מתכננים לטוס לארה"ב? כך תוציאו ויזה אמריקאית ותטוסו לארה"ב בהקדם.

הגיע הזמן לקחת חופש מהעבודה ולצאת לחופשה בארה"ב לה חיכיתם זמן רב. על מנת שתוכלו לעלות על הטיסה הראשונה לארצות הברית. יהיה עליכם לוודא כי יש ברשותכם ויזה בתוקף. תהליך הוצאת הויזה עשוי לקחת קצת זמן ויהיה עליכם להיערך מראש ולתאם את לוח הזמנים שלכם בהתאם ללוח הזמנים המשוער להוצאת הויזה לארצות הברית.
משנה לשנה עולה הדרישה של ישראלים לטוס לארצות הברית. בכדי לקבל אשרת כניסה לארה"ב יש צורך להתחיל בתהליך של הוצאת ויזה אמריקאית לארה"ב. איך עושים זאת? המשיכו לקרוא.

 

איך להוציא ויזה אמריקאית

איך להוציא ויזה אמריקאית

 

ראשית, יהיה עליכם למלא את טופס ה – DS-160 הוא השאלון באתר השגרירות לארצות הברית בישראל. את הטופס תצטרכו למלא בשפה האנגלית באתר השגרירות. יהיה עליכם להמציא 2 תמונות עדכניות שלכם המותאמות בגודלן אל הגודל הנקבע לצורך הנפקת הדרכון. בנוסף תצטרכו לצרף אישורים ומסמכים נוספים המעידים כי עיקר חייכם מתנהל בארץ ואין לכם כל כוונה להגר לארצות הברית או למטרת עבודה בחו"ל.

 

אישור לימודים בתוקף, אישור עבודה חתום על ידי המעסיק, אישור שירות או תעסוקה בצה"ל, חוזה שכר דירה או אחזקת רכב יכולים להוות בסיס טוב עבורכם. בתום מילוי הטופס תתבקשו לבצע את תשלום האגרה עבור שגרירות ארה"ב לצורך הנפקת ויזה אמריקאית. לאחר מכן תידרשו לבחור אחד מתוך שני סניפים של השגרירות לארה"ב ולתאם תאריך ושעה לריאיון. וכמובן לשמור את כל הטפסים והאישורים כדי שתוכלו להציגם ביום הריאיון.

 

שגרירות ארה"ב בישראל – סניף תל אביב

כתובת השגרירות בסניף תל אביב: רח' הירקון 71 תל אביב.
טלפון: 03-5197475

 

שגרירות ארה"ב בישראל – סניף ירושלים (הקונסוליה לשעבר)

כתובת השגרירות בסניף ירושלים: רח' דוד פלוסר 14 ירושלים.
טלפון: 02-630-4000
פקס: 02-6304070

למידע נוסף: https://www.visa-usa.co.il/the-american-consulate

 

איך להוציא ויזה אמריקאית בעברית ללא מאמץ

תהליך מילוי הטפסים, ההתעסקות המיותרת עם כל הניירת והבירוקרטיה הארוכה המלווה בזמן יקר אותו תצרכו להשקיע טרם הטיסה לארצות הברית, אינו תהליך הכרחי עבור מי שמעוניין לחסוך בזמן.
בדיוק מסיבה זו תוכלו לפנות אל חברה חיצונית אשר תוכל לעזור לכם להוציא ויזה לארצות הברית.
אם ברצונכם לטוס לארה"ב ולחסוך זמן במילוי הפרטים בעצמכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות שירותי הוצאת הויזה לארה"ב של חברת VISA USA המתמחה במתן פתרון למילוי הטפסים לויזה בשפה העברית, שליחת הטפסים לשגרירות וקביעת מועד לריאיון מול השגריר האמריקאי.

אנו מתמחים בשירותי הוצאת ויזה לאמריקה תשמח לעשות עבורך את העבודה ולחסוך לך בזמן, אנרגיה ובירוקרטיה.
מעתה תוכל למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית בצורה מקוונת אונליין דרך האתר שלנו.
כמו כן, VISA USA תתאם ותקבע עבורכם את הריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל בסניף הקרוב לביתך, בתאריך ובשעה הנוחים לך ובכך תחסוך לך זמן בתהליך קביעת התור לריאיון לויזה.