שאלה נפוצה בקרב מלש"בים (מועמדים לשירות ביטחון) היא איך אפשר להוציא ויזה לארה"ב לפני גיוס?
למעשה, תהליך הוצאת הויזה לארה"ב לפני צבא יכול להתבצע בתוך 24 שעות בלבד (מלבד הריאיון)
במידה ומה שחשוב לכם הוא החיסכון בזמן לפני הגיוס לצה"ל.
הכנו עבורכם את ההסברים שעליכם לדעת לפני תחילת התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב לפני צבא:

 

ויזה לארה"ב לפני צבא

ויזה לארה"ב לפני צבא – מלש"ב

 

האישורים והמסמכים הנדרשים להנפקת ויזה לארה"ב לפני גיוס

תהליך הוצאת הויזה למלש"בים דומה בעיקרו לאלו המבקשים להוציא ויזה גם לאחר שירות צבאי.
מלש"ב המעוניין להוציא ויזה לארה"ב ולטוס לפני גיוסו לצבא יידרש למלא את השאלון והטפסים הידועים גם בשם DS-160. כמו כן, יידרש המלש"ב לצרף את טופס גיוסו לצה"ל המעיד על תאריך הגיוס שלו לצבא ובכך מראה לשגרירות האמריקאית בישראל שאין בכוונתו לטוס לארצות הברית לשם הגירה או עבודה, מה שיגביר את סיכוייו לקבל אישור להוציא ויזה לארה"ב לפני צבא.

 

השאלון והטפסים יהיו זמינים למילוי דרך אתר השגרירות באופן מקוון ובשפה האנגלית בלבד. יש לדייק במילוי הפרטים שכן האמריקאים אינם מגלים סלחנות כלפי נתונים שאינם נכתבו בשאלון כראוי. בנוסף, טעויות במילוי השאלון עשויות לגרור דחייה בהוצאת הויזה ובתיאום מועד שני לריאיון וזאת במידה והריאיון הראשון לא עבר בהצלחה.

 

אל הטפסים תתבקשו לצרף 2 תמונות פספורט עדכניות שלכם הנדרשות לצורך הנפקת הדרכון והויזה לארה"ב. גודל התמונות יהיה 5X5 ס"מ ויצולמו על גבי רקע לבן בלבד. לאחר שסיימתם למלא את הטפסים בשפה האנגלית דרך אתר השגרירות תתבקשו לשלם את האגרה עבור השגרירות האמריקאית ולתאם את מועד הריאיון והסניף הרצוי.

שירותי הוצאת ויזה לארה"ב לפני צבא עם VISA USA

על מנת לקצר את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב לפני גיוס תוכלו להשתמש בשירותיה של VISA USA בעת מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית ולשלוח אותם אלינו באופן מקוון דרך האתר.
בנוסף, תוכלו לבקש את שירות הוצאת הויזה ללקוחות VIP ולקבל באופן מידי ובתוך 24 שעות בלבד את המועד לריאיון שלכם לקבלת הויזה.
VISA USA תשמח לבצע עבורכם את תשלום האגרה, התעסקות עם שליחת הטפסים ועבודה מקצועית עם הניירת והבירוקרטיה מול השגרירות האמריקאית. בנוסף תוכלו לעבור את הריאיון באחד מסניפיה של השגרירות הממוקמים בירושלים ובתל אביב:

 

כתובת השגרירות של ארה"ב בירושלים: דוד פלוסר 14 ירושלים.

כתובת השגרירות של ארה"ב: הירקון 71 תל אביב.

 

לפרטים נוספים על הוצאת ויזה לארה"ב למלש"בים צרו עמנו קשר:
ויזה לארה"ב | 055-889-1032