הוצאת ויזה לארה"ב כרוכה בתשלום אגרה לויזה עבור הקונסוליה האמריקאית. ניתן לעשות זאת לאחר מילוי הטפסים לויזה לארה"ב (DS 160) דרך אתר שגרירות ארה"ב. תשלום האגרה עבור השגרירות עומד על 160$, שווה ערך ל – 624 ₪ נכון להיום והוא השלב האחרון במילוי הטפסים לויזה לארה"ב טרם תקבלו הזמנה לריאיון בקונסוליה האמריקאית.

 תשלום אגרה לויזה לארה"ב

תשלום אגרה לויזה לארה"ב לתייר

 

 

בכדי להתחיל בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב עליכם למלא את השאלון המקוון בשפה האנגלית המופיע באתר השגרירות. לאחר שהצטיידתם ב 2 תמונות פספורט מעודכנות ובגודל המותאם במיוחד להדפסת הפספורט, יהיה עליכם למלא את פרטיכם האישיים ולענות על השאלון במלואו.

הקפידו על מילוי השאלון נכונה שכן הקונסוליה האמריקאית אינה מגלה סלחנות כלפי שגיאות מילוי בטופס. על מנת שתוכלו לקבל אישור לויזה מהקונסול האמריקאי עליכם להוכיח כי בכוונתכם לטוס לארצות הברית לשם תיירות, ביקור קרובים או פגישת עסקים אך לא למטרות הגירה או עבודה בארה"ב.

על מנת שתוכלו לעבור את הריאיון בהצלחה, יהיה עליכם לספק מסמכים מעודכנים המהווים אסמכתא על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל וכי אין בכוונתכם לעזוב את הארץ. אישורים רלוונטיים שתתבקשו להציג עבור הקונסוליה האמריקאית כגון: אישור עבודה בתוקף, אישור על שירות צבאי בצה"ל בצבא סדיר או קבע, מסמכים על החזקת נכסים בארץ, תשלום על שכר דירה או משכנתא וכו'.

לאחר שמילאתם את כל הפרטים בהצלחה ושילמתם את האגרה, תוכלו לקבוע ריאיון בשגרירות ארה"ב באחד משני הסניפים בישראל בתל אביב או בירושלים.


הוצאת ויזה לארה"ב מהר עם
VISA USA

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב כרוך בהשקעת זמן ועבודה סיזיפית במילוי הטפסים לויזה, אך ניתן לקצר את תהליך קבלת הויזה באמצעות מילוי טפסים לויזה לארה"ב בעברית באמצעות VISA USA אותם ניתן למלא באופן מקוון דרך האתר. לאחר שמילאתם את הטפסים לויזה בעברית, חברת VISA USA תבצע עבורכם את תשלום האגרה לויזה לארה"ב ותתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב במועד שנח לכם ובסניף המועדף עליכם לפי בחירתכם.

הכנות ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב

ביום הריאיון תתבקשו להביא את המסמכים הרלוונטיים המעידים על כוונתכם לחזור לארץ לאחר ביקורכם בארצות הברית. תצטרכו לתייק אותם בניילונית או תיקיית מסמכים קטנה. מכשירים אלקטרונים לרבות מכשירים סלולריים תתבקשו להפקיד מחוץ לשגרירות ארה"ב. המתינו בסבלנות לתורכם לריאיון עם הקונסול האמריקאי ולאחר מכן עברו אותו בהצלחה!


מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב מהר?
VISA USA תבצע עבורכם את תשלום האגרה לויזה לארה"ב ותקצר לכם את התהליך!
לפרטים נוספים התקשרו:
055-889-1032