חידוש ויזה לארה"ב נדרש מכמה סיבות – ראשית, הויזה ניתנת לתקופה של עשר שנים ברוב המקרים (במקרים מסויימים התקופה קצרה בהרבה) ויש צורך לקבל ויזה חדשה לאחר מכן. אם הוויזה בדרכון הושחתה מכל סיבה שהיא, יש צורך לחדש אותה. גם במקרה של אבדן או גניבת דרכון, יש כאלו שיעדיפו להגיש בקשה לוויזה חדשה. צפו בסרטון כדי ללמוד על התהליך או לחצו על "להגשת טפסים מידית" לתחילת הגשת הבקשה.

השירות שלנו מהיר ואיכותי, תמיד תוכלו להסתכל בהמלצות של הלקוחות שלנו כדי להבין שהגעתם לאנשים שבאמת אכפת להם ממכם ומעוניינים לתת לכם שירות טוב ועם חיוך. אז קדימה 🙂 לאחר שתמלאו את הטפסים תיצור איתכם קשר נציגה נחמדה לוידוא הפרטים והשלמת הטיפול בתהליך החידוש.

אם אתם מעוניינים להמשיך לקרוא עוד על תהליך חידוש הויזה, הדף הזה מלא בתוכן רלוונטי, אך בפועל אתם לא חייבים לדעת את כל זה רק למלא את הטופס ואנחנו לאחר מכן נדריך אתכם בכל היתר. אז נתראה…

 

חידוש ויזה לארצות הברית לתיירות ועסקים

הויזה היא למעשה אשרת כניסה עם תוקף, בדרך כלל תוקף האשרה הוא ל – 10 שנים אך ישנם מקרים בהם האשרה ניתנת לפרק זמן קטן יותר. בעבר תושבי ישראל היו יכולים לקבל ויזה לכל החיים,  אך הויזות האלה אינן קיימות עוד וגם אלו שהונפקו אינן תקפות.

תהליך חידוש ויזה לארה"ב הוא תהליך זהה לתהליך הגשת בקשה לויזה חדשה, למרות שהסיבות לו עשויות להיות שונות. בין אם מדובר בוויזה שפג תוקפה, בדרכון שהושחת, אבד או נגנב – אם אתם מעוניינים בחידוש ויזה לארה"ב עליכם למלא טפסי בקשה, לצרף תמונה מעודכנת, לשלם אגרה, לקבוע ראיון בשגרירות ולעבור אותו בהצלחה.

 

חידוש ויזה לארה"ב בעברית

חידוש ויזה לארה"ב: אפשר לעשות את הכל בעברית בקלות ועם תמיכה אנושית, אדיבה, מקצועית ונעימה

 

 

כל מה שנדרש מכם כדי לחדש ויזה לארה"ב

אם עברו עשר שנים ממועד הגשת הוויזה הקודם שלכם ואתם מעוניינים בחידוש ויזה לארה"ב, סביר להניח שהטפסים או אופן המילוי שלהם השתנו. יתכן שבפעם שעברה מילאתם את הטפסים בעצמכם בהצלחה ואולי התקשיתם בכך. יתכן שבפעם שעברה עמדו לרשותכם כמה שעות טובות ורגועות והפעם אתם נדרשים למהר בגלל אילוצי העבודה או המשפחה.

עבור כל אלו שמעדיפים לחסוך מעצמם את עבודת המנהלה המטריחה (עד כמה שאפשר, את הראיון בשגרירות, למשל, לא נוכל לבצע במקומכם למרבה הצער), הקמנו את שירות VISA-USA ואנו נשמח לסייע גם לכם. השירות שלנו מאפשר לכם למלא את הפרטים הנדרשים לצורך הארכת ויזה לארה"ב בעברית, מאפשר לשלם את האגרה ולקבוע את הראיון בשגרירות בקלות. נשמח גם לחלוק עם המעוניינים טיפים בנוגע לראיון עצמו. אם כבר היתה לכם ויזה לארה"ב אתם יודעים שלא מדובר בתהליך בלתי אפשרי, אבל שגם מוטב היה להשאיר את הטרחה מאחוריכם וליהנות מתהליך קצר ופשוט יותר. נשמח ללכת אתכם יד ביד.

 

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית

אם הוצאתם כבר ויזה לארה"ב אותה מילאתם דרך אתר הקונסוליה האמריקאית ועתה עליכם לבצע חידוש לויזה שפג תוקפה, ייתכן ותרצו לדעת כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית בדרך מהירה יותר שתחסוך לכם כאב ראש והתעסקות עם מילוי הטפסים לויזה לארה"ב ותאפשר לכם זימון לריאיון עם הקונסול האמריקאי תוך 3 ימי עסקים בלבד או בשירות אקספרס המיועד ללקוחות ה VIP המאפשר לקבל זימון לריאיון תוך 24 שעות בלבד.

 

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית במהירות?

 

הוצאת ויזה לארה"ב הינו תהליך שיכול להיות מורכב עבור מי שאינו דובר אנגלית ברמה גבוהה ואין ביכולתו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה האנגלית באתר השגרירות האמריקאי. כמו כן, מילוי הטפסים וההתעסקות בענייני הבירוקרטיה והעבודה הסיזיפית הנדרשת מכם על מנת שתוכלו להמשיך בתהליך חידוש הויזה לארצות הברית הינן פעולות שעליכם לבצע בעצמכם ולבזבז זמן יקר עד אשר תגיעו למועד הריאיון בשגרירות ארצות הברית.

 

איך מחדשים ויזה לארצות הברית במהירות?
אף על פי שתהליך חידוש הויזה לארה"ב זהה לתהליך הוצאת הויזה לארה"ב, ניתן לחסוך בזמן ובביצוע העבודה הסיזיפית על ידי שליחת טופס הבקשה לויזה באמצעות חברה חיצונית המציעה שירותי הוצאת ויזה לארצות הברית בעברית.

חברת VISA USA מאפשרת לכם לעבור את התהליך בקלות ובמהירות באמצעות מילוי הטפסים לויזה בעברית אונליין דרך האתר ולהמתין בסבלנות עד 3 ימי עסקים עד אשר תקבלו את הזימון למועד הריאיון בשגרירות ארה"ב.


חידוש ויזה לארה"ב תוך 24 שעות בלבד
אם מכל סיבה שהיא עליכם לחדש את תוקף הויזה שלכם באופן דחוף, תוכלו לבקש את שירותי ה VIP שלנו המאפשרים לכם לקבל זימון לריאיון וטיפול בשליחת הטפסים לשגרירות ארה"ב לצורך חידוש ויזה עם הקונסול האמריקאי בשגרירות ארצות הברית.

 

הכנות ליום הריאיון בשגרירות ארצות הברית
ביום הריאיון עליכם להצטייד בטופס אישור תשלום האגרה לויזה על מנת שתוכלו לעבור את הריאיון עם הקונסול האמריקאי בהצלחה וללא עיכובים אשר יכולים לגרום לדחיית מועד הריאיון במספר שבועות נוספים.

הביאו עמכם את כל המסמכים הרלוונטיים בניילונית או בתיק קטן. כמו כן, תורשו להיכנס עם בקבוק מים קטן. אביזרים אחרים לרבות מכשירים סלולריים, טאבלטים וכו' תידרשו להפקיד מחוץ לשגרירות ארה"ב טרם כניסתכם.

 

חידוש ויזה שפג תוקפה לארה"ב

חידוש ויזה שפג תוקפה הינו תהליך ארוך ומורכב כשמדובר במילוי הטפסים להוצאת ויזה לארה"ב.
טופס 160-DS הוא הטופס שתצטרכו למלא לפני שתוכלו לגשת אל שגרירות ארה"ב לצורך חידוש
הויזה שלכם לארצות הברית.

 

חידוש ויזה שפג תוקפה לארה"ב

חידוש ויזה שפג תוקפה לארה"ב בעברית

 

בעת מילוי הטופס תתבקשו להמציא מסמכים ואישורים כגון: אישור עבודה, אישור לימודים בתוקף,
אישור על שירות בצבא כסדיר או בקבע, חוזה שכירות על החזקת נכסים בארץ (רכב, דירה).

את האישורים הללו תתבקשו לספק לשגרירות ארצות הברית ביום הריאיון כאשר תתאמו
מועד לצורך חידוש ויזה לארה"ב. אישורים אלו נועדו על מנת לוודא כי הסיבה לכך
שהחלטתם לחדש את הויזה לארה"ב היא אכן למטרת תיירות ולא לשם הגירה
או עבודה בארצות הברית.

טופס הבקשה לויזה יהיה זמין עבורכם באתר שגרירות ארצות הברית בישראל בשפה האנגלית.
את הטופס תתבקשו להדפיס ולמלא את השאלון בהצלחה. יש להקפיד על מילוי הפרטים באופן תקין
וללא שגיאות שכן האמריקאים אינם סלחנים לגבי זה ובמקרה ותתגלה טעות מסוג זה

תתבקשו לעבור את התהליך של חידוש הויזה מההתחלה הכולל את מילוי הטפסים והדפסתם,
קביעת תור חדש לשגרירות ארצות הברית לצורך תיאום ריאיון ולחכות שוב מספר שבועות ואף יותר
עד שתוכלו לגשת בשנית לריאיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה"ב בישראל.

 

חידוש ויזה שפג תוקפה תוך 24 שעות

על מנת לחסוך את כל ההתעסקות המיותרת בניירת והבירוקרטיה הנדרשת לשם הארכת ויזה לארה"ב
וההתנהלות מול שגרירות ארה"ב, תוכלו לעשות זאת באמצעות VISA USA המעניקה שירותי הוצאת ויזה לארצות הברית.

חברת VISA USA תשמח לסייע לכם בתהליך חידוש הויזה.
כמו כן, תוכלו למלא את הטפסים והשאלון בהצלחה עבור השגרירות בצורה מקוונת דרך האתר ובשפה העברית' ובכך לחסוך טעויות שעלולות לגרום לעיקוב נוסף של זמן בחידוש והארכת הויזה.

במידה ותרצו להקדים את מועד הריאיון לשגרירות ארה"ב תוכלו לבקש את שירות הוצאה וחידוש הויזה ללקוחות VIP. כך תוכלו לקבל מענה אקספרס ומהיר ולקבל מועד לריאיון בשגרירות תוך 24 שעות.

על מנת לקבל את השירות הטוב והמהיר ביותר להוצאת ויזה לארה"ב תוכלו להתקשר אלינו ולקבל פרטים נוספים אודות חידוש, הארכה והוצאת ויזה לארה"ב.

 

מתכוונים לטוס לארה"ב?
צרו עמנו קשר וחסכו לכם זמן, אנרגיה ובירוקרטיה בעת מילוי הטפסים וקביעת התור לשגרירות.

חשוב לשים לב שתהליך הטיפול בטפסים אורך בשירות VIP עד 24 שעות ולמען האמת כמעט תמיד אנחנו מסיימות את הטיפול בתוך שעתיים. הזמן "24 שעות" מתייחס לזמן שבו יקח לנו לטפל עבורכם בטפסים ולקבוע מועד לראיון בשגרירות. לאחר מכן תתבקשו להמתין לתורכם. קביעת המועדים לראיון הם בכפוף למערכת התורים של השגרירות.

 

חידוש ויזת תייר לארה"ב

חידוש ויזת תייר לארה"ב כדאי להוציא באמצעות מילוי הטפסים לחידוש הויזה בשפה העברית אונליין אשר נמצאים באתר VISA USA. תהליך חידוש ויזת תייר יכולה להתבצע תוך זמן קצר בלבד אשר מאפשר לתייר המבקש לחדש ויזה לארה"ב לחסוך בזמן בתהליך הבקשה לחידוש ויזה לארצות הברית.

 

חידוש ויזת תייר לארה"ב

חידוש ויזת תייר לארה"ב בעברית

 

תהליך חידוש ויזת תייר ניתן להתחיל לבצע באתר שגרירות ארה"ב תוך מילוי הטפסים לחידוש ויזת תייר הזמינים בשפה האנגלית בלבד. ישנם אנשים אשר עלולים להתקשות במילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה האנגלית ולכן קיימת לכך אלטרנטיבה אשר מאפשרת למלא את הטפסים לחידוש ויזת תייר לארצות הברית בשפה העברית באתר של VISA USA.

 

איך מחדשים ויזת תייר לארצות הברית?

על מנת שתוכלו להתחיל את התהליך לחידוש הויזה, יהיה עליכם להתחיל במילוי הטפסים לחידוש ויזה לארה"ב טרם קביעת התור לריאיון בשגרירות ארצות הברית. טופס ה – DS 160 הוא הטופס הנכון שעליכם למלא בהצלחה ולענות על כל השאלות שתתבקשו להזין בשאלון, טרם יהיה באפשרותכם לקבוע תור לריאיון בשגרירות האמריקאית.

 

שימו לב כי יהיה עליכם לצרף מסמכים אשר יעידו על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל וכי אין בכוונתכם לטוס לארה"ב לשם עבודה או הגירה לארצות הברית. תתבקשו לצרף מסמכים על מנת להראות כי כוונתכם להוציא ויזת תייר לשם חופשה או פגישה עסקית בלבד, צירוף המסמכים יהווה אסמכתא על כך.

 

סוגי המסמכים שתוכלו לצרף לטופס חידוש הויזה לארה"ב הם: אישור על שירות בצה"ל כחייל סדיר או בצבא קבע, אישור לימודים אקדמיים לסטודנטים בתוקף, חוזה או הסכם על שכירות דירה או תשלומים על החזקת נכסים כאלה או אחרים אשר עומדים בבעלותכם לרבות דירה או רכב אשר עליו אתם משלמים.

 

הקפידו לשמור היטב על המסמכים, שכן יהיה עליכם להציגם ביום הריאיון שלכם בשגרירות האמריקאית בפני הקונסול של השגרירות.

 

בעת מילוי הטפסים עבור השגרירות, יהיה עליכם להכין 2 תמונות פספורט מעודכנות ולצרפם אל הטפסים לחידוש ויזת תייר לארה"ב. חשוב להקפיד על מידות התמונות לפי הדרישה של השגרירות האמריקאית, 5X5 ס"מ. התמונות יתקבלו בשגרירות בתנאי שהצטלמתם על גבי רקע בצבע לבן בלבד.

 

אם ברצונכם לחסוך זמן במילוי הטפסים וחידוש הויזה לארצות הברית, תוכלו להיעזר בחברת VISA USA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב תוך חיסכון בזמן עבור המבקשים להוצאה וחידוש ויזת תייר.

 

מלאו את הטפסים לחידוש הויזה לארה"ב בשפה העברית דרך האתר וקבלו זימון לריאיון בשגרירות האמריקאית תוך 24 שעות בלבד.
צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים בטלפון: 055-889-1032

 

חידוש לויזה לארה"ב באינטרנט

חידוש ויזה לארה"ב באינטרנט בשפה העברית הינו פתרון נח עבור אלו המעוניינים לחדש
את הויזה שלהם לארצות הברית. עד כה היה ניתן למלא את הטפסים לחידוש הויזה באתר השגרירות
לארה"ב בשפה האנגלית אך מאחר ומדובר בתהליך ארוך ומסובך יחסית עבור אלו המתקשים בשפה
האנגלית, הכנו עבורכם אתר שקל ונח לחדש בו את הויזה לארה"ב בשפה העברית.

 

חידוש לויזה לארה"ב באינטרנט

חידוש לויזה לארה"ב באינטרנט בעברית

 

איך מבצעים חידוש ויזה לארצות הברית באינטרנט?

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך הארכת תוקף לויזה לארה"ב יהיה עליכם למלא תחילה את טופס
ה DS-160 בשפה העברית ובאופן מקוון דרך האתר של ויזה לארה"ב. תתבקשו לצרף מסמכים
או אישורים המעידים על כוונתכם לטוס לארה"ב למטרת תיירות ולא למטרות אחרות כגון הגירה או עבודה.

לשם כך תצטרכו לצרף מסמכים המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהלים בארץ. אישורים על שירות בצה"ל
בשירות סדיר או בקבע, חוזה שכירות על נכסים שבבעלותכם (רכב ודירה), אישור לימודים ועוד.

יהיה עליכם לשמור היטב על המסמכים והאישורים הרלוונטיים אותם תצטרכו לספק עבור השגרירות
ביום הריאיון. בנוסף, יהיה עליכם לצרף 2 תמונות פספורט עדכניות בגודל 5 על 5 ס"מ וצילום על גבי
רקע לבן בלבד. הקפידו להצטלם עם אוזניים גלויות וללא משקפי שמש וכיסוי ראש.

לאחר שמילאתם את כל הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית, תוכלו לקבל שירות מהיר ונח
שיחסוך עבורכם התעסקות בקביעת המועד ותיאום הריאיון בשגרירות ארה"ב בישראל.
חברת VISA USA תסייע לכם בכל הנוגע לחידוש הויזה שלכם לארצות הברית ובמידה ותבקשו,
תוכלו לקבל גם את השירות ללקוחות VIP הכולל קביעת מועד לריאיון לויזה בתוך 24 שעות בלבד.

כך תוכלו לפנות לעצמכם זמן נוסף לעשות את מה שבאמת חשוב לכם לעשות ולהשאיר לנו את עבודת
הניירת והבירוקרטיה לטפל בה. לאחר שמילאתם את הטפסים באתר של VISA USA נוכל לתאם
עבורכם את מועד הריאיון הכולל את הסניף של שגרירות ארצות הברית הקרוב אל ביתכם או המועדף עליכם.


הכנות לריאיון בשגרירות ארה"ב

ביום הריאיון תתבקשו להביא בקבוק מים קטן ואת הטפסים הרלוונטיים שהכנתם לצורך הריאיון.
היו כנים ואמתיים וחכו להחלטת הקונסול האמריקאי בנוגע להוצאת הויזה שלכם לארה"ב.


מעוניינים לחדש ויזה לארה"ב?

פנו אל VISA USA לקבלת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב וחסכו בירוקרטיה בקביעת התור לריאיון
בשגרירות ארה"ב ומלאו את הטפסים לויזה לארצות הברית בשפה העברית ישירות דרך האתר.


מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל שירותי הוצאת ויזה לארה"ב תוך 24 שעות בלבד!

טלפון: 055-889-1032

 

חידוש ויזה לארה"ב – כמה זמן?

חידוש ויזה לארצות הברית שכבר אינה בתוקף הינו תהליך מורכב וארוך כשמדובר במילוי הטפסים להוצאת ויזה לארה"ב.

בעת מילוי הטופס תתבקשו להביא עמכם מסמכים ואישורים כגון: אישורי עבודה, אישור לימודים בתוקף
אישור על שירות בצבא כסדיר או בקבע, חוזה שכירות על החזקת נכסים בארץ (רכב, דירה) ועוד

את האישורים הללו תתבקשו להביא עמכם לשגרירות ארצות הברית ביום הריאיון ובזמן שתיאמו אתכם.
אישורים אלו נועדו על מנת לוודא כי הסיבה לכך שאתם מבקשים את הוויזה היא ביקור בארצות הברית ולא חלילה מעבר לגור בה.

חידוש ויזה לארהב כמה זמן להוציא ויזה לילדים

כמה זמן להוציא ויזה לילדים? חידוש ויזה לארהב בעברית

טופס הבקשה שלכם לויזה לארה"ב יהיה זמין עבורכם באתר שגרירות ארצות הברית בישראל.

את הטופס יש להדפיס ולמלא בצורה המדויקת ביותר וללא שגיאות שכן האמריקאים לא סלחנים כלפי טעויות ובמידה וישנה טעות תאלצו לעבור את כל התהליך מההתחלה כולל מילוי הטפסים וקביעת תור חדש לשגרירות ארצות הברית.

 

חידוש ויזה שפג תוקפה הכי מהר

כדי לחסוך לכם את כל ההתעסקות המיותרת בניירת והבירוקרטיה הנדרשת לשם הארכת ויזה לארה"ב

חברת  VISA USA תלווה אתכם לאורך כל הדרך. אנו נעזור לכם למלא את הטפסים הדרושים להוצאת ויזה לארצות הברית, נגיד לכם אילו מסמכים בדיוק להביא אתכם על מנת שתוכלו לקבל את הויזה.

כמו כן, תוכלו למלא את הטפסים והשאלון בהצלחה עבור השגרירות בצורה עצמאית ומקוונת דרך האתר ובשפה העברית' ובכך להימנע טעויות שעלולות לגרום לעיקוב נוסף של זמן בחידוש והארכת הויזה..

משך התהליך יכול לקחת בין מספר ימים בודדים למספר חודשים.

אצלנו ב- VISA USA תוכלו לקבל שירות VIP ובכך לזרז את משך התהליך – הכל תלוי בכם.

נעבור אתכם על פרטי הטפסים שמילאתם, ניתן לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו בכדי לקבל את הויזה והכי חשוב – נשים אתכם בראש רשימת התורים ובכך תוכלו לקבל מועד לראיון בשגרירות תוך 24 שעות בלבד!

 

חידוש ויזה לארה"ב אונליין בקלות

מתי בפעם האחרונה ביקרתם בארצות הברית? אם טיילתם בארה"ב לפני מספר שנים ואתם מתכוונים לשוב ולבקר בה שוב ייתכן ותצטרכו לבדוק האם יש ברשותכם ויזה לארה"ב בתוקף.
תוקף הויזה לארה"ב עומד על 10 שנים מיום הנפקת הויזה, אשרת הכניסה שלכם לארצות הברית.
אם הויזה שלכם בתוקף תוכלו לבקר בה לאורך הזמן כמה פעמים שתרצו לטיולים קצרים בלבד.

 

חידוש ויזה לארה"ב באינטרנט

חידוש ויזה לארה"ב באינטרנט בעברית

 

תהליך חידוש הויזה לארה"ב דומה מאוד לתהליך הנפקת ויזה חדשה לארצות הברית.
תהליך זה מחייב אתכם למלא את הטפסים הנדרשים באינטרנט הזמינים עבורכם בשפה האנגלית דרך אתר השגרירות לארה"ב בישראל.

 

מדובר בתהליך מעט מורכב הדורש מכם לעקוב אחר ההוראות צעד אחד צעד ולוודא כי יש בידכם כל האישורים והטפסים הרלוונטיים, אשר תתבקשו להנפיק ולהצטייד בהם ביום הריאיון שלכם בשגרירות ארצות הברית בישראל.

 

יהיה עליכם למלא את השאלון במלאותו בשפה האנגלית, לשלם את האגרה לשגרירות ארצות הברית, להמציא מסמכים המעידים כי אין בכוונתכם להגר לארה"ב וכי עיקר פעילותכם וחייכם מתבצע בישראל.
כמו כן, יש להצטייד ב-2 תמונות פספורט מותאמות אישית בגודל סטנדרט של דרכון ישראלי.
לאחר ביצוע תשלום האגרה, תקבלו אישור על כך אותו תצטרכו למסור ביום הריאיון.
לאחר מכן תקבעו מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב בישראל באחד משני הסניפים הזמינים עבורכם בתל אביב ובירושלים.

 

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית

אם החלטתם שהגיע הזמן לחזור לביקור בארצות הברית וגיליתם כי נגמר לכם תוקף הויזה, יהיה עליכם לעשות חידוש ויזה לארה"ב דרך שאלון הזמין עבורכם באתר השגרירות.

לפני שתתחילו בתהליך חידוש הויזה לארה"ב, יהיה עליכם לדעת שטופס ה- ds זמין בשפה האנגלית בלבד. לכן, עליכם לקחת בחשבון שאת כל הפרטים שתתבקשו להזין בטופס תצטרכו לרשום בשפה האנגלית. הימנעו מכתיבת הפרטים עם שגיאות כתיב, שכן השגרירות אינה תגלה סלחנות כלפי פרטים ומידע שגויים אשר עשויים לפגוע באמינותו והבנתו של הטופס. במקרים אלו, טופס הבקשה שלכם עשוי להיפסל ותצטרכו לעבור את כל התהליך מההתחלה.

 

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית

 

לאחר שמילאתם את כל הפרטים בטופס הבקשה לויזה לארה"ב, תתבקשו להמציא מסמכים רלוונטיים אשר יוכלו להוכיח כי הסיבה לבקשתכם להוצאת הויזה לארצות הברית היא למטרת תיירות או נסיעת עסקים בלבד, ובכל מקרה שלא לשם הגירה או עבודה בארה"ב ללא אישור.

בכדי לעשות זאת, תצטרכו להכין עמכם את המסמכים הבאים:

 • מסמכים המעידים על שירותכם בצבא הגנה לישראל בצבא קבע או בשירות סדיר
 • נכסים בישראל בבעלותכם לרבות דירה או רכב
 • אישור עבודה מאת המעסיק שלכם
 • אישור לימודים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה כגון אוניברסיטאות ומכללות בישראל
 • תלושי משכורת של 3 החודשים האחרונים שלכם

לאחר שהכנתם את כל המסמכים הרלוונטיים לטופס ה-DS, יהיה עליכם לשלם את האגרה עבור הריאיון בשגרירות ארצות הברית ולתאם לעצמכם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית עם הקונסול האמריקאי אשר יבדוק את כשירותכם להוצאת ויזה לארה"ב. אורך הריאיון לא יעלה על מספר דקות, בסופם תוכלו לדעת האם אתם זכאים לקבל את הויזה הנחשקת לארה"ב.

חידוש ויזה לארה"ב שאלון בעברית עם VISA USA

מכיוון שאין זו הפעם הראשונה שהנכם מוציאים ויזה לארה"ב, קרוב לוודאי שהנכם מודעים לתהליך של מילוי הטפסים וקביעת המועד לריאיון בשגרירות. בכדי להקל עליכם חשבנו שתרצו לדעת איך לחסוך בזמן במילוי הטפסים בשפה האנגלית ולעשות זאת דרך חברה חיצונית המספקת שירותי הוצאה וחידוש ויזה לארה"ב.

VISA USA הינה חברה המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ולהתחיל למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית באופן מקוון. לאחר מכן, נוכל להתחיל בתהליך הטיפול בטפסים שלכם, לשלם עבורכם את האגרה ולתאם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית באחד מהסניפים של השגרירות הקרובים אל ביתכם.

מעוניינים לחדש ויזה לארה"ב מהר יותר? התקשרו אלינו ונתחיל בתהליך מילוי הטפסים ותיאום הריאיון בשגרירות ארה"ב בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם.

 

VISA USA מאפשרת לכם לחדש את הויזה שלכם לארצות הברית בקלות ותחסוך להם זמן התעסקות בתהליך חידוש הויזה.
כדי לחדש את אשרת הכניסה שלכם לארה"ב כל שיהיה עליכם לעשות זה למלא את הטפסים והשאלון לצורך חידוש הויזה שלכם בצורה מקוונת דרך האתר.
הטופס זמין עבורכם בשפה העברית ותוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות.

חידוש הויזה לארה"ב יכול לקחת פרק זמן ממושך למי שאינו בקיא בפרוצדורה או מעוניין לחסוך את זמן ההתעסקות בניירת ובכל שלבי הבירוקרטיה כחלק מהתהליך להוצאת הויזה.
לשם כך, תוכלו להשתמש בשירות חידוש ויזה לארה"ב באינטרנט של חברת VISA USA.

אנו נדאג לבצע את כל העבודה הקשה עבורכם הכוללת את מילוי פרטי הטופס באתר השגרירות, תשלום האגרה לשגרירות ארה"ב בישראל, תיאום המקום המועדף עליכם לריאיון (תל אביב או ירושלים) וקביעת המועד הרצוי (תאריך ושעה) המתאימים ללוח הזמנים המועדף עליכם.
לאחר שתגיעו אל שגרירות ארה"ב תצטרכו להצטייד במסמכים הרלוונטיים המעידים על כוונתכם לטוס לארה"ב למטרת ביקור בלבד שלא לשם הגירה.
לאחר מכן, תפגשו עם הקונסול האמריקאי בשגרירות ותעברו את הריאיון בהצלחה.

תגובות: 4

 • Avatar
  רותם

  תודה רבה על המידע המפורט! אז אני רק רוצה לוודא שהבנתי נכון, השלב הבא מבחינתי הוא למלא את הטפסים כאילו זו הפעם הראשונה שאני מוציאה ויזה?

  • avatar
   צוות VISA USA

   היי רותם, שמחים מאוד שהמידע הועיל לך:) אכן השלב הראשון הוא מילוי הטפסים.
   לאחר שנקבל את הטפסים ניצור איתך קשר כדי לוודא את הפרטים ונבדוק האם תוכלי לקבל ויזה ללא ראיון.

 • Avatar
  שיראל צוברי

  שלום לצוות, יש לי שאלה בנוגע לחידוש ויזה:
  אם יש לי דרכון חדש והויזה בדרכון הקודם אני צריכה להוציא ויזה חדשה?

  • avatar
   צוות VISA USA

   שלום שיראל, כל עוד הויזה בתוקף היא תקופה עד יומה האחרון זה לא כמו דרכון שנדרש תוקף של חצי שנה בעת הטיסה.
   רק לא לשכוח שאת צריכה לטוס עם שני הדרכונים.

כתיבת תגובה