבע לכם תור בשגרירות שתתבקשו להמתין לו.

הוצאת ויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב במהירות

 

ואם אני רוצה להעזר בחברה להוצאת ויזה לארה"ב

אם תרצו להעזר בחברה להוצאת ויזה לארצות הברית, חשוב שתבחרו חברה ותיקה ואמינה עם ביקורות חיוביות רבות ברחבי הרשת, אין הנחתום מעיד על עיסתו כפי שודאי אתם יודעים ולכן לא נדבר על עצמנו הרבה ורק נפנה אתכם לקרוא חלק מסיפורים של לקוחותנו אודותנו. כן נמליץ לכם לקרוא מאמר יעודי העוסק בשאלה איך לבחור חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה"ב שיאפשר לכם לבחון את החברה בה אתם מסתייעים ממספר היבטים שונים.

 

לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 055-889-1032 וכבר מהשיחה הראשונה תבינו שהגעתם לבית עסק טוב ששמח לעזור ללקוחותיו.