להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

רוצים לטוס לארצות הברית למטרת טיול או עסקים? יש כמה שלבים חשובים עליכם לדעת לטפל בהם לפני שקונים את כרטיס הטיסה. מאמר זה ינסה לענות על השאלה – איך להוציא ויזה לארה"ב – לעשות קצת סדר בדברים ולהנחות אתכם כיצד לעבור את התהליך בהצלחה.

איך להוציא ויזה לארה"ב למטרת תיירות

איך להוציא ויזה לארה"ב למטרת תיירות בעברית

ראשית חשוב שתדעו, כל ישראלי, תינוק או מבוגר הרוצה להיכנס לארצות הברית חייב להיות מצויד בויזה תקפה. ישנם ישראלים אשר בעלים של דרכון אירופאי או אוסטרלי במקרה כזה אין הם חייבים בויזה אלא רק באישור ESTA  אותו ניתן להוציא באתר הרשמי של שגרירות ארצות הברית.

תהליך הוצאת הויזה למטרות תיירות ועסקים מסוג B1/B2 מורכב ממספר שלבים הכרחיים. תחילה יש לוודא כי הדרכון המצוי ברשותכם בתוקף לפחות לחצי שנה מעבר לפרק הזמן בו אתם מתכוונים לשהות בארה"ב. הויזה ניתנת ברוב המקרים לתקופה בת 10 שנים למעט מקרים חריגים שיקולים אלה תלויים אך ורק בשגרירות. במקרה של אי סנכרון בין תוקף הדרכון לתוקף הויזה יהיה עליכם להאריך ולחדש את דרכונכם ובעת הנסיעה לארה"ב תידרשו לנסוע עם שני דרכונים. אחד בו מוטבעת הויזה התקפה ואחד אשר ישמש כדרכון תקף. ברגע שחלק זה מכוסה ניתן לגשת לחלק הארי והוא מילוי הטפסים לויזה הנקראים טפסי  DS-160 אל טופס זה ניתן להגיע דרך אתר הרשמי של השגרירות, מדובר בטופס באורך 16 עמודים , כתוב כולו בשפה האנגלית ובו תישאלו על פרטיכם האישיים, עיסוקיכם, פרטיהם האישיים של בני/בנות זוגם, פרטי הנסיעה ועוד. לטופס יש תרגום בחלקים מסוימים בעברית וניתן לשמור אותו למקרה הצורך ולשוב ולמלא אותו בזמן אחר. לקראת סיום תידרשו להעלות תמונה עדכנית שלכם בה חשוב לוודא כי אוזניכם יהיו גלויות. בתום מילוי הטופס תקבלו אישור על מילוי השאלון והוא ישמש אתכם בהמשך עד לראיון האישי.

פתיחת חשבון בקונסוליה

כעת, ניתן לגשת לשלב השני והוא פתיחת חשבון בקונסוליה. פתיחת החשבון נעשית דרך אתר נפרד. שלב זה מורכב מתתי שלבים בהם תידרשו למלא את פרטיכם האישיים, זה הזמן גם להוסיף בני משפחה אשר נוסעים אתכם כמובן אחרי שמולא עבורם טופס ה -DS-160  בנפרד, קביעת הסדר החזרת הדרכונים לבתיכם לאחר החתמת הדרכון, תשלום אגרת הויזה וקביעת הריאיון האישי בשגרירות. שימו לב ישנם טפסים שעליכם לשמור ולהדפיס ולקחת עמכם לראיון, בלעדיהם לא תורשו להיכנס לשגרירות.

זה הזמן לציין, שאם מדובר בילד מתחת לגיל 14 או מבוגר מעל גיל 80 אין הם נדרשים להגיע לראיון אישי בשגרירות. יש להגיש את הטפסים עבורם דרך שירותיו של דואר ישראל והפרוצדורה במקרים אלה מעט שונה.

ירושלים או תל אביב

לא רבים יודעים כי ניתן לגשת לראיונות אישיים הן בשגרירות תל אביב והן בשגרירות ירושלים לנוחיותכם. על מנת לעבור את הראיון בהצלחה יש להצטייד במסמכים שיתכן ותתבקשו להציג בעת הראיון מטרת המסמכים היא להותיר בפני המראיין את הרושם החזק שבכוונתכם לקיים טיול בארצות הברית ולחזור ארצה ושאין בכוונתכם להשתקע באופן בלתי חוקי בארה"ב.

כפי שאתם מבינים אמנם כל אחד יכול להגיש בקשה לויזה בכוחות עצמו אך תהליך זה דורש זמן, סבלנות, ריכוז ואנרגיה והוא לעיתים מלווה בחוסר וודאות וספקות באם הוא מבוצע כהלכה ויתקבל כיאות בשגרירות ארה"ב. חברת VISA- USA  מורכבת מצוות אנשים מקצועי ומהימן אשר יעביר אתכם את התהליך בנוחות מקסימאלית ויאפשר לכם ראש שקט ואפילו ליהנות מהחוויה. היכנסו אלינו לאתר למילוי טופס קצר ונח בעברית https://www.visa-usa.co.il/   ואנו נעשה עבורכם את כל העבודה וניתן לכם כמה טיפים מצוינים להצלחה בבקשה לויזה, כל שאתם תידרשו לגשת לראיון ולעבור אותו בהצלחה.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

צוות VISA★USA ויזה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב בעברית: קל, מהיר וראש שקט

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית