מילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב מעולם לא היה פשוט יותר. אם בעבר נדרשתם לשבור את השיניים (באופן וירטואלי) מול עשרות עמודי טופס DS-160 האמריקאי, להיעזר במילון לפענוח המושגים המסובכים או להתקשר כל חמש דקות לבן-הדוד שחזר לא מזמן מטיול לאמריקה ויכול להסביר לכם מה לעזאזל רוצים כאן – לא עוד!

 

טופס בקשה לויזה לארה"ב

טופס בקשה לויזה לארה"ב בעברית

 

השירות שלנו

אנחנו שמחים לבשר על שירות VISA-USA, שירות שנועד לאפשר לאלפי ישראלים למלא טופס בקשה לויזה לארה"ב, בעברית, דרך אתר האינטרנט שלנו. ואנחנו לא רק מאפשרים לכם לחסוך בזמן ובהתלבטויות מול הטופס האמריקאי, אנחנו גם עוזרים לכם בתשלום האגרה לצורך השלמת הבקשה, ואפילו בקביעת מועד ומיקום הראיון בשגרירות ארה"ב בישראל.

 

אני יכול/ה לבד!

אין לנו ספק שלו היו בידכם מספיק זמן ופניות הייתם מצליחים למלא טופס בקשה לויזה לארצות הברית בלי עזרתנו. הטופס זמין באופן מקוון דרך אתר רשות ההגירה האמריקאית, ואת שלבי התשלום וקביעת הראיון ניתן לבצע בעברית באתר שגרירות ארה"ב בישראל. אבל היתרון בשירות שלנו, ומה שמוביל ישראלים כה רבים להיעזר בו, הוא הערך המוסף של החסכון בזמן היקר דרך הטופס הידידותי והנגיש וכמובן – העברי שלנו. כמו כן, יש חשיבות לתחושה שמישהו נמצא איתך בתהליך, מישהו מנוסה שעבר אותו כבר עשרות פעמים קודם לכן, ואתה לא ניצב לבד מול מכונת הביורוקרטיה של המעצמה הגדולה בעולם. ומה בסך הכל רצית? לקחת את המשפחה לטיול שעליו אתם חולמים כבר שנים. אז למה זה צריך להיות כל כך מסובך?
אז זהו, שלא!
החיים מסובכים מספיק, אנחנו אומרים. אין סיבה שמילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב, או התהליך כולו, יהוו מכשול בדרך לטיול החלומות שלכם באמריקה. אז הצטיידו בדרכונים עבור כל בני המשפחה, לחצו על הבאנר, ואנחנו נלווה אתכם משם. מוכנים? יוצאים לדרך.

בהצלחה!

 

לחצו כאן למילוי טופס בעברית

 

בקשה לויזה לארה"ב בעברית

בקשה לויזה לארה"ב צריך להגיש כל נוסע, בכל גיל שהוא. אמנם לראיון בשגרירות נדרשים להגיע רק אלו בגילאים שבין 14 ל-79, אבל על שלב מילוי הטפסים לא ניתן לדלג. רוצים לדעת עוד על תהליך הגשת הבקשה לויזה לארה"ב? האזינו לסרטון. מעוניינים להחליף את הפרוצדורה הסטנדרטית בתהליך קצר ופשוט יותר שיתבצע בעברית?
לחצו על "להגשת טפסים מידית". להבהרה, האתר פועל באופן עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

 

בקשה לויזה לארה"ב בעברית בקלות

לא חייבים לדעת אנגלית: אפשר להגיש בקשה לויזה לארה"ב בעברית בקלות

 

 

 

בקשה לויזה לארה"ב בנוחות בעברית

הגשת בקשה לויזה לארה"ב נדרשת עבור כל אדם המבקש לבקר במדינה, בין אם למטרות טיול אישי, משפחתי או קבוצתי, לנסיעת עסקים, או לכנס אקדמי או מקצועי. לאחר מילוי טפסי הבקשה לויזה לארה"ב הכוללים פרטים אישיים של המבקש, היסטוריית הלימודים והתעסוקה שלו, הצהרות שונות על כוונות הביקור שלו וכוונותיו בכלל והעלאת תמונה לאתר רשות ההגירה האמריקאית, מתקבל קוד אישור להמשך הבקשה. כבר ציינו שכל זה מתבצע באנגלית?

 

כל מה שנדרש מכם כדי להגיש בקשה לויזה לארה"ב

כולנו צופים וקוראים ואפילו חוטאים בשיחות באנגלית, אבל כשמדובר במילוי טפסים ממשלתיים רשמיים, רבים מעדיפים לוותר על החוויה. בשבילם ובשביל אלו שפשוט קצרים בזמן הקמנו את אתר VISA USA, שבו אנחנו מציעים שירות סיוע להגשת בקשה לויזה לארה"ב. אנחנו לא יכולים לעזור לכם לדלג על כל שלבים – את הראיון האישי בשגרירות תצטרכו לבצע בעצמכם, בלעדינו. אבל דרכנו, מעבר לראיון עצמו, כל מה שתצטרכו לעשות יהיה למלא את פרטיכם בעברית. את התרגום לאנגלית, פתיחת החשבון, הזנת כל הפרטים, ביצוע תשלום אגרת הויזה וואת קביעת הראיון תשאירו לנו. ומילה נוספת על הראיון עצמו – לא נשלח אתכם אל המערכה ללא כל הכנה. אנחנו נצייד אתכם בטיפים רבים כיצד לעבור אותו בהצלחה.

ישראלים רבים מגישים בקשה לויזה לארה"ב מדי חודש. חלקם זוכים לקבל ויזה ללא בעיה מיוחדת, אך לא כולם. אלו שאושרה להם ויזה יוצאים מהשגרירות כשחיוך רחב פרוש על פניהם. בשלב זה קל לשכוח כמה זמן ואנרגיות דרש מהם התהליך, כמה פעמים הם נדרשו לפתוח את הקובץ האמריקאי שהיה עליהם למלא וכמה בעיות לא צפויות צצו לאורך הדרך. תנו לנו לעזור לכם להגיע אל שלב החיוך הזה בקלות. לחצו על "להגשת טפסים מידית". אנחנו מחכים לכם.

 

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה