כדי לקבל ויזה לארה”ב למטרת תיירות או עסקים אך לא למטרת הגירה נדרש להשלים מילוי שאלון מקוון, לשלם אגרת ויזה ורק לאחר השלמת שלבים אלו ניתן לעבור לשלב קביעת תור לראיון לויזה לארה”ב. קביעת תור בשגרירות ארה”ב היא חובה לכל מי שמעוניין להגיע לראיון בשגרירות – לא ניתן להגיע לשגרירות ללא קביעת מועד ראיון לויזה לארצות הברית מראש ויש צורך להביא הוכחה מודפסת על מועד הראיון שנקבע.

במידה ועשיתם את התהליך באופן עצמאי או דרך חברה אחרת, נא לא לפנות אלינו לצורך הקדמת ראיון.

קביעת תור לראיון לויזה לארה"ב

קביעת תור בשגרירות

 

קביעת ראיון לוויזה אמריקה – האם כולם צריכים להגיע לראיון?

קביעת ראיון בשגרירות ארה”ב הוא שלב הכרחי בתהליך בקשה לויזה לארה”ב עבור מרבית המבקשים. למרות זאת, מי שעוד לא מלאו לו 14 שנים או מי שגילו מעל גיל 80 אינו נדרש להתייצב לראיון ומספיק שיימלא את שאלון הבקשה, ישלם את האגרת וישלח את האישורים הנדרשים יחד עם תמונה ודרכון בתוקף ישירות לשגרירות. כמו כן, מי שמועמד לקבלת ויזה דיפלומטית, מי שבבעלותו דרכון ממדינות הפטורות מהצורך בויזת כניסה לארה”ב וכן אלו המתאימים לתכנית “פטור מראיון אישי” שמציגה השגרירות עקב העובדה שהיתה להם ויזה קודמת לארה”ב (את פרטי התכנית המלאים ניתן לקרוא באתר השגרירות) – עשויים להיות פטורים מהצורך להגיע לראיון האישי.

 

קביעת ראיון לויזה לארה”ב – כיצד קובעים תור לראיון?

קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית מתבצעת אונליין: שגרירות ארה”ב מפעילה אתר אינטרנטי באנגלית, עברית וערבית שמציע למבקשי הויזה תאריכים אפשריים לצורך קביעת תור ויזה לארה”ב בכתובת: https://ais.usvisa-info.com . את הראיון ניתן לקבוע בשגרירות ארה”ב בירושלים או בקונסוליה האמריקאית בתל אביב (שימו לב שהקונסוליה האמריקאית לשעבר היא השגרירות החדשה בעקבות החלטתו של דונלד טראמפ). הראיונות מתקיימים בימים שני עד שישי בין השעות 7:00 ל-14:00. לאחר מילוי שאלון הבקשה מומלץ לעבור במהירות לשלב קביעת תור לויזה לארה”ב כי בתקופות העומס בשנה התורים נתפסים במהירות ולעיתים נדרשת המתנה.

במידה וקבעתם תור וברצונכם לשנות את מועדו תוכלו לעשות זאת דרך אותה מערכת, לחצו כאן למידע נוסף על שינוי מועד ראיון בשגרירות ארה”ב.

 

שירות VISA USA

חברת Visa Usa מסייעת למבקשי ויזת תיירות לארה”ב להשיג את מטרתם במהירות וביעילות. החברה מציעה מילוי שאלון אינטרנטי בעברית במקום להתמודד עם השאלון האמריקאי המורכב באנגלית. בנוסף פורשת החברה את כלל שלבי תהליך הבקשה באופן זורם וברור ומאפשרת לבצע את מרביתם במקום אחד. גם קביעת תור שגרירות ארצות הברית הופכת פשוטה יותר דרך האתר שלנו, כאשר אנחנו נציע לכם מועדים זמינים ובהתבסס על כתובתכם נציע לכם לערוך את הראיון במיקום הקרוב אליכם. לחצו על “להגשת טפסים מיידית” והיעזרו בנו לתהליך הגשת בקשה לויזה לארה”ב.

 

איך קובעים תור לשגרירות ארה”ב?

אם חלמתם לטוס לחו”ל ולטייל בארה”ב כנראה שתצטרכו להוציא ויזת מבקרים. כל אדם הרוצה להגיע לארה”ב חייב בויזה אך רק מועמדים בין הגילאים 14-80 נדרשים להגיע לראיון בשגרירות, ולכן לאחר שביצעו את ההליכים הרלוונטיים עליהם לתאם מועד לראיון אישי. ניתן להגיע לראיון אישי בשגרירות באמצעות הזמנה בלבד. אלו מכם שכבר הוציאו ויזה לארה”ב בעבר לאחר שנת ,2008 ועומדים בתנאים לחידוש הויזה ללא ראיון זכאים לפטור מראיון אישי בשגרירות.

תכנית זו נקראת “פטור מראיון אישי”. אך עדין עליכם לעבור את כל תהליך מילוי הטפסים, ההרשמה ותשלום אגרת הויזה.

 

איך קובעים תור לשגרירות ארה"ב?

איך קובעים תור לשגרירות ארצות הברית?

 

מילוי הטפסים לפני קביעת תור לויזה לארצות הברית

החלק הראשון בתהליך הוא מילוי טופס הבקשה לויזה הנקרא גם DS-160.

את הטופס ממלאים באופן מקוון באתר ובו תשאלו על פרטיכם האישיים כגון: פרטי תעסוקה, פרטי נסיעה, מטרת הנסיעה וכדומה.

לאחר מכן תדרשו להירשם לאתר השגרירות ולשלם אגרה בסך 160$ בגין תהליך הבקשה לויזה.

אחרי שתעשו זאת תוכלו לתאם מועד לראיון אישי בשגרירות ארה”ב בישראל.

 

פגישה בשגרירות ארה”ב להוצאת ויזה – מה להביא?

עליכם להצטייד בפריטים הנ”ל ליום הראיון:

 • דף האישור של טופס הבקשה (DS-160)
 • תמונה צבעונית בעלת רקע לבן ובגודל 5 ס”מ על ס”מ.
 • דרכון בתוקף
 • יש להמציא אישורים ומסמכים רלוונטיים המאשרים כי מרכז חייכם הוא בארץ. תצטרכו לצרף תלושי שכר, מכתבי העסקה, חוזקה עבודה או קבע, מסמך רשמי על שירות בצה”ל או מסמכי רישום וקבלה על לימודים למכללה או לאוניברסיטה.
תיאום ראיון לויזה לארה"ב

תיאום ראיון לויזה לארה”ב בעברית

הראיון

לשגרירות מותר להיכנס עם הפריטים הבאים בלבד:

 • ארנק
 • עיתון או ספר
 • כלי כתיבה
 • מפתחות
 • שקיות לצורך נשיאת המסמכים הרלוונטים

 

לא תורשו להיכנס לשגרירות עם פריטים אחרים כגון:

 • תיקים (תיקי גב)
 • מזוודות
 • כל ציוד אלקטרוני הכולל גם מכשירים ניידים או סמארטפונים
 • כל תרסיס או נוזל, אבקה או מבעיר כגון מצתים וגפרורים
 • כלי נשק

 

לאחר מכן תעברו בידוק בטחוני וילוו אתכם אל המחלקה הרלוונטית לצורך הוצאת ויזה לארה”ב.

זמן ההמתנה עשוי לערוך מספר שעות ולאחר מכן תפגשו עם הקונסול האמריקאי.

במהלך הראיון תשאלו על נסיבות הטיסה שלכם לחו”ל, היו כנים והמציאו את האישורים הרלוונטיים על כך שאורח חייכם מתקיים בישראל. אישורים על לימודים, עבודה ונכסים שבבעלותכם.

זמן הריאיון יארך בדרך כלל כמספר דקות ובסופו בדרך כלל יודיעו לכם אם בקשתם לויזה לארה”ב אושרה או נדחתה.

במידה ובקשתכם אושרה, תצטרכו להשאיר את הדרכון והטפסים שמילאתם בשגרירות לצורך הנפקת הויזה. אם בקשתכם נדחתה ייתכן ותתבקשו להמציא מסמכים נוספים, הדרכון והטפסים שמילאתם יוחזרו אליכם ותצטרכו להתחיל את תהליך בקשת הויזה מחדש. תהליך זה עשוי לקחת בין 30-45 ימים.

 

איך חוסכים בזמן ומגיעים לראיון מהר יותר ורגועים יותר?

אם אתם מתכננים להוציא ויזה לארה”ב ולחסוך בזמן ובתהליך לאישור הויזה
הכוללים מילוי טפסים בעברית, ייעוץ להוצאת הויזה ועבודה על המסמכים הנדרשים

צרו עמנו קשר ונסייע לכם בהתנהלות מול שגרירות ארה”ב לצורך הוצאת הויזה.

כפי שכבר הבנתם מדובר בהליך מעט מורכב העשוי לקחת לכם הרבה זמן,
גם עבור מי שכבר הוציא ויזה לארה”ב בעבר.

אם כל מה שאתם רוצים הוא לסיים עם זה כמה שיותר מהר כדי שתוכלו לפנות זמן
עבור הדברים החשובים לכם כגון ארגון הדברים לצורך הטיסה לארה”ב
תוכלו לפנות אלינו חברת VISA USA ונדאג לטפל עבורכם בכל סוגיית הוצאת הויזה לארה”ב.
כמו כן, נחסוך לכם גם את ההתעסקות בניירת והבירוקרטיה הנדרשים
לצורך תיאום הריאיון לויזה בשגרירות ארה”ב בישראל.

אנו נדאג לספק עבורכם את טופס הבקשה לויזה בשפה העברית ולמלא אותו ישירות דרך האתר. נכוון אתכם בנוגע לכל שאלה שעולה או חוסר בהירות בעת מילוי הטופס ונכין אתכם היטב ליום הראיון בשגרירות.
כך תוכלו לחסוך הרבה זמן במילוי הטופס בהשוואה למצב שהייתם עושים זאת עצמאית דרך אתר שגרירות ארה”ב.
נוסף על כך נתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות תל אביב או ירושלים לפי בחירתכם ואת שעת הריאיון לפי בחירתכם ונוחיותכם.

כך תוכלו לטוס לארה”ב בראש שקט ולתת לנו לעשות את העבודה הקשה במקומכם.
לפרטים נוספים צרו אתנו קשר עוד היום.

 

כך תתכוננו לריאיון בשגרירות ארה”ב

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות יודעת דבר או שניים על הגבלות לאנשים המעוניינים לבקר בה. מדינה חזקה, מעניינת, משפיעה וצבעונית כל כך, המושכת אליה כמות עצומה של מבקרים מדי יום, ושלצערנו הרב מתמודדת עם איומים מבית ומחוץ באופן שוטף, לא יכולה להרשות לעצמה לתת לכל המעוניין להיכנס לשטחה באופן חופשי. אומנם ישנן מדינות שיש להם אישור כניסה חופשי לארצות הברית, אך במדינות שמהן עשוי להגיע איום, יידרשו כל התושבים להוציא ויזה – אשרת כניסה מיוחדת.

כך תתכוננו לראיון בשגרירות ארה"ב

ראיון בשגרירות ארה”ב: קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם להתכונן לראיון

 

ברוכים הבאים לשגרירות ארה”ב

הגיע מועד הריאיון והגעתם אל השגרירות? מזל טוב! אתם כבר בחצי הדרך אל הוויזה שלה אתם כל כך מצפים. הדבר הראשון שכדאי שתדעו עם הגיעכם אל השגרירות הוא שחלק גדול מהחפצים שלכם לא תוכלו להכניס אל המבנה, והשגרירות עצמה לא תספק לכם מקום שבו תוכלו להשאיר אותם.

קחו בחשבון מראש כי החפצים היחידים שתוכלו להכניס איתכם אל המבנה הם המסמכים הדרושים, מפתחות, ארנק וכלי כתיבה. חפצים אחרים כמו תיקים, מזוודות, מצתים, כל מיכל או מוצר המכיל נוזל, מכשירים אלקטרוניים כמו טלפון נייד או לפטופ וכמובן כלי נשק – לא יורשו להיכנס איתכם.

ברגע שנכנסתם למבנה תעברו בדיקה בטחונית ותידרשו להציג את טופס DS-160 שמילאתם ואת האישור על מועד הריאיון ועל תשלום האגרה. משם תמשיכו לאתר הוויזות ובו יקחו מכם טביעות אצבע ויבדקו את המסמכים שלכם. בואו נתעכב רגע על המסמכים שאתם צריכים להביא איתכם:

מלבד טופס DS-160 והאישור על מועד הריאיון ותשלום האגרה, תידרשו להביא איתכם דרכון בתוקף, ואם כבר הוצאתם ויזה לארה”ב בעבר, גם את הדרכון הישן עם הוויזה הקודמת. אם יש לכם דרכון זר, עליכם להביא איתכם גם אותו. עליכם לדאוג מראש לתמונה מתאימה עבור הוויזה ולהביא אותה איתכם.

מסמכים נוספים שתצטרכו להביא איתכם הם אלו שיעידו על כך שיש לכם דברים הקושרים אתכם לחייכם כאן בארץ, ושישכנעו את נציגי השגרירות שאתם אכן מתכוונים להגיע לארה”ב למטרת ביקור עבודה זמני או טיול כפי שהצהרתם. לשם כך יש להביא אתכם תלוש שכר אחרון אם אתם שכירים או הצהרה על היותכם עוסק פטור או מורשה, אם אתם עצמאיים.

רבים טוענים שאם יש ברשותכם נכס בארץ, יש להביא את מסמכי הבעלות עליו, כיוון שאלו יהוו הוכחה שאתם לא מתכננים להשתקע בארה”ב, אך דווקא מסמכים מסוג זה לא יצרו רושם רב מדי על נציגי השגרירות. כדאי להביא כאלו אם ישנם, אבל אל תסמכו עליהם בלבד. ההוכחה הטובה ביותר היא להראות שיש לכם עבודה שאתם מתכננים לחזור אליה, ולכן התלושים או הצהרת העוסק לעצמאים, או הצגת אישור על קבלה ללימודים או תעודת סטודנט.

 

 

ועכשיו – הריאיון!

אחרי שבדקו את המסמכים שלכם ולקחו את טביעות האצבעות שלכם, השלב הבא הוא השלב האחרון והמלחיץ ביותר – שלב הריאיון. אין לכם באמת סיבה להיות לחוצים, כל עוד אתם אומרים את האמת וכל הטפסים שלכם מספיקים, אין שום סיבה שהריאיון יהיה מה שיגרום לבקשת הוויזה שלכם להידחות.

איך בכל זאת עוברים אותו בשלום? קודם כל זכרו שאתם יכולים לבקש שהריאיון ייערך בשפה הנוחה לכם ביותר – עברית, ערבית, רוסית או, כמובן, אנגלית. כמעט תמיד בקשה זו תתקבל אלא אם כן אין נציג פנוי באותו זמן שדובר את השפה שביקשתם.

הריאיון עצמו אורך מספר דקות בודדות, ובו ישאל אתכם נציג השגרירות שאלות שונות העוסקות בנסיעה שלכם כמו מצבכם הכלכלי, האופן שבו אתם מתכוונים לממן את הטיול, מטרת הטיול וכדומה. קחו בחשבון שכל מה שאתם מספרים עלול לגרור הסברים נוספים.

אם אתם מספרים לנציג השגרירות שאתם מתכננים טיול של יותר מחודש, הוא יצטרך להבין איך העבודה שלכם מאפשרת טיול כל כך ארוך, ואם אין כזאת – איך יוכל לדעת שאתם מתכוונים לחזור לארץ. בנוסף הוא ודאי ירצה לראות שיש לכם את האמצעים לממן טיול ארוך כל כך.

כל מה שתאמרו בריאיון צריך כמובן להתאים למה שכתבתם בטפסים, אך יש לקחת בחשבון שבריאיון יש מקום להבהרות נוספות ושנציגי השגרירות צריכים להשתכנע באמיתות דבריכם. אם אתם אומרים את האמת, אין לכם כל סיבה להילחץ או לחשוש.

ריאיון מוצלח קשור מאוד גם לשפת הגוף של מבקש הוויזה, שצריכה לשדר אמינות. הסתכלו בעיניים של נציג השגרירות שמראיין אתכם, אל תנדדו יותר מדי במבטים למעלה או לצדדים, שמרו על שפת גוף פתוחה ומזמינה, ידיים לצד הגוף ולא שלובות, גוף יציב ללא תנועות עצבניות וללא התעסקויות מיותרות.

אם עברתם את כל השלבים בחזרה, תקבלו כבר בסוף הריאיון הודעה שהוויזה שלכם מאושרת, ואת הוויזה עצמה תקבלו תוך מספר ימים בדואר שליחים, יחד עם הדרכון שלכם. במקרים מסוימים, כמו מבקשים שבעבר בקשת הוויזה שלהם נדחתה, בעלי רקע טכני או מדעי, עבר פלילי או מבקשים שצריכים להביא מסמכים נוספים, תתעכב קבלת ההחלטה. דרכונכם יוחזר לכם בתום הריאיון ואת התשובה הסופית, לאחר בירורים נוספים או הגשת המסמכים החסרים, תקבלו תוך 30 – 45 ימים מאוחר יותר. קחו בחשבון שאם יש עיכוב בקבלת ההחלטה אתם עשויים להיות מוזמנים לריאיון נוסף.

 

שינוי מועד ריאיון לויזה

שינוי מועד ריאיון לויזה לארה”ב ניתן לעשות בכל עת עד יום לפני הריאיון בשגרירות ארה”ב, השגרירות רואה בעין לא יפה אנשים שקובעים מועד לריאיון ולא מתייצבים לריאיון עם הקונסול, לכן כדאי לדעת שבמידה ולא תגיעו לריאיון יותר מפעם אחת בטרם שיניתם את מועד הריאיון לויזה אתם עלולים להיתקל בקשיים בקביעת מועד חדש לריאיון בשגרירות ארה”ב לקבלת ויזה אמריקאית.

שינוי מועד ריאיון לויזה לארה"ב

שינוי מועד ריאיון לויזה לארה”ב בעברית

חשוב לדעת כי לא תוכלו לשנות את הריאיון בין הקונסוליות בירושלים (השגרירות המעודכנת) ובתל אביב, כך שאם מילאתם את הטופס עבור השגרירות האמריקאית בסניף ירושלים, עליכם לגשת לריאיון בסניף ירושלים ובמידה ומילאתם את הטופס עבור שגרירות ארה”ב בתל אביב, תדרשו לגשת לריאיון בסניף תל אביב. במידה ותרצו לשנות את מיקום הריאיון, תצטרכו למלא טופס DS 160 חדש.

שינוי מועד הראיון מתבצע באמצעות התחברות למערכת התורים של השגרירות וקביעת מועד חדש.
מכיוון שאנו כל היום מתעדכנים בתורים במערכת – נוכל לסייע לכם בכך, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 055-889-1032 לצורך שינוי המועד או להקדמת המועד.

 

 

שאלות ותשובות

איך משנים את שעת הראיון לצורך הוצאת ויזה לארה”ב?

שלום בכדי לשנות את התור חזור לאתר מערכת קביעת התורים ותכניס אם השם והסיסמא שקבעת, שם תוכל לשנות את התור.
במידה ואינך מסתדר ואתה צריך סיוע התקשר אלינו ונוכל לעזור – 055-8891032.

 

אני רוצה להוציא ויזה לארה”ב והבנתי לי שאי אפשר להיכנס לראיון עם טלפון, ארנק, ואין מקום לשמירת חפצים. מה אני יכולה לעשות אם אני באה לבד בתחבורה ציבורית?

תשובה: שלום, זה בהחלט נכון שגרירות ארצות הברית אינה מפעילה שירות שמירת חפצים. אך למזלנו הטוב יש חנות שנמצאת מול השגרירות ושם יש לוקרים בתשלום.

 

כמה זמן כדאי לי להגיע לפני מועד הראיון לויזה?

ההמלצה שלנו היא תמיד להגיע כרבע שעה לפני לראיון, כך תהיו בטוחים שהגעתם בזמן ואתם לא מאחרים, שאין הפתעות לא נעימות ותוכלו בנחת להתברג בתור לראיון לויזה.

 

האם צריך לשלם פעם נוספת את האגרה אם לא הגעתי לראיון?

אם מסיבה מסוימת לא הגעתם לראיון בשגרירות ארה”ב לא תאלצו לשלם את האגרה מחדש אלא תצטרכו לקבוע את הראיון מחדש בלבד.

 

האם צריך לדעת אנגלית ברמה טובה בכדי לקבל ויזה לארה”ב?

לידיעת ובקיאות בשפה האנגלית אין קשר לסיכויי ההצלחה לקבל ויזה לארה”ב.
הסיבה שנערך ראיון בשגרירות היא על מנת לוודא אתכם כי מטרת הביקור שלכם ברורה לכם ולשגרירות ועל מנת לוודא שיש מספיק הוכחות לקשר שלכם לישראל.
למעשה אם אינכם יודעים אנגלית אין לכך השפעה על הסיכויים שלכם לקבל ויזה לארה”ב מכיוון שהראיון יכול להיערך בשתי השפות.

 

יש לי תור לראיון בעוד כשלושה ימים, אבל יש לי נסיעת עבודה בהפתעה ביום חמישי הקרוב! זה חובה להשאיר את הדרכון בשגרירות או לבטל את התור?

במידה ותקבל את הויזה זה חובה להשאיר את הדרכון בשגרירות להנפקת הויזה והדרכון חוזר הביתה תוך עד 10 ימי עסקים. לכן מומלץ לדחות את הראיון עד לאחר שתחזור מחו”ל.

 

תור בשגרירות בסניף ת”א – מה עושים עם הפלאפון? הרי לא נותנים להכניס. איפה משאירים?

אכן לא ניתן להכנס עם נייד לשגרירות, כמו כן אסור להכניס מצלמה או דיסקאון קיי.
אפשרות אחת למגיעים ברכב היא להשאיר את החפצים ברכב. אפשרות שניה היא לגשת
לחנות ממול לשגרירות שם ישנם לוקרים להשכרה לשמירת חפצים.

 

צוות VISA USA

 

אין תגובות - להיות הראשון

כתיבת תגובה