רוצים לטוס לארצות הברית למטרת טיול או עסקים? יש כמה שלבים חשובים עליכם לדעת לטפל בהם לפני שקונים את כרטיס הטיסה. מאמר זה ינסה לענות על השאלה – איך להוציא ויזה לארה"ב – לעשות קצת סדר בדברים ולהנחות אתכם כיצד לעבור את התהליך בהצלחה.

 

איך להוציא ויזה לארה"ב למטרת תיירות

איך להוציא ויזה לארה"ב למטרת תיירות בעברית

ראשית חשוב שתדעו, כל ישראלי, תינוק או מבוגר הרוצה להיכנס לארצות הברית חייב להיות מצויד בויזה תקפה. ישנם ישראלים אשר בעלים של דרכון אירופאי או אוסטרלי במקרה כזה אין הם חייבים בויזה אלא רק באישור ESTA  אותו ניתן להוציא באתר הרשמי של שגרירות ארצות הברית.

 

תהליך הוצאת הויזה למטרות תיירות ועסקים מסוג B1/B2 מורכב ממספר שלבים הכרחיים. תחילה יש לוודא כי הדרכון המצוי ברשותכם בתוקף לפחות לחצי שנה מעבר לפרק הזמן בו אתם מתכוונים לשהות בארה"ב. הויזה ניתנת ברוב המקרים לתקופה בת 10 שנים למעט מקרים חריגים שיקולים אלה תלויים אך ורק בשגרירות. במקרה של אי סנכרון בין תוקף הדרכון לתוקף הויזה יהיה עליכם להאריך ולחדש את דרכונכם ובעת הנסיעה לארה"ב תידרשו לנסוע עם שני דרכונים. אחד בו מוטבעת הויזה התקפה ואחד אשר ישמש כדרכון תקף. ברגע שחלק זה מכוסה ניתן לגשת לחלק הארי והוא מילוי הטפסים לויזה הנקראים טפסי  DS-160 אל טופס זה ניתן להגיע דרך אתר הרשמי של השגרירות, מדובר בטופס באורך 16 עמודים , כתוב כולו בשפה האנגלית ובו תישאלו על פרטיכם האישיים, עיסוקיכם, פרטיהם האישיים של בני/בנות זוגם, פרטי הנסיעה ועוד. לטופס יש תרגום בחלקים מסוימים בעברית וניתן לשמור אותו למקרה הצורך ולשוב ולמלא אותו בזמן אחר. לקראת סיום תידרשו להעלות תמונה עדכנית שלכם בה חשוב לוודא כי אוזניכם יהיו גלויות. בתום מילוי הטופס תקבלו אישור על מילוי השאלון והוא ישמש אתכם בהמשך עד לראיון האישי.

 

פתיחת חשבון בקונסוליה

כעת, ניתן לגשת לשלב השני והוא פתיחת חשבון בקונסוליה. פתיחת החשבון נעשית דרך אתר נפרד. שלב זה מורכב מתתי שלבים בהם תידרשו למלא את פרטיכם האישיים, זה הזמן גם להוסיף בני משפחה אשר נוסעים אתכם כמובן אחרי שמולא עבורם טופס ה -DS-160  בנפרד, קביעת הסדר החזרת הדרכונים לבתיכם לאחר החתמת הדרכון, תשלום אגרת הויזה וקביעת הריאיון האישי בשגרירות. שימו לב ישנם טפסים שעליכם לשמור ולהדפיס ולקחת עמכם לראיון, בלעדיהם לא תורשו להיכנס לשגרירות.

זה הזמן לציין, שאם מדובר בילד מתחת לגיל 14 או מבוגר מעל גיל 80 אין הם נדרשים להגיע לראיון אישי בשגרירות. יש להגיש את הטפסים עבורם דרך שירותיו של דואר ישראל והפרוצדורה במקרים אלה מעט שונה.

 

ירושלים או תל אביב

לא רבים יודעים כי ניתן לגשת לראיונות אישיים הן בשגרירות תל אביב והן בשגרירות ירושלים לנוחיותכם. על מנת לעבור את הראיון בהצלחה יש להצטייד במסמכים שיתכן ותתבקשו להציג בעת הראיון מטרת המסמכים היא להותיר בפני המראיין את הרושם החזק שבכוונתכם לקיים טיול בארצות הברית ולחזור ארצה ושאין בכוונתכם להשתקע באופן בלתי חוקי בארה"ב.

כפי שאתם מבינים אמנם כל אחד יכול להגיש בקשה לויזה בכוחות עצמו אך תהליך זה דורש זמן, סבלנות, ריכוז ואנרגיה והוא לעיתים מלווה בחוסר וודאות וספקות באם הוא מבוצע כהלכה ויתקבל כיאות בשגרירות ארה"ב. חברת VISA- USA  מורכבת מצוות אנשים מקצועי ומהימן אשר יעביר אתכם את התהליך בנוחות מקסימאלית ויאפשר לכם ראש שקט ואפילו ליהנות מהחוויה. היכנסו אלינו לאתר למילוי טופס קצר ונח בעברית https://www.visa-usa.co.il/   ואנו נעשה עבורכם את כל העבודה וניתן לכם כמה טיפים מצוינים להצלחה בבקשה לויזה, כל שאתם תידרשו לגשת לראיון ולעבור אותו בהצלחה.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

 

איך להוציא ויזה לארה"ב הכי מהר

לאחרונה נשאלנו על ידי מספר אנשים איך להוציא ויזה לארה"ב הכי מהר? ובכן, התשובה לכך דיי פשוטה ובהחלט יכולה לחסוך לך לא מעט זמן בהתעסקות בניירת והבירוקרטיה הכרוכים בהוצאת ויזה לארה"ב.

 

איך להוציא ויזה לארה"ב הכי מהר

איך להוציא ויזה לארה"ב הכי מהר ובקלות

 

עד כה התהליך המקובל בהוצאת ויזה לארצות הברית הוא באמצעות האתר הרשמי של שגרירות ארצות הברית בישראל, שם עליכם למלא את הטפסים בשפה האנגלית ולשלוח אותם לשגרירות. התהליך מלווה בהמצאת מסמכים ואישורים המעידים על כוונתכם להוצאת הויזה לארה"ב למטרת תיירות בלבד, כמו גם צילום 2 תמונות פספורט עדכניות בגודל של 5X5 ס"מ ועל רקע לבן בלבד. השלבים שלאחר מכן יצריכו מכם לשלם את האגרה ולקבוע מועד לשגרירות, דבר שעשוי להכביד על התהליך בהוצאת הויזה לארה"ב.

איך ניתן לחסוך זמן ולהוציא ויזה לארה"ב הכי מהר?

 

ראשית נאמר כי אנו בחברת VISA USA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב מאמינים כי תוכלו לקצר את הזמן בתהליך ולקבל מועד לריאיון הכי מהר שאפשר ובזמן של עד 24 שעות בלבד עבור לקוחות ה VIP שלנו. מה שנדרש מכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית דרך האתר של VISA USA ולשלוח אותו אלינו באופן מקוון.

 

לאחר שמילאתם את הטופס בהצלחה, אנו נתאם נעבור על הטפסים שמילאתם ונפתח עבורכם חשבון לקוח בשגרירות ארצות הברית ונשלח עבורכם את הטפסים. בנוסף, לאחר שליחת הטפסים שמילאתם נתאם עבורכם את מועד הריאיון הכולל תאריך ושעה כך שיהיו נוחים גם עבורכם ואת אחד מהסניפים העומדים לרשותכם לצורך קיום הריאיון בשגרירות.

 

כיום ישנם 2 סניפים בלבד של שגרירות ארה"ב בישראל, הסניף הראשון ממוקם בתל אביב והשני בירושלים ותתבקשו לבחור את הסניף המועדף עליכם.

הכנות לקראת יום הריאיון בשגרירות האמריקאית

אנו ב VISA USA נדאג לקבוע עבורכם את התור לריאיון בשגרירות האמריקאית הכי מהר שאפשר. לאחר שקיבלתם את התאריך והשעה המיוחלים כל שנשאר לכם לעשות הוא להמתין בסבלנות ליום הריאיון.


חשוב לדעת:
עליכם להצטייד במסמכים והאישורים הרלוונטיים המעידים על כוונתכם לטוס לארה"ב למטרת תיירות בלבד ולא לשכוח אותם בבית, אחרת אתם עשויים להיכשל בריאיון ותאלצו לחכות בסבלנות עד המועד הבא לריאיון בשגרירות ארה"ב.

 

אל השגירות תוכלו להגיע עם בקבוק מים קטן, ניילונית עם המסמכים שצירפתם ותיק קטן בלבד וללא כל מכשיר סלולרי או טכנולוגי אחר שכן זהו תנאי מחייב עם כניסתם אל בניין הקונסוליה האמריקאית.

 

מעוניינים לקצר תהליכים ולהוציא ויזה לארה"ב במהירות האפשרית תוך 24 שעות?

צרו עמנו קשר היום לפרטים נוספים.

טלפון: 055-889-1032

 

איך להוציא ויזה למטרת תיירות לארצות הברית

כל תושב ישראל המבקש לבקר בארצות הברית נדרש להציג ויזה לארצות הברית בתוקף בדרכון. קיימים סוגי ויזה שונים: הויזה הנפוצה ביותר היא ויזת תייר שכוללת גם ביקור עסקים חד פעמי או השתתפות בכנסים. בנוסף קיימות ויזות סטודנטים וויזות עם אפשרויות תעסוקה שונות אבל תהליך הקבלה של ויזות מסוג זה שונה במעט.

 

איך להוציא ויזה למטרת תיירות לארצות הברית

איך להוציא ויזה למטרת תיירות לארצות הברית בעברית

 

תהליך קבלת ויזת תייר לארצות הברית

לצורך קבלת ויזת תייר לארצות הברית, ויזה הנקראת B1/B2, נדרשים אזרחי ישראל למלא טפסי בקשה באופן מלא ונטול טעויות, להוסיף תמונת פספורט מעודכנת וצבעונית בגודל 5X5 ס"מ, לשלם אגרה חד פעמית ולבסוף להשתתף בראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל בתל אביב או בירושלים (אם מדובר בתייר בגילאים 14-79. אחרת מספיק למלא את הטפסים, לשלם את האגרה ולשלוח את התמונות והדרכון לשגרירות בדואר שליחים).

 

מילוי הטפסים באנגלית

טפסי הבקשה זמינים לכל מבקש באתר רשות ההגירה האמריקאית. מדובר בשאלון הכולל כ-16 עמודים שבו מתבקש הפונה לספק מידע על כניסתו הקרובה לארצות הברית, מטרתה, אנשי קשר שיפגוש, וכן פרטים מלאים על חייו בהווה ובעבר, כולל לימודים, שירות צבאי, משלח יד, בני משפחה ועוד. הטפסים הם באנגלית וניתן למלא אותם בכמה שלבים כל עוד זוכרים לשמור את השאלון ולא למשוך את התהליך מעבר לחודש ממועד תחילת הבקשה.

 

ומה אם אנחנו לא שולטים באנגלית או מעוניינים לקצר את התהליך?

לטובת אלו שאינם שולטים בשפה האנגלית וחוששים מטעויות בעת מילוי השאלון הוקם אתר VISA USA המאפשר למלא את השאלון האמריקאי המלא בעברית בקלות רבה הרבה יותר. עדיין תידרשו לענות על השאלון במלואו עבור כל אחד מהנוסעים, בכל גיל שהוא, אך אנחנו בטוחים שהחסכון בזמן והקטנת הסיכוי לטעות הם גורמים מכריעים בבחירת השירות שלנו. אז הכינו דרכונים, וודאו שיש בפניכם את כל הפרטים לגבי הנסיעה ועברכם ולחצו על הבאנר למילוי טפסים בעברית.

 

איך מוציאים ויזה לארה"ב

דרך אחת להוציא ויזה לארה"ב היא ישרות דרך האתר של שגרירות ארה"ב. כמובן שהדבר אפשרי אך גובה זמן יקר, מילוי טופס שלא תמיד ידידותי, מענה על שאלות באנגלית שלא תמיד ברורה ומלווה בהרבה חוסר וודאות.

האופציה הנוספת היא הסתייעות בשירות שלנו להוצאת ויזה לארה"ב עם מענה אנושי, הכוונה וטופס ידידותי בעברית, למעשה אנו חוסכים לכם, בזמן, אנרגיה וחוסר וודאות ומאפשרים לכם להנות או לכל הפחות לסבול פחות כבר מתהליך הוצאת הויזה.

 

איך מוציאים ויזה לארה"ב

איך מוציאים ויזה לארה"ב ללא עיכובים מיותרים

התהליך כולל כמה צעדים פשוטים שמסגרתם תעברו את התהליך להוצאת הויזה: מילוי הטפסים להוצאת הויזה, קביעת מועד ראיון בשגרירות, שיחת הכנה עם אחת הנציגות המקסימות שלנו (קראו כאן על השירות המעולה).

למידע נוסף צפו בסירטון ומלאו את הטפסים.

להתראות בארצות הברית.

 

איך מוציאים ויזה לארצות הברית עם VISA-USA

למתכוננים לבקר בארה"ב למטרת טיול, ביקור, השתתפות בכנס או נסיעת עסקים, באתר VISA USA תוכלו למצוא את כל התשובות לשאלה איך מוציאים ויזה לארה"ב. האתר יוביל אתכם דרך כל שלב בתהליך בצורה בהירה ובעברית.

הוצאת ויזה לארה"ב כוללת מילוי טופס בקשה מקוון הכולל שאלון עומק על מגיש הבקשה, לימודיו, עיסוקיו בהווה ובעבר, וכמובן שאלות לגבי מהות הנסיעה, אנשי קשר בארה"ב ומקומות שבהם הוא מתכנן לבקר. המבקש נדרש להעלות תמונה צבעונית ומעודכנת לאתר, לאחר מכן לשלם אגרת בקשה לויזה ולבסוף לקבוע ולהתייצב לראיון אישי שבסופו נקבע האם להעניק לו את אישור הכניסה לארה"ב.

באופן רגיל ניתן לבצע את תהליך הבקשה בצורה עצמאית דרך אתר רשות ההגירה של ארה"ב, את התשלום דרך אתר שגרירות ארה"ב בישראל ושם גם לקבוע את תאריך הראיון. אתר VISA USA מאפשר להשלים את כל השלבים במקום אחד, וחשוב ביותר – בעברית. הרעיון הוא להקל ולקצר תהליכים עבור מי שהזמן אינו בשפע בידו, שאנגלית אינה שגורה בפיו או שכל שלבי התהליך אינם לחלוטין ברורים לו.

 

איך להוציא ויזה לארה"ב עם VISA-USA ולחסוך את הבירוקרטיה?

אנשים רבים בחרו להיעזר באתר לאחר שהתלבטו איך מוציאים ויזה לארה"ב ונבהלו מהתהליך המורכב. האתר מציע בנוסף הדרכה וטיפים מועילים לקראת הראיון בשגרירות, ולכן הערך המוסף של השירות שלנו למבקשים לבקר בארה"ב הוא רב. לאלו שעדיין מתלבטים אנו מציעים לבקר בעמוד ה"המלצות" ולשמוע את רשמיהם. נשמח לעזור גם לכם.

 

איך מוציאים ויזה לאמריקה בשגרירות ארה"ב?

אם תמיד רצית לטוס לאמריקה יהיה עליך להצטייד בויזה אמריקאית אותה תוכל לקבל לאחר שתעבור ריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל.
על מנת שיתאפשר לך לקבל את אשרת הכניסה שלך לארצות הברית
יהיה עליך למלא טופס ושאלון בשפה האנגלית (160-DS) באתר השגרירות של ארצות הברית בישראל.
רגע לפני שישלח אליך זימון לריאיון חשוב לדעת כי על מנת להוציא ויזה לאמריקה יש מספר דרישות ודגשים
שיש לשים אליהם דגש ולהקפיד על הכללים.

 

איך מוציאים ויזה לאמריקה בשגרירות ארה"ב

איך מוציאים ויזה לאמריקה בשגרירות ארה"ב בעברית

 

דגשים להוצאת ויזה לאמריקה

עליך להצטייד ב 2 תמונות פספורט עדכניות התואמות בגודלן ובתקן של גודל תמונות הפספורט.
לאחר שעשית זאת יהיה עליך להמציא טפסים ואישורים רלוונטיים המעידים כי אין בכוונתך לטוס לאמריקה למטרות הגירה או עבודה.
אישורים כגון שירות בצה"ל, אישור עבודה מהמעסיק, החזקת נכסים בארץ (שכירות דירה, משכנתא, רכב)
וכל אישור המעיד על כך שעיקר חייך מתרחשים בישראל.

לאחר שמילאת את השאלון בהצלחה יהיה עליך לשלם את האגרה ולתאם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל.
יש באפשרותך לתאם ריאיון לקבלת ויזה לאמריקה באחת משני קונסוליות בארץ.

 


הקונסוליה האמריקאית בסניף ירושלים

כתובת הקונסוליה האמריקאית בירושלים:

רח' דוד פלוסר 14, ירושלים.

טלפון: 02-6304000

פקס: 02-6304070

 

הקונסוליה האמריקאית בסניף תל אביב

כתובת הקונסוליה האמריקאית בתל אביב:

רח' הירקון 71, תל אביב.

טלפון: 03-5197475

לאחר שבחרתם את הסניף המועדף עליכם, תתבקשו לשלם את האגרה ולקבוע מועד לריאיון
בקונסוליה האמריקאית ולהמתין ליום הריאיון בשגרירות.

 

הריאיון בקונסוליה לקבלת הויזה לאמריקה

לקונסוליה האמריקאית לא תוכלו להיכנס עם ציוד עודף ותיקים גדולים מלבד שקית ניילון קטנה או תיקיה המכילה את המסמכים והטפסים הרלוונטיים.
חשוב לדעת כי גם את המכשיר הנייד שלכם תצטרכו להשאיר בחוץ ולהפקיד אותו מחוץ לקונסוליה.

הריאיון לקבלת הויזה האמריקאית לא אמור לערוך יותר מאשר מספר רגעים בהם תתבקשו להציג את המסמכים והאישורים שהכנתם מראש ולענות על מספר שאלות בנוגע לכוונתכם לטוס לאמריקה.
בתום הריאיון יודיעו לכם אם אושרה לכם הנפקת הויזה ואם תורשו להיכנס לארצות הברית למטרה תיירות.
הויזה שלכם תגיע תוך מספר שבועות מיום האישור, על כן יש להמתין בסבלנות.
במידה ונדחתה בקשתכם תצטרכו להמתין 30-45 ימים ולתאם מועד לריאיון נוסף לקבלת אשרת הכניסה לארצות הברית.

 

הנפקת ויזה לארה"ב וחסכון בזמן עם VISA USA

תוכלו לחסוך זמן בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב באמצעות חברת VISA USA.
VISA USA מתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארצות הברית ותנהל את כל התהליך והבירוקרטיה בדרך להוצאת הויזה האמריקאית עבורכם. תוכלו להתחיל כבר עכשיו במילוי טפסים בשפה העברית

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

VISA-USA – ויזה לארה"ב
טלפון: 055-889-1032

צוות VISA★USA ויזה לארה"ב

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה