תהליך הנפקת הויזה לארה"ב כולל כשלב ראשון מילוי של טפסים באתר שגרירות ארה"ב. הטפסים אותם ממלאים באתר שגרירות ארה"ב מגיעים בפורמט של שאלון מקוון בן 16 עמודים בהם על מגישי הבקשה לויזה לארה"ב למלא פרטים אודות עיסוקם, עברם, רכושם ומידת השייכות והזיקה שלהם למדינת ישראל. בקיצור כל מה שיוכיח לשגרירות ארה"ב שאין בכוונתכם להגר לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

 

ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב

ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב בעברית

 

את בקשת הויזה לארה"ב משגרירות ארה"ב צריך להגיש לכל בן משפחה בנפרד כולל לילדים, תינוקות וקשישים. לא משנה בני כמה אתם אם אתם רוצים להיכנס לארה"ב אתם צריכים להוציא ויזה לארה"ב ולמלא טפסים בשגרירות ארה"ב.

 

מילוי טפסים באנגלית או בעברית

הטפסים לויזה לארה"ב באתר שגרירות ארה"ב זמינים בשפה האנגלית בלבד (עם הערות ב-mouse over בעברית). האתר לא מציע טפסים בעברית. שאלון שגרירות ארה"ב הוא כאמור שאלון מקוון בן שישה עשר עמודים. מילוי כל עמוד בשאלון לויזה לארה"ב באתר שגרירות ארה"ב צריך להסתיים בתוך זמן קצוב ולא התכנים המוזנים לא נקלטים. אם כן, צריך לשלוט באנגלית ברמה טובה מאוד ובהתנהלות מקוונת ברמה טובה בכדי למלא את הטפסים לויזה לארה"ב באתר השגרירות האמריקאית כראוי.

מילוי שלא כראוי של טפסים לויזה לארה"ב יגרור דחיה של בקשת הויזה ובעקבות כך כנראה יוביל לשינוי התכניות שלכם לביקור בארה"ב, מכיוון שבלי ויזה לארה"ב הכניסה למדינה נפלאה זו אינו אפשרי ולכן זהו אינטרס ראשון במעלה מבחינתכם שתהליך הנפקת הויזה לארה"ב יעבור במהירות ובקלות.

בשנים האחרונות צמחו מספר חברות העוסקות בסיוע במילוי טפסים והנפקת ויזה לארה"ב. חברות אלו צמחו מתוך צורך אמתי של ישראלים המעוניינים לנסוע לארה"ב ומתקשים בעברית או ביישומי מחשב. השוני בין המקורות השמיות והלטיניות של השפות עברית ואנגלית מקשה עלינו כעם את איות השפה האנגלית כהלכה זוהי עובדה שאי אפשר להתכחש לה. ה- A B C שלנו שונה, הניקוד שלנו שונה וגם אם אתם מחשיבים עצמכם כדוברי אנגלית טובה, יתכן ובכתיבה אתם פחות טובים. אם אתם רוצים להבטיח כי תקבלו את הויזה לארה"ב (בתנאי שאתם עומדים בתנאים כמובן) ואינכם דוברי וכותבי אנגלית ברמה טובה מאוד, כדאי ורצוי שתשתמשו בחברה המסייעת בהוצאת ויזה לארה"ב כגון VISA-USA.

אנו בחברת VISA-USA מנוסים מאוד בסיוע בהוצאת ויזה לארה"ב. במהלך השנים סייענו למאות לקוחות מרוצים בהליך הנפקת הויזה לארה"ב. אנחנו מזמינים גם אתכם לחסוך לעצמכם הרבה זמן וכאב ראש ולהסתייע בשירותנו בתהליך הנפקת הויזה. אנחנו יודעים בוודאות ששימוש בשירותינו ישתלם לכם במונחי עלות תועלת ויעזור לכם להגיע לנסיעה לארה"ב בראש שקט . צרו אתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.

VISA-USA – ויזה לארה"ב | 055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב