כדי להוציא ויזה לארה"ב למטרות תיירות או עסקים ולא למטרות הגירה יש צורך למלא שאלון אישי שאותו נדרש למלא כל מי שמבקש להכנס לארה"ב; יש צורך להעלות תמונה צבעונית ומעודכנת לאתר, בגודל וברזולוציה שאותם מגדירה בפירוט שגרירות ארה"ב; יש לשלם אגרת ויזה באמצעות כרטיס אשראי; ולבסוף יש צורך לקבוע תור לראיון אישי בשגירות ארה"ב בישראל. לקראת הראיון ישנם כמה טפסים שחייבים לוודא שיש לכם, וכן טפסים מומלצים שכדאי להביא על מנת להוכיח שחייכם מתנהלים בארץ ואין בכוונתכם להישאר בארה"ב לצרכי הגירה.

 

מסמכים לויזה לארה"ב

מסמכים לויזה לארה"ב בעברית

 

מסמכים שחובה להביא לראיון האישי

כל מי שמגיע לראיון האישי בשגרירות ארה"ב נדרש להביא עימו כמה מסמכים לויזה לארה"ב, כולל אישור מודפס על השלמת מילוי השאלון המקוון הידוע גם בשמו של הטופס: D-160. מדובר בדף הנושא את תמונת המבקש וברקוד שאותו יסרקו בשגרירות בעת הראיון. כמו כן יש צורך באישור מודפס על מועד הראיון שנקבע מראש. את התמונה שנסרקה והועלתה לאתר בעת מילוי השאלון יש להביא בנוסף. מדובר בתמונת פספורט צבעונית בגודל של 5X5 ס"מ שצולמה על רקע בהיר ומונוכרומטי כאשר ראש המצולם הפונה קדימה תופס את מרבית שטח התמונה. כמובן שיש להצטייד בדרכון בתוקף. אם ברשות המבקש דרכונים קודמים שבהם הוחתמה בעבר ויזת כניסה לארה"ב יש צורך להביא גם אותם.

המבקשים לקבל ויזה למטרת נסיעת עסקים או פעילות אקדמית או מדעית נדרשים להביא איתם בנוסף אישורים על הניסיון התעסוקתי שלהם, על הכשרתם המקצועית או האקדמית, רשימת פרסומים אם קיימת, פרטי נסיעות קודמות וכן פרטים מלאים על הנסיעה המבוקשת, כולל תאריכים, יעדים, אנשי קשר והגוף הממן את הנסיעה.

מסמכים שרצוי להביא לראיון האישי

בהתאם למטרת הביקור ולסוג הויזה המבוקשת, כדאי מאוד להביא מסמכים לויזה לארה"ב להוכחת העובדה שהמבקש מתגורר בישראל, מנהל בה את חייו ואינו מתכוון להגר לארה"ב. מסמכים כאלה יכולים להיות חוזי העסקה המעידים על העובדה שהמבקש מתפרנס בישראל, חוזה מול צה"ל המעיד על שירות פעיל בסדיר או בקבע, מסמכים המעידים על לימודים או על התקבלות ללימודים במוסד חינוכי בישראל, מסמכים אישיים המעידים על היותכם נשואים ועוד.

יתכן שלא תתבקשו להציג את כל המסמכים בעת הראיון האישי אבל במידה וכן, העובדה שהם יהיו מוכנים וזמינים תקצר את זמן הראיון ואת תהליך הבקשה לויזה לארה"ב.

 

אל תשכחו לבחור חברה טובה שתלווה אתכם

הוצאת ויזה לארה"ב עקרונית אינו תהליך מורכב מאוד אבל מכיוון שעושים אותה בדרך כלל אחת לעשר שנים וזה לא תהליך שחוזרים עליו לעיתים קרובות ומכיוון שמדובר בתהליך שכולל התעסקות עם בירוקרטיה וטופסולוגיה, אנשים רבים מחליטים להקל על עצמו ולהעזר בחברה להוצאת ויזה לארצות הברית. אנו בחברת VISA USA גאים לספק את השירות הטוב בישראל בכל הקשור להוצאת ויזה.

 

לכל שאלה אנחנו נשמח לסייע לכם בתהליך – 055-889-1032.

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה