הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי תוכלו לעשות באמצעות שליחת טפסים לויזה לארה"ב אשר אותם תוכלו למלא באתר הבית של שגרירות ארה"ב בישראל. על מנת להתחיל בתהליך, תתבקשו למלא את הפרטים האישיים שלכם בשפה האנגלית ולצרף תמונת פספורט בהתאם לגודל ולתקן שנקבעו לפי הקריטריונים של השגרירות האמריקאית.

 

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי בעברית

 

עליכם להקפיד על מילוי הטפסים באופן תקין וללא שגיאות כתיב וזאת מפני שהשגרירות אינה מגלה סלחנות לטעויות טכניות בעת שליחת הטפסים ועלולים לפסול לכם את הטופס בהגיעכם לריאיון מול השגריר האמריקאי ובכך לדחות את מועד הריאיון למועד מאוחר יותר.

כחלק ממילוי הטפסים לויזה לארה"ב עליכם להוכיח כי אינם מתכוונים לטוס לארה"ב למטרות הגירה או עבודה, שכן השגרירות האמריקאית אינה תאשר לכם הוצאת ויזה לארצות הברית. על מנת להעיד על כוונתכם להוציא ויזה למטרת תיירות בלבד, תתבקשו לצרף מסמכים המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל וכי יש ברשותכם סיבות ומטרות אישיות או עסקיות לכך שאינכם מתכוונים לעזוב את הארץ.

כמו כן, תתבקשו להציג את המסמכים המעידים על כך כגון: אישור על לימודים אקדמאים והשכלה גבוהה, אישור על החזקת רכב, דירה או נכס עם משכנתא שעליכם לשלם, אישור שירות בצה"ל בצבא קבע או בשירות סדיר וכו'.

לאחר שסיימתם למלא את השאלון בהצלחה וצירפתם את כל המסמכים הרלוונטיים, תוכלו להמשיך לשלב תשלום האגרה לשגרירות ארה"ב ולתאם מועד לריאיון לויזה לארצות הברית באופן עצמאי באחד מהסניפים של שגרירות ארצות הברית בישראל בסניף תל אביב או בירושלים.

הכנה ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב

ליום הריאיון הכינו עמכם את המסמכים הרלוונטיים שהמצאתם והציגו אותם לקונסול האמריקאי במעמד הריאיון. לאחר שתשאלו מספר שאלות, תקבלו תשובה מידית ברגע שבקשתם להוצאת הויזה לארה"ב אושרה.

איך מוציאים ויזה לארה"ב באופן עצמאי במהירות?

על מנת שתוכלו לקבוע מועד לטיסה לארצות הברית בהקדם האפשרי, תצטרכו להחזיק בדרכון ובוויזה בתוקף. בכדי שתסיימו את התהליך במהירות, תוכלו להשתמש בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA ולמלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית ולאפשר לצוות המקצועי שלנו לשלוח עבורכם את הטפסים, לבצע את תשלום האגרה עבורכם ולתאם מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית בסניף הקרוב אל ביתכם או המועדף עליכם לפי בחירתכם תוך מספר ימים בלבד.

רוצים לקבוע תור לשגרירות ארה"ב מהר יותר?
בקשו מאתנו את שירות ה – VIP וקבלו תור לריאיון בשגרירות ארה"ב תוך שעתיים בלבד.

לפרטים נוספים התקשרו: 055-889-1032