על מנת שתוכלו להוציא ויזה לארה"ב עליכם תחילה למלא שאלון וטפסים ולהדפיסם (טופס DS-160) הטופס יהיה זמין עבורכם בשפה האנגלית דרך אתר השגרירות לארצות הברית בישראל.

ויזה לארה"ב טפסים להדפסה במחשב

ויזה לארה"ב טפסים להדפסה במחשב הביתי

לאחר מכן תצטרכו לדאוג לתמונות פספורט מעודכנות אותן יהיה עליכם לצרף לטופס הבקשה לויזה לארה"ב. בתום מילוי הטפסים תצטרכו לשלם את האגרה עבור שגרירות ארה"ב לפני שתוכלו להגיע לריאיון לקבלת הויזה בשגרירות.

לאחר שתבצעו את התשלום תוכלו לתאם את הריאיון, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את מיקום הריאיון בשגרירות ארצות הברית. תוכלו לבחור בין הסניף בתל אביב או בירושלים .

 

שגרירות ארה"ב בישראל בסניף תל אביב

כתובת: רח' הירקון 71 תל אביב.
טלפון: 03-5197475

 

שגרירות ארה"ב בישראל בסניף ירושלים

כתובת: רח' דוד פלוסר 14 ירושלים.
טלפון: 02-630-4000
פקס: 02-6304070

 

לאחר בחירת הקונסוליה הרצויה כל שנותר לכם לעשות הוא לתאם תאריך ושעה לריאיון בשגרירות ארה"ב ולחכות לריאיון האישי מול הקונסול בשגרירות לקבלת אישור הויזה לארצות הברית. תידרשו להדפיס את הטפסים מהאתר ולהמציא מסמכים רלוונטיים נוספים המעידים כי אין בכוונתם להגר לארה"ב וכי עיקר חייכם מתרכז בארץ ישראל.

(אישור על שירות בצבא, נכסים בבעלותכם, תשלום שכר דירה וכו').

טפסים להגשת ויזה לארצות הברית

טפסים להגשת ויזה לארצות הברית ובעברית

מילוי הטפסים בשפה האנגלית יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור אלו שאינם דוברי אנגלית ברמה טובה. באפשרותכם למלא את הטפסים לקבלת הויזה הזמינים עבורכם בשפה העברית דרך האתר של VISA USA. אנו נדאג לספק עבורכם מענה מקצועי ומהיר ולעזור לכם בתהליך של קבלת הויזה שלכם.

 

כל שעליכם יהיה לעשות הוא להיכנס לאתר ולמלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית. לאחר מכן נשאל אתכם היכן יהיה נח לכם לעבור את הריאיון (שגרירות ארה"ב בתל אביב או בירושלים) לפי בחירתכם ואת הזמנים הנוחים ביותר עבורכם לביצוע הריאיון (ימים ושעות).

 

בתום ההליכים תקבלו מחברת VISA USA את התאריך והשעה המיועדים ותוכלו לגשת אל הריאיון. הראיונות מתקיימים בשגרירות בימי שני עד שישי בין השעות 7:00 ל 14:00 כך שתצטרכו להתאים את עצמכם אל שעות קיום הראיונות בשגרירות ארה"ב בסניף לפי הסניף שבחרתם.

 

חברת VISA USA תסייע לכל דורש שיבקש להוציא ויזה לארצות הברית לקבל את מבוקשו במהירות וביעילות. כל שעליכם יהיה לעשות לפני שתתחילו בהליכים הוא להגיש את הבקשה לויזה לארה"ב דרך האתר של חברת VISA USA.

 

טפסים לויזה לארה"ב להדפסה

לצורך הגשת בקשה לקבלת ויזת תיירות לארה"ב נדרש למלא שאלון אינטרנטי בן כ-16 עמודים באתר רשות ההגירה האמריקאית הזמין באנגלית. לאחרונה הוסיפו הרשויות האמריקאיות תרגום לשאלון לכמה שפות, ביניהן עברית, אך התרגום מופיע בחלון נפרד כשדה טקסט רציף כאשר העכבר מוצב מעל משפטים בודדים וקשה לעקוב אחריו. עם סיום מילוי השאלון מציגה המערכת טפסים לויזה לארה"ב להדפסה – אין צורך להדפיס את כל השאלון אלא רק את האישור על השלמתו. עם זאת, בשל אורך השאלון והמורכבות של כמה מהשאלות שהוא שואל, כולל פירוט מקומות תעסוקה ולימודים בעבר, שאלות לגבי מטרת הביקור בארה"ב ועוד, רבים מעדיפים להדפיס את השאלון או לפחות חלקים ממנו כדי לתרגם אותו בנפרד, כדי להשלים את המידע הנדרש או כדי להתרכז בקריאתו באופן פשוט יותר, שלא על מסך המחשב. יש לציין שגם עבור אנשים השולטים בשפה האנגלית, מילוי השאלון מהווה אתגר לעיתים בשל אורכו ובשל אופי שאלותיו, לא כל שכן עבור מי שאינו שולט באנגלית.

 

טפסים לויזה לארה"ב להדפסה

טפסים לויזה לארה"ב להדפסה בעברית

 

יש דרך לחסוך את שלב ההדפסה?

הפתרון שמציעה חברת  VISA USA, חברה להוצאת ויזה לארה"ב, לסיוע בהגשת בקשה לקבלת ויזת תיירות לארה"ב הוא פתרון שנועד להקל על התהליך, לחסוך בזמן ולייעל אותו. העובדה שהשאלון המקוון מופיע בעברית, באופן זורם וכולל הנחיות ברורות, מאפשרת לחסוך בהתמודדות עם האנגלית ולהקל על תהליך מילוי השאלון. כמו כן, העובדה שמדובר בפתרון בר-קיימא בדמות אתר שהוא ידידותי גם למשתמש וגם לסביבה ואינו מצריך הדפסה של דפים כלשהם היא ערך מוסף לשירות שאנחנו מציעים.

כאשר בוחרים למלא את שאלות הבקשה לויזה דרך האתר שלנו אין טפסים לויזה לארה"ב להדפסה כלל, הכל מתורגם לעברית כולל הוראות המילוי וכל שאלות השאלון האמריקאי. עוד מאפשר האתר להמשיך ולהשלים את תשלום אגרת הויזה וכן לקבוע זמן ומקום נוחים לביצוע הראיון האישי בשגרירות או בקונסוליה האמריקאית. בכל שלב שהוא, כאשר נתקלים בשאלות או בעיות, ניתן ליצור קשר עם אנשי השירות שלנו ולהיעזר בהם. עבור מבקשי הויזה לארה"ב שזמנם יקר להם אבל כך גם הסביבה שבה הם חיים, שאינם מעוניינים לבזבז משאבים מיותרים הן ברמה האישית והן ברמה האקולוגית, הפתרון של Visa Usa הוא הפתרון הנכון.

 

טופס להוצאת ויזה לארה"ב להדפסה

טסים לארצות הברית? עליכם לוודא כי יש ברשותכם ויזה לארה"ב ודרכון בתוקף. במידה וטרם ביקרתם באתר השגרירות ומילאתם טופס להוצאת ויזה לארה"ב להדפסה מקוונת, יהיה עליכם לעשות זאת.

 

טופס להוצאת ויזה לארה"ב להדפסה

טופס להוצאת ויזה לארה"ב להדפסה בעברית

טופס ה- DS 160 להוצאת ויזה לארה"ב זמין עבורכם באתר שגרירות ארצות הברית בשפה האנגלית ויהיה עליכם למלא אותו בהצלחה בטרם תורשו לקבוע תור לריאיון בשגרירות ארה"ב. הקפידו על מילוי הטפסים באופן תקין וללא שגיאות כתיב כך שהפרטים שלכם יהיו נכונים. שימו לב כי השגרירות לא תקבל טפסים עם שגיאות ועלולה לפסול לכם את הטופס ביום הריאיון מול הקונסול האמריקאי, פעולה אשר תגרום לכם לעבור את כל התהליך מההתחלה ולתאם מועד חדש לריאיון בשגרירות ארצות הברית.

לפי תקנות שגרירות ארה"ב יהיה עליכם לצרף מסמכים המצביעים על כך שאין בכוונתם לטוס לארצות הברית למטרות הגירה או עבודה ועל כך שעיקר חייכם מתנהל בארץ ישראל. על מנת להמציא מסמכים אלו תוכלו לצרף מסמכים רלוונטיים כגון: אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בצבא קבע או בשירות סדיר, אישור על לימודי השכלה גבוהה, אישור על החזקת נכסים בישראל כגון דירה, רכב, או נכס אחר עליו יש לכם תשלומים.

לאחר שהמצאתם את כל המסמכים הרלוונטיים עליכם לדאוג לתצלום תמונת פספורט עדכנית אשר עומד בתקנים של גודל קבוע מראש, תצלום על גבי רקע לבן בלבד והנחיות נוספות מטעם שגרירות ארצות הברית. בתום התהליך תוכלו להמשיך לשלב הבא ולבצע את תשלום האגרה עבור הוצאת הויזה לארה"ב דרך השגרירות האמריקאית בישראל. לאחר מכן, שמרו את אישור התשלום ובחרו את סניף השגרירות הקרוב אליכם הנמצא בתל אביב ובירושלים לנוחיותכם.

 

טפסים ויזה לארה"ב להדפסה – האם חייבים להדפיס או שאפשר מהר יותר?

אם ברצונכם לטוס לארצות הברית בזמן הקרוב ולחסוך את הדפסת הטופס לויזה לארצות הברית, תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית מטעם חברת VISA USA באופן מקוון דרך האתר ובאופן ידידותי לסביבה מבלי הצורך לבזבז נייר שלא לצורך. כמו כן, מדובר ביתרון משמעותי ללא ספק כאשר ניתן למלא את טופס הויזה בשפה העברית ולהימנע משגיאות העשויות להתרחש בעת תהליך קביעת המועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית.

 

טופס אונליין במקום טופס להדפסה

אם ברצונכם לקבל תור לריאיון בשגרירות ארה"ב מהר יותר, תוכלו למלא את הטפסים לויזה דרך האתר ואנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה ונתאם את המועד לריאיון בשגרירות ארה"ב בסניף הקרוב ביותר אליכם תוך מספר ימים בלבד. כמו כן, ניתן גם לקבל את שירותי ה – VIP  שלנו ולקבל מועד לריאיון תוך שעתיים בלבד.

 

טופס לבקשת ויזה לארצות הברית

טופס לבקשת ויזה לארצות הברית, ידוע גם כטופס ds160, הוא השלב הראשון בבקשה לויזת תייר לתושב ישראלי המבקש לבקר בארה"ב לתקופה קצובה, אם למטרת טיול, עסקים או טיפול רפואי. הטופס כולל רשימה של כ-80 שאלות הנוגעות לסטטוס הנוכחי של המבקש ולסיבת הביקור. הטופס נועד גם לוודא כי יש לפונה סיבה חזקה מספיק לחזור לארץ בתום הביקור.

 

כל מה שנדרש מכם כדי להגיש בקשה לויזה לארה"ב

כולנו צופים וקוראים ואפילו חוטאים בשיחות באנגלית, אבל כשמדובר במילוי טפסים ממשלתיים רשמיים, רבים מעדיפים לוותר על החוויה. בשבילם ובשביל אלו שפשוט קצרים בזמן הקמנו את אתר VISA USA, שבו אנחנו מציעים שירות סיוע להגשת בקשה לויזה לארה"ב. אנחנו לא יכולים לעזור לכם לדלג על כל שלבים – את הראיון האישי בשגרירות תצטרכו לבצע בעצמכם, בלעדינו. אבל דרכנו, מעבר לראיון עצמו, כל מה שתצטרכו לעשות יהיה למלא את פרטיכם בעברית. את התרגום לאנגלית, פתיחת החשבון, הזנת כל הפרטים, ביצוע תשלום אגרת הויזה וואת קביעת הראיון תשאירו לנו. ומילה נוספת על הראיון עצמו – לא נשלח אתכם אל המערכה ללא כל הכנה. אנחנו נצייד אתכם בטיפים רבים כיצד לעבור אותו בהצלחה.

ישראלים רבים מגישים בקשה לויזה לארה"ב מדי חודש. חלקם זוכים לקבל ויזה ללא בעיה מיוחדת, אך לא כולם. אלו שאושרה להם ויזה יוצאים מהשגרירות כשחיוך רחב פרוש על פניהם. בשלב זה קל לשכוח כמה זמן ואנרגיות דרש מהם התהליך, כמה פעמים הם נדרשו לפתוח את הקובץ האמריקאי שהיה עליהם למלא וכמה בעיות לא צפויות צצו לאורך הדרך. תנו לנו לעזור לכם להגיע אל שלב החיוך הזה בקלות. לחצו על "להגשת טפסים מידית". אנחנו מחכים לכם.

 

כדאי להכין מראש

מניסיון, ולצורך קיצור התהליך, אנחנו ממליצים להכין בנוסף את כל הפרטים שיש לכם לגבי הנסיעה הקרבה – תאריכי הנסיעה, המקומות שבהם תבקרו וכן אנשי קשר בארה"ב. בנוסף לדרכון העדכני שלכם שצריך להיות מונח לפניכם בעת מילוי הטפסים, אם בידיכם דרכון ישן, כדאי להכין גם אותו כי חלק מהשאלות שתישאלו כוללות פרטים על יציאות קודמות מהארץ. תידרשו גם לענות על שאלות בקשר לעבר התעסוקתי שלכם ולגבי הלימודים שלמדתם כך שאם כל התאריכים והנושאים אינם טריים בראשכם, כדאי להיעזר בקורות החיים או ברשימה מוקדמת שערכתם. כאמור, את השאלות המדויקות מכתיב הממשל בארה"ב, אבל העובדה שאנחנו מאפשרים לכם לענות עליהן בעברית מקלה על רבים את ביצוע המשימה. יש צורך להכין מראש גם תמונה צבעונית ועדכנית בגודל 5X5 ס"מ שאותה תתבקשו לצרף לבקשה וכן להביא איתכם לראיון בשגרירות ארה"ב בישראל.

 

טופס לבקשת ויזה לארצות הברית

טופס לבקשת ויזה לארצות הברית כדי לראות את הגשרים המהממים שארצות הברית מציעה

 

שאלות בנוגע לטופס בקשת ויזה לארה"ב

 

האם מספיק רק למלא את הטופס כדי לקבל ויזה?

לא. תהליך קבלת הויזה מותנה באישור של קונסול לאחר ראיון שנערך בשגרירות ארה"ב. לאחר מילוי הטופס, תשלום אגרה והוספת תמונות פספורט לפי התקן האמריקאי, נקבע הריאיון בשגרירות האמריקאית בירושלים או בתל אביב. הפרטים אותם מבקש הויזה ממלא בטופס נועדו להיות הבסיס לראיון, ובאמצעותם הקונסול מקבל רושם ראשוני על הסטטוס של מגיש הבקשה.

 

מה אם יש טעויות במילוי הטופס לויזה לארה"ב?

התרבות האמריקאית בכלל, ובמיוחד בתחום ההגירה, קפדנית מאד בכל הקשור לתחום הבירוקרטי. אפילו טעות שנעשתה בתום לב במילוי הטופס עשויה להתפרש כניסיון לרמות את הקונסול, ולהשיג אשרת כניסה לארה"ב כתייר על מנת להגר אליה או כדי לעבוד במדינה ללא אישור. בעת מילוי הטופס חשוב להבין כל שאלה ולענות עליה בכנות. כמו כן, יש להכין אישורים ומסמכים מתאימים המעידים על חזקה בארץ, שיוצגו בראיון בקונסוליה בנוסף לטופס.

 

אילו אישורים ומסמכים כדאי לצרף לטופס הבקשה?

לטופס עצמו אין מצרפים מסמכים נוספים, אלא מציגים אותם בראיון עצמו מול הקונסול. מסמכים שיכולים לסייע לקבלת הויזה הם מכתב ממקום העבודה שנכתב על ידי גורם מוסמך, המעיד כי מגיש הבקשה יוצא לחופשה זמנית ומקום העבודה מחכה לו בשובו, תלושי משכורת אחרונים ותדפיסי בנק המעידים על מצב כלכלי יציב. כמו כן, חוזה שכירות המעיד על המשך מגורים בארץ לאחר החזרה מחו"ל עשוי לסייע, כמו גם כל רכוש בארץ כמו בית או רכב בבעלות הפונה.

למי שאינו דובר את השפה האנגלית כשפת אם מומלץ למלא את הטופס בעברית ולקבל משוב על טעויות אפשריות לפני שליחת הגרסה האנגלית לקונסוליה לשם תיאום הריאיון. למילוי טופס הבקשה לויזה לארה"ב לחצו כאן.

 

ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב

ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב בעברית

תשלום אגרת ויזה לארה"ב לאחר מילוי הטופס

לאחר שביצעתם את כל השלבים האלו תצטרכו לשלם את האגרה להוצאת ויזה לארצות הברית באתר השגרירות ולקבוע לעצמכם ראיון. אל הראיון רצוי להגיע לפני הזמן, בשל אסון התאומים הגבירו את הבדיקות הביטחוניות בשגרירות ארצות הברית וחל גם איסור להכניס חפצים אישיים לתוך הבניין. כל התהליכים הללו לוקחים זמן ולכן כדאי להגיע לפחות חצי שעה טרם מועד הראיון שלכם על מנת שלא תאחרו.

במהלך הראיון מומלץ לשדר ביטחון ונינוחות, לברך בברכת בוקר אור, להאזין לשאלות ולענות לעניין מבלי להיכנס לתשובות ארוכות ומסובכות, כמובן שתמיד יש להגיד את האמת בלבד.

בסיום התהליך אם עברתם בהצלחה את הראיון תתבקשו להשאיר את הדרכון שלכם בקונסולה ותקבלו אותו בעוד מספר שבועות הישר לתיבת הדואר שלכם יחד עם אשרת הכניסה מוטבעת עליו.

 

לפרטים נוספים על הוצאת ויזה לארה"ב התקשרו: 055-889-1032