בין אם מדובר בנסיבות משמחות כמו זכייה בפרס כלשהו, חתימה על עסקה עם חברה אמריקאית או אירוע משפחתי בהתרעה קצרה, או חס וחלילה בנסיבות מעציבות כמו פטירה פתאומית, לעיתים עולה הצורך לנסוע לארה"ב בדחיפות. בין אם מעולם לא הגשתם בקשה לויזת כניסה לארה"ב או שגיליתם להפתעתכם שתוקפה של הויזה פג בדיוק לפני הנסיעה המפתיעה – אל ייאוש! ישנם פתרונות שיאפשרו לכם קבלת ויזה לארה"ב – מסלול מהיר ולהשיג את אשרת הכניסה לארה"ב בזמן.

 

ויזה לארה"ב מסלול מהיר

ויזה לארה"ב מסלול מהיר

 

ויזה לארה"ב לממהרים

הרשויות בארה"ב מודעות לעובדה שלעיתים מתעורר צורך דחוף להכנס למדינה. למרות שתהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא תהליך מובנה, ידוע ורב-שלבי, מאפשרת שגרירות ארה"ב בישראל להאיץ טיפול בבקשות מסוימות לויזה, ביניהן בקשות דחופות בשל סיבות רפואיות או הומניטריות. שגרירות ארה"ב, באתר הרשמי שלה בישראל, מצהירה על כך שתעשה מאמצים לקבוע את הראיון האישי במהירות ולטפל בטפסים ובאישורם באופן מואץ במקרים כגון אלה.
השגרירות גם מציעה מסלול פטור מראיון אישי עבור קטינים (בני 14 ומטה), קשישים (בני 80 ומעלה), אנשים שלהם ויזה קודמת העומדים בשורת תנאים המופיעים באתר השגרירות וכן בעלי דרכונים ממדינות מסוימות שעבורן לא נדרשת ויזת כניסה לארה"ב למטרות תיירות או עסקים. מסלול זה חוסך את זמן ההמתנה לראיון ואת ההמתנה לתוצאותיו.

 

שירות ה-VIP של VISA USA

גם אתר Visa Usa, שמלכתחילה מציע שירות החוסך זמן ומייעל את תהליך הגשת הבקשה לויזה לארה"ב, מציע "שירות VIP" שהוא בעצם שירות ויזה לארה"ב במסלול מהיר. אם באופן רגיל מאפשר האתר למלא את שאלון הבקשה לויזה בעברית ובאתר אחד נגיש ובהיר, להשלים את העלאת התמונות הנדרשות, תשלום האגרה וקביעת המועד המתאים לביצוע הראיון האישי בשגרירות ארה"ב – שירות ה-VIP מקפיץ את המבקש הממהר לראש רשימת הבקשות ונותן לו קדימות בטיפול בטפסי הבקשה ובקביעת התור בשגרירות במועד המוקדם ביותר האפשרי. חברת Visa Usa מתחייבת לטפל בטפסי הבקשה בתוך 24 שעות ממועד השלמת הבקשה וכן לעשות את כל המאמצים לקבוע את הראיון במועד הקרוב ביותר המוצע על ידי השגרירות.

מעוניין בשירות ויזה לארה"ב, מסלול מהיר? לחץ על "צור קשר" ושאל אותנו לגבי שירות ה-VIP שאנחנו מציעים. כך תוכל לקצר את זמני ההמתנה לאישורי הטפסים, להגיע במהירות לראיון ולהיות על המטוס בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

 

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

קיבלתם הזמנה מפתיעה לחתונה משפחתית בארה"ב? מישהו ביטל את השתתפותו בכנס האקדמי ברגע האחרון ואתם תפסתם את מקומו? החברה שבה אתם עובדים החליטה שאתם חייבים להשתתף בישיבה דחופה שמתקיימת בסניף האמריקאי שלכם? הכל מוכן, הצלחתם להשיג מקום על טיסה, התיק כבר ארוז אבל אז פתחתם את הדרכון וגיליתם שאין לכם בכלל ויזה לארה"ב, או שפג תוקפה? כל אלו ועוד יכולים ליצור תרחיש מלחיץ למדי שבעקבותיו נדרשת הוצאת ויזה מהירה לארה"ב.

 

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב בעברית

 

כיצד ניתן להוציא ויזה לארצות הברית במהירות?

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא תהליך מובנה וקבוע מראש, אם כי גם בשגרירות ארה"ב מבינים שלעיתים קיימים מקרים דחופים שמחייבים חריגה מהנהלים. שגרירות ארה"ב בישראל מתחייבת בהצהרת השירות שלה להאיץ טיפול בבקשות מסוימות לויזה, למשל בבקשות של ישראלים הנדרשים להוצאת ויזה לארצות הברית במהירות מסיבות רפואיות או הומניטריות, סטודנטים המבקשים להגיע לארה"ב עד לתאריך תחילת לימודיהם או אפילו אנשי עסקים שנדרשים להגיע בדחיפות לפגישה המשרתת גם אינטרסים אמריקאיים. לצורך הוצאת ויזה מהירה לארה"ב במקרים כאלו ניתן ליצור קשר עם השגרירות שמצהירה על כך שתעשה מאמצים לקבוע את הראיון האישי במהירות וכן לטפל בטפסים ובאישורם באופן מואץ.

 

האם ישנן דרכים נוספות להוצאת ויזה מהירה לארה"ב?

גם עבור מי שאינו נכלל בין המקרים הרפואיים, ההומניטריים, הסטודנטיאליים או העסקיים הנ"ל, יש כאלו שיידרשו להוצאת ויזה מהירה לארה"ב. אחת הדרכים לחסוך זמן בתהליך היא להשתמש בשירותי VISA USA, שאמנם אינו פועל מטעם השגרירות אך מאפשר לבצע את שלבי תהליך הבקשה לויזה לארה"ב במהירות רבה יחסית. האתר מאפשר למלא את שאלון הבקשה לויזה, הארוך והמאיים לעיתים, בעברית ובנוחות. החסכון בהתמודדות עם תרגום השאלות והתשובות לעברית הוא משמעותי עבור ישראלים רבים. בנוסף מנחה האתר את המבקשים לגבי כלל שלבי הבקשה ומאפשר להם לקבוע ראיון אישי במועד הנוח להם ביותר.

 

אחד השירותים שחברתנו מציעה הוא שירות VIP במסגרתו אנו מסיימים את הטיפול בבקשתכם בתוך כשעתיים מרגע התחלת הטיפול, סיום הטיפול כולל את טופס ה – DS160 ואת קביעת הראיון בשגרירות ארה"ב.

 

אתר VISA USA אולי אינו יכול לקצר עבורכם את התהליך, אך הוא מאפשר הוצאת ויזה לארצות הברית במהירות יחסית תודות לחסכון בזמן מילוי השאלון, תודות לקלות ולנוחות של פירוט שלבי התהליך והנגשתו דרך אתר אחד, וכן מהווה מקור מידע, ליווי וסיוע במקרה של שאלות לאורך התהליך כולו.

 

יתכן שגם התוכן הזה יהיה רלוונטי עבורך: ויזה לארה"ב תוך 24 שעות

 

צוות VISA USA ויזה לארה"ב

 

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה