אודות VISA USA (ויזה יו אס איי)

חברת VISA-USA מעניקה שירות להוצאת ויזות לארצות הברית, אנו מטפלים בדרכונים ישראלים ודרכונים אירופאיים הדורשים אישורי ESTA. מטרת שירותי החברה היא להקל על לקוחותינו בתהליך ההנפקה שכן הוא תהליך בירוקרטי וסבוך שדורש טופסולוגיה רבה והבנה. אנו מציעים ללקוחות שלנו שירות הוגן עם רף שירותי גבוה. אנו מקפידים על צוות מומחים שנותנים שירות אישי ונעים, נותנים מענה לכל השאלות בסבלנות ומלווים את הלקוחות עד לראיון בשגרירות. במהלך השנים צברו עשרות אלפי לקוחות מרוצים וממליצים.

 

שירות שחוסך לך זמן

במרוץ החיים המהיר שלנו אנו מנסים לחסוך לעצמנו זמן בעיקר בכל הנושאים הבירוקרטיים גזלני הזמן. VISA USA הינה חברה שעוזרת ללקוחיתיה להנפיק ויזה לארה”ב תוך חסכון משמעותי בזמן יקר. אנו יודעים את העבודה, מבינים את התהליך, מאויישים בצוות נרחב ויעיל והכי חשוב – חיים את לוחות הזמנים של מערכת שגרירות ארה”ב. כל הפקטורים האלה חוסכים ללוקוחתינו זמן, טירחה ואנרגיה.

 

חוסכים לך אנרגיה

חוק שימור האנרגיה חל על הרבה תחומי חיים שלנו, באופן כללי אנו מעדיפים שלא לבזבז אנרגיה מיותרת על תהליכים שיכולים להיחסך לנו. אנו בחברת VISA- USA חוסכים ללקוחות שלנו את האנרגיה שבהוצאת ויזה לארה”ב, שכן תהליך זה בירוקרטי וסבוך ודורש זמן והבנה. לנו הידע, המיומנות והמומחיות להעביר את התהליך בלוח זמנים מהיר ויעיל. לנו הצוות המנוסה שמעניק שירות נעים ומחייך. הלקוחות שלנו מקבלים מענה מהיר, אנו זמינים, עונים בכל דרכי התקשורת (טלפון, ווטסאפ ואימייל) וכל זאת במטרה לחסוך ללקוחות שלנו זמן ואנרגיה ולהשיג את הויזה המיוחלת כמה שיותר מהר.

 

חיסכון בבירוקרטיה

כל מי שהוציא או שניסה להוציא ויזה לארצות הברית בכוחות עצמו יכול להעיד שמדובר בהליך בירוקרטי סבוך שדורש לא מעט התעסקות אנרגיה וזמן יקר. בתהליך ההוצאה אתם נדרשים למלא טפסים באורך 16 עמודים באנגלית לכל מגיש בקשה בנפרד,לחתום ולשמור את המסמכים הדרושים, למצוא את המקום המתאים לפתיחת חשבון, לפתוח חשבון וכן הלאה עד לקביעת הראיון. וביום הראיון, רבים מתבלבלים, איזה מסמכים להביא, מה יתאים לבקשה לי או לסטטוס שלי? איך משנים ראיון? את מי ניתן לשאול ולוודא? ועוד ועוד. אנו בחברת VISA-USA נותנים שירות שחוסך לכם את הכל. אנו נותנים מענה אנושי זמין המכיר את התהליך מעולה, דבר שיכול לחסוך לכם בצורה ניכרת את הבירוקטיה הלא רצויה.

 

מכינים אתכם ליום הראיון בשגרירות כדי שתגיעו רגועים יותר

שגרירות ארצות הברית מנפיקה ויזות בשני מוקדים: בקונסוליה בתל אביב ובשגרירות היושבת בירושלים. לא ניתן לגשת לראיון ללא מילוי מסמכים וקביעת מועד מראש לאחד מן המוקדים. ביום הראיון תידרשו להכין את כל המסמכים, חלק מהם יאשרו את חייכם בארץ ואת התכוונותכם לחזור ארמה לאחר טיול ולא להשתקע בארצות הברית. ליום הראיון אסור להביא מצלמות או אביזרי שמירה / צילום טכנולוגיים. כמובן שאין לשאת נשק מכל סוג. בכניסתכם לאזור הקבלה תעברו בדיקה ביטחונית ולאחר מכן תיאלצו לחכות בתור. הראיון נעשה מול קונסול בעמידה מול דלפק ויהיו לרשותכם רק מספר דקות מעטות לשכנע כי אכן בכוונתכם לנסוע לטיול ולחזור ארצה. רק הקוסול מחליט מי יקבל את הויזה המיוחלת ומי לאו. כדי לעבור את הראיון בשלום מומלץ להצמד לכמה טיפים – להגיע עם טפסים מסודרים, להגיע בלבוש מכובד ורציני וכמובן להגיע בזמן אחרת לא תכנסו.

 

מלווים אתכם בכל שאלה לאחר הראיון בשגרירות

יום הראיון השגרירות מן הסתם יכול להסתיים בשתי דרכים : קבלה או או אי קבלת הויזה. הרבה אנשים שלא מקבלים ויזה בפעם הראשונה בוחרים לגשת ולנסות שוב, במידה והתקבל האישור תלכו הביתה ללא הדרכון. במהלך הימים הקרובים השגרירות תנפיק לכן ויזה שלרוב היא ל – 10 שנים והויזה תשלח אליכם הביתה באצעות מערכת השליחים של דואר ישראל.

 

אולי תוכלו לחדש את הויזה ללא ראיון

חידוש ויזה ללא ראיון – בעבר הלא רחוק כל מבקש בקשה לויזה היה צריך להגיש בקשה מההתחלה בלי קשר לאם הונפקה לו ויזה בעבר ואם לאו. החל משנת 2018 השגרירות שינתה את מדיניותה והעניקה את האפשרות לחדש ויזה ללא הגעה לראיון. אך לשם כך יש לעמוד בכמה קריטריונים. הראשון והחשוב שבהם בפרק הזמן מפגות התוקף של זו האחרונה לא יעלה על כשנה . ושלא יהיו חותמות סירוב מגבילות בויזה הקודמת. אז איך זה עובד? יש למלא את הטפסים , לפתוח חשבון לתאם שירות שליחים ולשלם את האגרה על סך 160$. את הטפסים שולחים דרך סניפים מיועדים לשגרירות ולאחר החתמתם המחודשת הדרכון יוחזר עם הויזה באמצעות שירות שליחים של דואר ישראל. על פי רוב ויזות תיירות מונפקת לפרק זמן של 10 שנים.

 

יש לכם שאלות נוספות? אנחנו יותר ממזמינים אתכם להרים אלינו טלפון למספר 055-889-1032 ולהתייעץ איתנו, מוזמנים ליצור איתנו קשר גם כאן.

להמשך קריאה והתעמקות המשיכו לקרוא כאן – איך מוציאים ויזה לארה”ב

 

באהבה❤️

צוות VISA USA

 

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו – facebook.com/visa.usa.co.il

חברת VISA USA מספר 1 בשירות והמקצועיות

מספר 1 בשירות והמקצועיות