כדי לקבל ויזה לארה"ב למטרת תיירות או עסקים אך לא למטרת הגירה נדרש להשלים מילוי שאלון מקוון, לשלם אגרת ויזה ורק לאחר השלמת שלבים אלו ניתן לעבור לשלב קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב. לא ניתן להגיע לשגרירות ללא קביעת תור מראש ויש צורך להביא הוכחה מודפסת על מועד הראיון שנקבע.

 

קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב

קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב בעברית

 

כולם צריכים להגיע לראיון?

הראיון האישי בשגרירות הוא שלב הכרחי בתהליך בקשה לויזה לארה"ב עבור מרבית המבקשים. למרות זאת, מי שעוד לא מלאו לו 14 שנים או מי שגילו מעל גיל 80 אינו נדרש להתייצב לראיון ומספיק שיימלא את שאלון הבקשה, ישלם את האגרת וישלח את האישורים הנדרשים יחד עם תמונה ודרכון בתוקף ישירות לשגרירות. כמו כן, מי שמועמד לקבלת ויזה דיפלומטית, מי שבבעלותו דרכון ממדינות הפטורות מהצורך בויזת כניסה לארה"ב וכן אלו המתאימים לתכנית "פטור מראיון אישי" שמציגה השגרירות עקב העובדה שהיתה להם ויזה קודמת לארה"ב (את פרטי התכנית המלאים ניתן לקרוא באתר השגרירות) – עשויים להיות פטורים מהצורך להגיע לראיון האישי.

 

כיצד קובעים תור לראיון?

שגרירות ארה"ב מפעילה אתר אינטרנטי באנגלית, עברית וערבית שמציע למבקשי הויזה תאריכים אפשריים לצורך קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב בכתובת: https://ais.usvisa-info.com/ . את הראיון ניתן לקבוע בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בקונסוליה הכללית האמריקאית בירושלים. הראיונות מתקיימים בימים שני עד שישי בין השעות 7:00 ל-14:00. לאחר מילוי שאלון הבקשה מומלץ לעבור במהירות לשלב קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב כי בתקופות העומס בשנה התורים נתפסים במהירות ולעיתים נדרשת המתנה.

 

שירות VISA USA

חברת Visa Usa מסייעת למבקשי ויזת תיירות לארה"ב להשיג את מטרתם במהירות וביעילות. החברה מציעה מילוי שאלון אינטרנטי בעברית במקום להתמודד עם השאלון האמריקאי המורכב באנגלית. בנוסף פורשת החברה את כלל שלבי תהליך הבקשה באופן זורם וברור ומאפשרת לבצע את מרביתם במקום אחד. גם קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב הופכת פשוטה יותר דרך האתר שלנו, כאשר אנחנו נציע לכם מועדים זמינים ובהתבסס על כתובתכם נציע לכם לערוך את הראיון במיקום הקרוב אליכם. לחצו על "להגשת טפסים מיידית" והיעזרו בנו לתהליך הגשת בקשה לויזה לארה"ב.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.