כדי לקבל ויזה לארה"ב למטרת תיירות או עסקים אך לא למטרת הגירה נדרש להשלים מילוי שאלון מקוון, לשלם אגרת ויזה ורק לאחר השלמת שלבים אלו ניתן לעבור לשלב קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב. לא ניתן להגיע לשגרירות ללא קביעת מועד ראיון לויזה לארצות הברית מראש ויש צורך להביא הוכחה מודפסת על מועד הראיון שנקבע.

 

קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב

קביעת תור בשגרירות

 

כולם צריכים להגיע לראיון?

קביעת ראיון בשגרירות ארה"ב הוא שלב הכרחי בתהליך בקשה לויזה לארה"ב עבור מרבית המבקשים. למרות זאת, מי שעוד לא מלאו לו 14 שנים או מי שגילו מעל גיל 80 אינו נדרש להתייצב לראיון ומספיק שיימלא את שאלון הבקשה, ישלם את האגרת וישלח את האישורים הנדרשים יחד עם תמונה ודרכון בתוקף ישירות לשגרירות. כמו כן, מי שמועמד לקבלת ויזה דיפלומטית, מי שבבעלותו דרכון ממדינות הפטורות מהצורך בויזת כניסה לארה"ב וכן אלו המתאימים לתכנית "פטור מראיון אישי" שמציגה השגרירות עקב העובדה שהיתה להם ויזה קודמת לארה"ב (את פרטי התכנית המלאים ניתן לקרוא באתר השגרירות) – עשויים להיות פטורים מהצורך להגיע לראיון האישי.

 

כיצד קובעים תור לראיון?

קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית מתבצעת אונליין: שגרירות ארה"ב מפעילה אתר אינטרנטי באנגלית, עברית וערבית שמציע למבקשי הויזה תאריכים אפשריים לצורך קביעת תור ויזה לארה"ב בכתובת: https://ais.usvisa-info.com . את הראיון ניתן לקבוע בשגרירות ארה"ב בירושלים או בקונסוליה האמריקאית בתל אביב (שימו לב שהקונסוליה האמריקאית לשעבר היא השגרירות החדשה בעקבות החלטתו של דונלד טארמפ). הראיונות מתקיימים בימים שני עד שישי בין השעות 7:00 ל-14:00. לאחר מילוי שאלון הבקשה מומלץ לעבור במהירות לשלב קביעת תור לויזה לארה"ב כי בתקופות העומס בשנה התורים נתפסים במהירות ולעיתים נדרשת המתנה.

במידה וקבעתם תור וברצונכם לשנות את מועדו תוכלו לעשות זאת דרך אותה מערכת, לחצו כאן למידע נוסף על שינוי מועד ראיון בשגרירות ארה"ב.

 

שירות VISA USA

חברת Visa Usa מסייעת למבקשי ויזת תיירות לארה"ב להשיג את מטרתם במהירות וביעילות. החברה מציעה מילוי שאלון אינטרנטי בעברית במקום להתמודד עם השאלון האמריקאי המורכב באנגלית. בנוסף פורשת החברה את כלל שלבי תהליך הבקשה באופן זורם וברור ומאפשרת לבצע את מרביתם במקום אחד. גם קביעת תור שגרירות ארצות הברית הופכת פשוטה יותר דרך האתר שלנו, כאשר אנחנו נציע לכם מועדים זמינים ובהתבסס על כתובתכם נציע לכם לערוך את הראיון במיקום הקרוב אליכם. לחצו על "להגשת טפסים מיידית" והיעזרו בנו לתהליך הגשת בקשה לויזה לארה"ב.

 

איך קובעים תור לשגרירות ארה"ב?

אם חלמתם לטוס לחו"ל ולטייל בארה"ב כנראה שתצטרכו להוציא ויזת מבקרים. כל אדם הרוצה להגיע לארה"ב חייב בויזה אך רק מועמדים בין הגילאים 14-80 נדרשים להגיע לראיון בשגרירות, ולכן לאחר שביצעו את ההליכים הרלוונטיים עליהם לתאם מועד לראיון אישי. ניתן להגיע לראיון אישי בשרירות באמצעות הזמנה בלבד. אלו מכם שכבר הוציאו ויזה לארה"ב בעבר לאחר שנת ,2008 זכאים לפטור מראיון אישי בשגרירות.

תכנית זו נקראת "פטור מראיון אישי". אך עדין עליכם לעבור את כל תהליך מילוי הטפסים, ההרשמה ותשלום אגרת הויזה.

 

איך קובעים תור לשגרירות ארה"ב?

איך קובעים תור לשגרירות ארצות הברית?

 

מילוי הטפסים לפני קביעת תור לויזה לארצות הברית

החלק הראשון בתהליך הוא מילוי טופס הבקשה לויזה הנקרא גם DS-160.

את הטופס ממלאים באופן מקוון באתר ובו תשאלו על פרטיכם האישיים כגון: פרטי תעסוקה, פרטי נסיעה, מטרת הנסיעה וכדומה.

לאחר מכן תדרשו להירשם לאתר השגרירות ולשלם אגרה בסך 160$ בגין תהליך הבקשה לויזה.

אחרי שתעשו זאת תוכלו לתאם מועד לראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל.

 

פגישה בשגרירות ארה"ב להוצאת ויזה – מה להביא?

עליכם להצטייד בפריטים הנ"ל ליום הראיון:

 • דף האישור של טופס הבקשה (DS-160)
 • תמונה צבעונית בעלת רקע לבן ובגודל 5 ס"מ על ס"מ.
 • דרכון בתוקף
 • יש להמציא אישורים ומסמכים רלוונטיים המאשרים כי מרכז חייכם הוא בארץ. תצטרכו לצרף תלושי שכר, מכתבי העסקה, חוזקה עבודה או קבע, מסמך רשמי על שירות בצה"ל או מסמכי רישום וקבלה על לימודים למכללה או לאוניברסיטה.

 

הראיון

לשגרירות מותר להיכנס עם הפריטים הבאים בלבד:

 • ארנק
 • עיתון או ספר
 • כלי כתיבה
 • מפתחות
 • שקיות לצורך נשיאת המסמכים הרלוונטים

 

לא תורשו להיכנס לשגרירות עם פריטים אחרים כגון:

 • תיקים (תיקי גב)
 • מזוודות
 • כל ציוד אלקטרוני הכולל גם מכשירים ניידים או סמארטפונים
 • כל תרסיס או נוזל, אבקה או מבעיר כגון מצתים וגפרורים
 • כלי נשק

 

לאחר מכן תעברו בידוק בטחוני וילוו אתכם אל המחלקה הרלוונטית לצורך הוצאת ויזה לארה"ב.

זמן ההמתנה עשוי לערוך מספר שעות ולאחר מכן תפגשו עם הקונסול האמריקאי.

במהלך הראיון תשאלו על נסיבות הטיסה שלכם לחו"ל, היו כנים והמציאו את האישורים הרלוונטיים על כך שאורח חייכם מתקיים בישראל. אישורים על לימודים, עבודה ונכסים שבבעלותכם.

זמן הריאיון יארך בדרך כלל כמספר דקות ובסופו בדרך כלל יודיעו לכם אם בקשתם לויזה לארה"ב אושרה או נדחתה.

במידה ובקשתכם אושרה, תצטרכו להשאיר את הדרכון והטפסים שמילאתם בשגרירות לצורך הנפקת הויזה. אם בקשתכם נדחתה ייתכן ותתבקשו להמציא מסמכים נוספים, הדרכון והטפסים שמילאתם יוחזרו אליכם ותצטרכו להתחיל את תהליך בקשת הויזה מחדש. תהליך זה עשוי לקחת בין 30-45 ימים.

 

אם אתם מתכננים להוציא ויזה לארה"ב ולחסוך בזמן ובתהליך לאישור הויזה
הכוללים מילוי טפסים בעברית, ייעוץ להוצאת הויזה ועבודה על המסמכים הנדרשים

צרו עמנו קשר ונסייע לכם בהתנהלות מול שגרירות ארה"ב לצורך הוצאת הויזה.

 

צוות VISA USA

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

אין תגובות - להיות הראשון

  כתיבת תגובה