כדי להוציא ויזה לארה"ב, טפסים באנגלית הכוללים שאלון מפורט לגבי מגיש הבקשה נדרשים להיענות במלואם כשלב ראשון בתהליך. לאחר מכן נדרש המבקש להשלים תשלום חד פעמי של אגרת בקשת ויזה ולהתייצב לראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל. חשוב למלא את הטפסים במדויק כי טעות אפשרית או מידע לא שלם עלולים לפגוע בתהליך הבקשה.

 

ויזה לארה"ב טפסים בעברית

ויזה לארה"ב טפסים בעברית להורדה

 

מילוי טפסים לויזה לארצות הברית בקלות – בעברית

מהיום, ניתן להקל על תהליך קבלת ויזה לארצות הברית עם טפסים בעברית שניתן למלא בזמנכם החופשי באתר שלנו. עליכם להצטייד בדרכון בתוקף עבור כל מבקש ויזה בכל גיל שהוא, וללחוץ על הבאנר המצורף.

לחצו כאן למילוי טופס בעברית

כדאי להכין מראש

מניסיון, ולצורך קיצור התהליך, אנחנו ממליצים להכין בנוסף את כל הפרטים שיש לכם לגבי הנסיעה הקרבה – תאריכי הנסיעה, המקומות שבהם תבקרו וכן אנשי קשר בארה"ב. אם בידיכם דרכון ישן, כדאי להכין גם אותו כי חלק מהשאלות שתישאלו כוללות פרטים על יציאות קודמות מהארץ. תידרשו גם לענות על שאלות בקשר לעבר התעסוקתי שלכם ולגבי הלימודים שלמדתם כך שאם כל התאריכים והנושאים אינם טריים בראשכם, כדאי להיעזר בקורות החיים או ברשימה מוקדמת שערכתם. כאמור, את השאלות המדויקות מכתיב הממשל בארה"ב, אבל העובדה שאנחנו מאפשרים לכם לענות עליהן בעברית מקלה על רבים את ביצוע המשימה. יש צורך להכין מראש גם תמונה צבעונית ועדכנית בגודל 5X5 ס"מ שאותה תתבקשו לצרף לבקשה וכן להביא איתכם לראיון בשגרירות ארה"ב בישראל.

ומה עכשיו?

בשלב הבא תידרשו להכניס פרטי כרטיס אשראי לצורך תשלום אגרת בקשה לויזה לארה"ב, ועם אישור התשלום והאישור על מילוי הטופס המקוון תוכלו לקבוע את הראיון האישי בשגרירות. אנחנו נשתדל לקבוע את הראיון במועד שמתאים לכם, ואם פחות נוח לכם להגיע לראיון בשגרירות ארה"ב בתל אביב, נוכל לקבוע את הראיון בשגרירות ארה"ב בירושלים.

אז אם אתם מוכנים להתחיל בתהליך בקשה ויזה לארה"ב, טפסים בעברית מחכים לכם בלחיצה על הבאנר שלמעלה. בהצלחה!

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

צוות VISA★USA ויזה לארה"ב

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה