יש אנשים שמבקשים בקשה לויזה מהשגרירות ומקבלים סירוב ויזה לארה”ב, החלטה זו נתונה אך ורק בידי השגרירות והקונסול האמריקאי. חשוב לציין כי יש אפשרות להגיש בקשת ערעור אך הסיכויים לקבלת הערעור ואישור הויזה לארצות הברית לאחר שסורבה אינו גבוה.

 

סירוב ויזה לארה"ב

מה עושים עם סירוב ויזה לארה”ב?

 

סיבת הסירוב נובעת בדרך כלל ממספר פרמטרים כגון הגשת הבקשה לויזה עבור צעירים אחרי צבא מפני החשש לעבודה בארה”ב, כמו כן גם אנשים שלא מציגים תלושי שכר גבוהים או שאינם מועסקים ייתכן ויקבלו סירוב להוצאת ויזה לארה”ב. ייתכן כי תקבלו היתר לקבלת ויזה לארה”ב על ידי הקונסול האמריקאי בתנאי שתטוסו לארצות הברית עם בני משפחה קרובים ביחד, לכן יש לדעת להיערך למצב זה בהתאם.

קיבלתם סירוב ויזה לארה”ב? מה אפשר לעשות?

לרוב מומלץ לחכות תקופה שבין 3-6 חודשים מיום הסירוב ועד להגשה חוזרת ויש להראות שינוי מסוים בסטטוס על מנת שתוכלו לקבל את ההיתר להוצאת הויזה לארה”ב לאחר שסורבה.
שינוי סטטוס כגון: עבודה ושכר, לימודים אקדמאיים יוכלו לעזור לכם לקבל אישור להוצאת ויזה לארה”ב כבר בפעם הבאה כאשר תיגשו לשגרירות האמריקאית לריאיון מול הקונסול האמריקאי.

איך מוציאים ויזה לארה”ב לאחר סירוב?

כדי שתוכלו להתחיל בתהליך הוצאת הויזה המיוחלת לארצות הברית יהיה עליכם להתחיל בשלב מילוי הטפסים להוצאת ויזה לארה”ב, אשר אותם תוכלו למצוא בשפה האנגלית באתר השגרירות האמריקאית.
עליכם להקפיד למלא את כל הפרטים נכונה וללא שגיאות כתיב. האמריקאים אינם מגלים סבלנות לשגיאות כתיב ועשויים לדחות לכם את הריאיון עבור השגרירות האמריקאית בדרך להוצאת הויזה האמריקאית.

לאחר שסיימתם למלא את כל הטפסים בהצלחה, יהיה עליכם לצרף מסמכים המעידים כי מרכז חייכם מתנהל בארץ ישראל ואין בכוונתכם לצאת מגבולות הארץ אל ארצות הברית ולמטרות הגירה או עבודה. על מנת שתוכלו לקבל את האישור לויזה, יהיה עליכם לצרף מסמכים כגון אישור בצה”ל בצבא סדיר או קבע, אישור לימודים אקדמאיים בתוקף, אישור על החזקת נכסים בארץ כגון רכב או דירה, אישור מהמעסיק המצביע כי יש לכם עבודה מסודרת בארץ, תלושי שכר של 3 חודשים אחרונים.

מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב במהירות תוך 24 שעות בלבד?
VISA USA – ויזה לארה”ב | 055-889-1032 – התקשרו

 

שאלות ותשובות

האם כדאי לנסות להוציא ויזה לארה”ב לאחר סירוב?

מתן הויזה נתון בהרבה מקרים ברצונו הטוב של המראיין.
עם זאת יש כמה דברים שיכולים לעזור כמו: גובה השכר, נדלן בארץ, אישור לימודים ואפילו מומלץ לא לגשת לבד אלא עם קרוב משפחה וכל זאת על מנת ליצור את הרושם שבכוונתה לשוב לארץ.
מומלץ קצת להמתין בין הגשה להגשה משהו כמו 3-6 חודשים.
מטרת ההמתנה היא לייצר איזשהו שינוי בסטטוס של המגיש. שינוי שיראה את כוונת המגיש לחזור חזרה ארצה ולא להשתקע בארה”ב. דוגמא לשינוי: הרשמה ללימודים, העלאה בשכר וכדומה.
כידוע לך ניתן להגיש בקשה לויזה לבד או באמצעות חברה שתעשה את התהליך עבורך.