ביקור בארה"ב למטרות תיירות או עסקים מצריך מכם הכנות רבות לפני הטיסה לחו"ל. יהיה עליכם להוציא ויזה לארה"ב לפני שתוכלו לטוס לארה"ב. הכנו עבורכם את כל הפעולות שתדרשו לבצע בדרך לריאיון, כאשר השלב הראשון שיהיה עליכם לעבור הוא: טפסים למילוי ויזה לארצות הברית DS160

 

טפסים למילוי ויזה לארצות הברית

טפסים למילוי ויזה לארצות הברית DS160

 

טפסים למילוי ויזה לארצות הברית בשגרירות האמריקאית

השלב הראשון שתצטרכו לבצע טרם הטיסה לארה"ב: מילוי הטפסים לויזה לארה"ב באתר שגרירות ארה"ב. טופס ה – DS160 הינו באנגלית, לכן הקפידו למלא אותו ללא שגיאות כתיב במילוי הפרטים האישיים שלכם שכן הטופס עשוי להיפסל ותאלצו להמתין ממושך לזימון ריאיון נוסף לשגרירות ארה"ב.

 

תתבקשו לצרף תמונת פספורט מעודכנת שלכם אל הטפסים לצורך הצגתם בפני הקונסול האמריקאי אשר נמצא בשגרירות ארצות הברית בישראל. שימו לב כי התמונה עונה לכל הקריטריונים והתקנים של תמונת הפספורט מפני שתמונות שאינן צולמו כראוי ובהתאם להנחיות ייפסלו, וכך גם הבקשה שלכם להוצאת ויזה לארה"ב.

 

לאחר שסיימתם עם תמונות הפספורט, תתבקשו להמציא מסמכים רלוונטיים המאפשרים לקונסול האמריקאי לבחון את בקשתכם לויזה לארה"ב ברצינות ובהתאם לסטטוס הנוכחי שלכם נכון לזמן זה.

 

טרם טיסתכם לארה"ב, תצטרכו להוכיח כי אין לכם כל כוונה להגיע לארצות הברית למטרות הגירה או עבודה בניגוד לחוקי השגרירות האמריקאית. לכן, תתבקשו לצרף מסמכים המוכיחים שעיקר חייכם מתנהל בארץ ישראל.

 

סוגי האישורים שתוכלו להציג בפני הקונסול האמריקאי הם: אישור עבודה בצירוף 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור לימודים אקדמאים באוניברסיטה או במכללה, אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בקבע, אישור החזקת נכסים בארץ לרבות רכב או דירה.

 

לאחר שהשגתם את כל האישורים וסיימתם למלא את השאלון בהצלחה, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה עבור הריאיון בשגרירות האמריקאית ולתאם עבורכם זימון לריאיון בשגרירות ארצות הברית באחד מהסניפים בישראל בתל אביב או בירושלים.

 

מדובר בתהליך שעשוי להיות מעט מורכב עבור מי שמעולם לא טס לארצות הברית והוציא ויזה לארה"ב. לכן, אם ברצונך לחסוך בזמן העבודה על הטפסים למילוי ויזה לארצות הברית בשפה האנגלית דרך אתר השגרירות, תוכלו לעשות זאת באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארה"ב.

 

איך קובעים ריאיון בשגרירות במהירות

חברת VISA USA פיתחה עבורכם ממשק מהיר ופשוט המאפשר לכם לחסוך זמן בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב באמצעות מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בעברית

 

כמו כן, VISA USA תבצע עבורכם את תשלום האגרה ותתאם את הזימון לריאיון בשגרירות בזמן שנח לכם ובמקום הקרוב ביותר אל אזור מגורכם.

 

מעוניינים למלא את הטפסים לויזה לארצות הברית בעברית?
לפרטים נוספים התקשרו:
טלפון: 055-889-1032

 

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.