כדי לקבל ויזה לביקור בארצות הברית למטרות תיירות או עסקים, יש צורך במילוי שאלון מפורט, תשלום אגרה ולבסוף נוכחות בראיון אישי שמנהלת שגרירות ארה"ב עם המבקשים לבקר במדינה בגילאי 14-79. להתחלת תהליך קבלת ויזה לארה"ב עם חברת VISA USA לחצו על הבאנר והתחילו בשלב הראשון, שלב מילוי השאלון בעברית. בהצלחה!

 

שגרירות ארה"ב

שגרירות ארה"ב להוצאת ויזה

 

מה קורה בראיון?

הראיון מתנהל באחד משני סניפי שגרירות ארצות הברית בישראל – בתל אביב או בירושלים. לאחר הפקדה של רכושכם האישי בכניסה (שימו לב לא להגיע עם תיקים וציוד עודף כי את רובו תצטרכו להפקיד בחוץ, אפילו את הטלפון הנייד שלכם) תקבלו את מספרכם בתור ותמתינו לקריאה בשמכם. הראיון מתקיים לרוב בעמדת שירות שבה ניתן לשאול אתכם כל שאלה עליכם או על מטרת הנסיעה לארצות הברית, בעיקר בהסתמך על הפרטים שמילאתם בשאלון האישי. הראיון יכול להתקיים בעברית או באנגלית.

 

שגרירות ארה"ב בישראל ירושלים

כתובת הקונסוליה הכללית של ארצות הברית בירושלים: דוד פלוסר 14 ירושלים.

 טלפון: 02-630-4000

 פקס:02-6304070

מצורפת מפת הגעה לשגרירות:

 

שגרירות ארה"ב מטפלים באשרות תיירות, ויזות הגירה, שירותים לאזרחים אמריקאים כגון מידע כללי, דרכונים, רישום לידה בחו"ל, מידע למטיילים עמלות ועוד.

 

אשרות תיירות – שגרירות ארה"ב בישראל סניף ירושלים

כל מי שחפץ בהוצאת ויזה צריך לתאם פגישה דרך האתר של הקונסולה האמריקאית או דרך המוקד הטלפוני

להצטייד בתמונות עדכניות, למלא טפסים ולעקוב אחר הצעדים הרלוונטיים בדרך להוצאת ויזה לארה"ב.

 

כמו כן ניתן למצוא בשגרירות ארה"ב בישראל בירושלים גם טיפול בויזות אגירה לחו"ל.

הסברים מפורטים על התהליך ניתן למצוא בשפה האנגלית בלבד באתר של השגרירות.

 

שגרירות ארה"ב עבור אזרחים אמריקאים

השגרירות מספקת שירותים נוספים עבור אזרחים אמריקאים כגון:

רישום הנוסע החכם – ייעוץ והרשמה לתיירים או אזרחים אמריקאים אשר מתגוררים בחו"ל.

מידע כללי – מידע על ישראל, רצועת עזה והגדה המערבית.

אזהרות והתראות מטעמים בטחונים – עדכונים לגבי אזהרות והתראות מפני בעיות ביטחוניות בגדה המערבית וברצועת עזה.

הצבעה בבחירות – תיירים אמריקאים המטיילים או מתגוררים בחו"ל רשאים להצביע בבחירות בארה"ב גם בזמן שהייתם בחו"ל.

 

שגרירות ארה"ב בישראל תל אביב

כתובת שגרירות ארצות הברית בישראל בתל אביב: הירקון 71 תל אביב

 טלפון: 03-5197475

 ניתן למצוא חניונים בתשלום בסמוך לשגרירות.

 

מצורפת מפת הגעה לשגרירות:

מה להביא לראיון?

אתם מתבקשים להביא לראיון שתי תמונות פספורט, דרכון בתוקף ודרכונים קודמים בהם היתה ויזה לארצות הברית. אם ברשותכם מסמכים נוספים הקשורים לבקשת הויזה, למשל אישור לימודים, מכתב העסקה, חוזה שכירות וכו', המעידים על כך שאין לכם כוונה להשתקע בארצות הברית, כדאי להביא אותם איתכם. אם מדובר בנסיעה משפחתית שאליה מצטרפים בני פחות מ-14 או יותר מ-79, עליכם להביא את האישור על מילוי השאלון ותשלום האגרה גם עבורם אבל הם אינם צריכים להיות נוכחים בראיון בעצמם.

האם מקבלים את הויזה במקום?

שגרירות ארה"ב מאשרת את הויזה אך אינכם מקבלים אותה במקום – אתם משאירים את דרכונכם בשגרירות ומקבלים אותו בחזרה עם הויזה החדשה באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל לכתובת שתתבקשו לספק.

שימו לב, תהליך האישור והנפקת הויזה יכולים לקחת בין שבוע למספר שבועות.

 

שגרירות ארה"ב ויזה – תהליך הגשת הבקשה, ראיון בשגרירות וקבלת הויזה

מתכוננים לטיול או נסיעת עסקים לארה"ב? הגשת בקשה לויזה בשגרירות ארה"ב הנה השלב הראשון והחשוב ביותר בהתארגנות לנסיעה מאחר ובלעדיה הנסיעה אינה יכולה לצאת לפועל. למעשה כיום זוהי המלצת שגרירות ארה"ב – ויזה לפני כרטיס טיסה.
הליך הבקשה והוצאת הויזה בשגרירות ארה"ב כולל מספר שלבים עיקריים ויכול להימשך כחודש ולכן כדאי להתחיל להתארגן זמן מה לפני תאריך הנסיעה המתוכנן.

 

 שגרירות ארה"ב ויזה

שגרירות ארה"ב ויזה – תהליך הגשת הבקשה

 

שגרירות ארה"ב ויזה – שלבים

שלב א'- שגרירות ארה"ב ויזה – מילוי טפסים
השלב הראשון בהגשת הבקשה לויזה לארה"ב כולל מילוי שאלון, מפורט בן 16 עמודים באנגלית, בו אתם נשאלים פרטים אודות מצבכם העכשווי, עברכם ומטרת הביקור בארה"ב. בסוף מילוי השאלון מודפס אישור על מילויו טופס ה- 160- DS. אל אישור זה מצרפים 2 תמונות עכשווית שלכם. לתמונות המצורפות צריכים להיות מאפיינים המוגדרים על ידי שגרירות ארה"ב ובעיקרם קוד לבוש, אביזרים, רקע, זווית צילום וגודל תמונה. עבור כל מגיש בקשה נפתח חשבון אישי באתר השגרירות בו יש להזין גם את פרטי כרטיס האשראי באמצעותו תשולם האגרה. זהו שלב קריטי מכיוון שמילוי נכון של טפסי הבקשה חיוני הן לשגרירות ארה"ב והן למגישי הבקשה. בשלב זה, במידה ואינכם בטוחים לגמרי שהבקשה תוגש ללא דופי, כדאי מאוד לשקול היעזרות בחברה המטפלת בהוצאת ויזה לארה"ב מכיוון שאפילו טעות מינורית יכולה לפסול את הבקשה.

 

שלב ב' – שגרירות ארה"ב ויזה – קביעת ראיון
אחרי מילוי הטפסים, פתיחת החשבון ותשלום אגרת הויזה לארה"ב ניתן לקבוע את מועד הראיון האישי בשגרירות. ניתן לגשת לראיון בשגרירות ירושלים אות בתל אביב. אך את ההחלטה לאן מהשגרירויות לפנות יש לעשות לפני מילוי הטפסים. זמי קביעת הראיון משתנים מחודש לחודש. וישנם חודשים בהם זמני ההמתנה ארוכים יותר.

 

שלב ג' – שגרירות ארה"ב ויזה – הראיון
מספר שבועות עד חודש (תלוי בחגים הישראלים, האמריקאים ומס' הממתינים לראיון) לאחר הגשת הבקשה וקביעת התור לראיון מגיע שלב הראיון בשגרירות ארה"ב. לראיון חייבים להגיע כל מגישי הבקשה בין גילאי 14 ל-80 ומסיבות ביטחוניות ולוגיסטיות למלא אחר כללים מיוחדים כגון: ניתן להגיע לא יותר מ-15 דקות לפני הראיון ועם לא יותר מהחפצים הבאים: שקיות קטנות לנשיאת מסמכים, דרכון ומסמכים רלוונטיים, ארנק קטן, עיתון/ספר (לא בגרסה אלקטרונית), כלי כתיבה, מפתחות רכב, בית ותו לא. חפצים אחרים לא יוכנסו. לאחר שתעברו את הבדיקה הביטחונית בכניסה לשגרירות ארה"ב תתבקשו להציג את דף האישור של טופס ה- 160- DS ואת ההזמנה לראיון בשגרירות. בשלב זה יאומתו הפרטים שלכם ותלוו למחלקת הויזות.

 

במקביל יכינו עובדי השגרירות את המסמכים הרלוונטיים לראיון. במידה והטפסים לא מולאו על ידכם כראוי תישלחו למלא אותם שוב בצורה נכונה ויקבע לכם מועד ראיון מאוחר יותר. במידה והטפסים מולאו כראוי יילקחו טביעות האצבע שלכם ותוכנסו לראיון. ההמתנה לראיון עצמו יכולה לקחת כמה שעות אולם הראיון עצמו ייקח לכל היותר מספר דקות. במהלך הראיון אשר יתבצע מעבר לזכוכית עבה תישאלו בנוגע לנסיבות נסיעתכם לארה"ב. ענו בכנות ובמרבית המקרים כבר בסוף הראיון הקונסול המראיין יודיע לכם אם בקשתכם לויזה אושרה או נדחתה. במידה ובקשתכם אושרה הטפסים ודרכונכם יישארו בשגרירות להנפקת הויזה. אולם אם הקונסול האמריקאי מחליט כי נדרשים מסמכים נוספים יוחזר טופס הבקשה והדרכון, יפורטו המסמכים הנדרשים ויתחיל תהליך חדש שיכול לקחת 30-45 יום נוספים. במידה ובקשתכם לויזה תאושר כאמור יישארו המסמכים והדרכון בשגרירות ארה"ב לטובת הנפקת הויזה.

 

שלב ד' – שגרירות ארה"ב ויזה – קבלת המסמכים
כאמור אם בקשתכם לויזה מאושרת, תתבקשו על ידי הקונסול להשאיר את הדרכון שלכם בשגרירות לטובת הנפקת הויזה. לרוב, הדרכונים עם הויזות המאושרות מוחזרים, עד 10 ימי עסקים ימי עבודה מיום הראיון באמצעות דואר ישראל.

 

כפי שכבר הבנתם תהליך הוצאת ויזה בשגרירות ארה"ב אינו תהליך פשוט. שגיאה קטנה בדרך ואתם חוזרים לתחילת התהליך או מעוכבים בו. במקרים מסוימים של ריבוי טעויות תידחה הבקשה כליל ולכן אם אינכם בטוחים ב-100% כי אתם מסוגלים לנהל את התהליך מול שגרירות ארה"ב, ויזה לארה"ב היא תהליך שכדאי לכם להשאיר למקצוענים כמונו. אנו ב-VISA-USA נאפשר לכם למלא את הטפסים בעברית – בטופס אלקטרוני שהתאמנו במיוחד בשבילכם, במקום באנגלית. נפתח עבורכם חשבון באתר השגרירות, נבצע עבורכם את תשלום האגרה ואפילו נקבע לכם את הראיון בשגרירות בתאריך שיתאים לכם כך נעזור לכם להתארגן לנסיעה המיוחלת לארה"ב בקלות ויעילות.

צרו אתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים. VISA-USA – ויזה לארה"ב | 055-889-1032