להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

ויזה לארה"ב בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

 

יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

חידוש ויזה לארה"ב בעברית

חידוש ויזה לארה"ב נדרש מכמה סיבות – ראשית, הוויזה ניתנת לתקופה של עשר שנים ברוב המקרים (במקרים מסויימים התקופה קצרה בהרבה) ויש צורך לקבל ויזה חדשה לאחר מכן. אם הוויזה בדרכון הושחתה מכל סיבה שהיא, יש צורך לחדש אותה. גם במקרה של אבדן או גניבת דרכון, יש כאלו שיעדיפו להגיש בקשה לוויזה חדשה. צפו בסרטון כדי ללמוד על התהליך או לחצו על "להגשת טפסים מידית" לתחילת הגשת הבקשה.

כל מה שנדרש מכם
כדי לחדש ויזה לארה"ב

אם עברו עשר שנים ממועד הגשת הוויזה הקודם שלכם ואתם מעוניינים בחידוש ויזה לארה"ב, סביר להניח שהטפסים או אופן המילוי שלהם השתנו. יתכן שבפעם שעברה מילאתם את הטפסים בעצמכם בהצלחה ואולי התקשיתם בכך. יתכן שבפעם שעברה עמדו לרשותכם כמה שעות טובות ורגועות והפעם אתם נדרשים למהר בגלל אילוצי העבודה או המשפחה.

עבור כל אלו שמעדיפים לחסוך מעצמם את עבודת המנהלה המטריחה (עד כמה שאפשר, את הראיון בשגרירות, למשל, לא נוכל לבצע במקומכם למרבה הצער), הקמנו את שירות VISA-USA ואנו נשמח לסייע גם לכם. השירות שלנו מאפשר לכם למלא את הפרטים הנדרשים לצורך הארכת ויזה לארה"ב בעברית, מאפשר לשלם את האגרה ולקבוע את הראיון בשגרירות בקלות. נשמח גם לחלוק עם המעוניינים טיפים בנוגע לראיון עצמו. אם כבר היתה לכם ויזה לארה"ב אתם יודעים שלא מדובר בתהליך בלתי אפשרי, אבל שגם מוטב היה להשאיר את הטרחה מאחוריכם וליהנות מתהליך קצר ופשוט יותר. נשמח ללכת אתכם יד ביד.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

חידוש ויזה לארצות הברית לתיירות ועסקים

תהליך חידוש ויזה לארה"ב הוא תהליך זהה לתהליך הגשת בקשה לויזה חדשה, למרות שהסיבות לו עשויות להיות שונות. בין אם מדובר בוויזה שפג תוקפה, בדרכון שהושחת, אבד או נגנב – אם אתם מעוניינים בחידוש ויזה לארה"ב עליכם למלא טפסי בקשה, לצרף תמונה מעודכנת, לשלם אגרה, לקבוע ראיון בשגרירות ולעבור אותו בהצלחה.

חידוש ויזה לארה"ב בעברית

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות