הוצאת ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14 אינה כרוכה בהתייצבותם בשגרירות ארצות הברית, אך את טופס הבקשה לויזה לארה"ב יש למלא עבורם. מילוי הטפסים לויזה לארה"ב לילדים יהיה פשוט יותר ממילוי טופס DS-160 עבור מבוגרים מכיוון שמספר השאלות שיהיה עליכם למלא עבורם קטן יותר. כמו כן, בכל מקרה תצטרכו למלא את כל הניירת בעצמכם עבור כל אחד מהמבקשים לקבל ויזה לארצות הברית.

 

ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14

ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14 בעברית

 

את טפסי הבקשה לויזה תוכלו למצוא באתר השגרירות האמריקאית ולמלא אותו בשפה האנגלית. על מנת לקצר את התהליך בהוצאת הויזה לארה"ב עבור הילדים וכל המשפחה, תוכלו למלא את הטפסים לויזה בשפה העברית באופן מקוון דרך האתר של VISA USA.

בתום מילוי הטופס תתבקשו להמתין מספר ימים עד אשר תקבלו מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל באחד מהסניפים של השגרירות האמריקאית בישראל הקרובים אליכם הזמינים בתל אביב ובירושלים.

חברת VISA USA יבצעו עבורכם תשלום האגרה וקביעת המועד והשעה לריאיון בשגרירות ארצות הברית. מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14? מלאו את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית עבורכם ועבור בני המשפחה ותקבלו מועד לריאיון תוך מספר ימים.

 

איך מתאמים תור לריאיון עבור בקשת הויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14?

מה שיפה בכל מה שקשור להוצאת ויזה לארצות הברית לילדים מתחת / עד גיל 14 הוא שהם אינם צריכים להגיע לשגירות או הקונסוליה לצורך הראיון. מי שעוד נהנה מכך שאינו צריך להגיע לראיון בשגרירות / קונסוליה הוא מבוגרים מעל גיל 80 שבדומה לילדים יכולים לשלוח את המסמכים הנדרשים בדואר שליחים המתנהל מול השגרירות. קבוצה נוספת של אנשים שיש לה פטור מראיון בשגרירות הם אנשים המחדשים ויזה ועומדים בתנאי סף. כמו כן אנשים בעלי דרכון אירופאי יכולים להוציא אישור ESTA ומראש לחסוך את הראיון ללא קשר לגילם.

 

ויזה לארה"ב לילדים בקלות

רוצים להוציא ויזה לארה"ב לילדים לקראת נסיעה משפחתית? הגעתם למקום הנכון!
להגשת טפסי בקשה לויזה בעברית לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית", מלאו את הפרטים בדייקנות עבור כל אחד מבני המשפחה ואנו נטפל עבורכם בהגשת הבקשה, בתשלום האגרה ובקביעת הראיון בשגרירות.

ויזה לארה"ב לילדים

ויזה לארה"ב לילדים בעברית

 

ויזה לארה"ב לילדים בעברית, בקלות ובראש שקט!

אם החלטתם שארה"ב היא היעד לטיול המשפחתי הבא שלכם, אם יש לכם קרובים או חברים לבקר, הוצאת ויזה לארה"ב לילדים ולכם היא אחד הצעדים הראשונים שכדאי לפתוח בהם. חשוב להשאיר לכך זמן מספיק משום שמדובר בתהליך הכולל כמה שלבים: מילוי טפסי בקשה לויזה, תשלום אגרה ולבסוף ראיון בשגרירות ארה"ב בישראל. אמנם הילדים אינם צריכים להתייצב בעצמם בשגרירות אם מדובר בילדים צעירים מגיל 14 אבל את טפסי הבקשה יש צורך למלא גם עבורם. חשוב לדעת שאם סבא או סבתא מצטרפים אליכם והם מעל גיל 79 גם הם אינם צריכים להתייצב בשגרירות אבל גם עליהם למלא טופס בקשה עצמאי.

 

כל מה שנדרש מכם כדי להוציא ויזה לארה"ב לילדים

טפסי הבקשה להוצאת ויזה לארה"ב לילדים קצרים במעט מטפסי הבקשה למבוגרים בשל העובדה שאינם כוללים שאלות רבות הנשאלות לגבי מבוגרים כגון עיסוקים והעבר המקצועי והאישי של כל מבקש ויזה, אבל עדיין נדרש מילוי שאלון בקשה שכזה עבור כל אחד מהנוסעים. טופס הבקשה המקורי, הזמין דרך אתר רשות ההגירה האמריקאי, הוא טופס עמוס למדי הכולל שאלות רבות, וכמובן – כתוב באנגלית.

לכן הקמנו את אתר VISA USA, כדי לסייע ליחידים ולמשפחות המעוניינים לבקר בארצות הברית למטרות תיירות או עסקים. גם דרכנו יהיה צורך למלא את הטופס עבור כל אחד מהנוסעים, קטין או בוגר, אבל העובדה שהטופס הוא בעברית ומקוצר באופן משמעותי הופכת את ההתמצאות בו לפשוטה יותר ומקצרת חלק מרכזי בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים ולמשפחות.

יש להגיש את הבקשה לכל קטין ו/או מבוגר בנפרד ללא קשר לגילו.

 

בקשה לויזה לארה"ב לקטין

קטין, על פי הגדרתו החוקית בישראל, הוא מי שגילו פחות מ-18 שנים. עם זאת, לצורך קבלת ויזת כניסה לארה"ב מוגדר קטין כמי שגילו מתחת ל-14 שנים. במקרה זה נכלל הקטין בתכנית הפטור מראיון אישי, לפי הגדרת שגרירות ארצות הברית בישראל, ולכן תהליך בקשה לויזה לארה ב לקטין שונה במקצת מהתהליך שאותו עובר בגיר.

 

בקשה לויזה לארה"ב לקטין

בקשה לויזה לארה"ב לקטין בעברית

אפשרות להקל על התהליך – במיוחד למשפחות

שירות VISA USA מציע להקל על משפחות המבקשות לקבל אשרת כניסה לארצות הברית באמצעות ריכוז כל שלבי התהליך במקום אחד ובעברית. כך ניתן למלא את כל דפי השאלון בעברית ולקבל הנחיות מפורטות לגבי האופן שבו יש לשלוח את האישור על מילוי הטופס, התמונות והדרכון לשגרירות ארצות הברית עבור מי שאינו צריך להתייצב לראיון האישי. גם אם הקטינים אינם מודעים לחשיבות קיצור הזמן והזרמת התהליך, אנחנו בטוחים שהוריהם ידעו להעריך זאת.

 

לפרטים נוספים ומילוי הטפסים לויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14 התקשרו: 055-889-1032