מחפשים את טופס ds160 לבקשת ויזה לארה"ב? הגעתם למקום הנכון. אם אתם מתכננים טיול לארה"ב או עומדים לבקר את הדוד באמריקה, תצטרכו להגיש בקשה לויזה על מנת להיכנס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. לפני שאתם מתחילים למלא את הטופס, ודאו כי יש בידכם דרכון בתוקף. לאחר מכן, תוכלו להתחיל את התהליך הארוך של מילוי שמונים השאלות שנועדו לעזור לקונסול האמריקאי להחליט האם להנפיק לכם את הויזה.

 

לא כל אחד יזכה לקבל את הויזה

זכרו כי לא כל מבקש יזכה לויזה הנכספת, ומילוי טופס ds160 אינו מקנה ויזה אוטומטית. למעשה, רבות מבקשות הויזה לארה"ב זוכות לסירוב, בשל המדיניות הקפדנית של ארה"ב להגן על גבולותיה מהתקפות טרור נוספות דוגמת זו שבוצעה ב-11 בספטמבר 2001, וכן בשל העובדה כי רבים מעוניינים להיכנס לארה"ב כתיירים – אך בפועל נשארים במדינה לאחר תום השהות שהוקצבה להם או עובדים בה ללא רישיון עבודה.

 

ויזה לארה"ב טופס ds160 בעברית

ויזה לארה"ב טופס ds160

 

איך מגבירים את הסיכויים לקבלת הויזה?

מילוי טופס ds160 בסיוע חברה מקצועית שסייעה לרבים לצלוח את התהליך המייגע של קבלת הויזה מגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם לקבלה. אם אנגלית אינה שפת האם שלכם, תוכלו למלא את הטופס גם בעברית, ולהיעזר בחברה המתמחה בתחום על מנת לתרגם את הטופס ולתקן טעויות שעשויות לפגום בסיכוי שלכם לקבלת הויזה.

 

בנוסף למילוי הטופס, תצטרכו להגיע לראיון אישי קצרצר מול הקונסול, ולהציג מסמכים ואסמכתאות המעידים על מצבכם הכלכלי, על הסיבה בעטיה אתם טסים וחזקה לארץ. חברה המסייעת באיסוף המסמכים הנכונים ומכינה אתכם לראיון יכולה להגביר משמעותית את סיכוי קבלת אשרת הכניסה לארה"ב.

 

מה צריך להוסיף לטופס ds160?

מעבר למילוי טופס ds160 תצטרכו גם להוסיף תמונת פספורט שפותחה לפי הסטנדרט האמריקאי, השונה מזה הישראלי. אינכם יכולים לחייך בתמונה זו, עליכם להציג את האוזניים (זאת מכיוון שהתמונה נכנסת למאגר ממוחשב שנועד לזהות את הפנים שלכם, והאוזניים הם חלק משמעותי מזיהוי הפנים הממוחשב), והתמונה צריכה מרובעת, בגודל של 5X5 ס"מ.

 

האם עלי לשלם אגרה גם אם הבקשה אינה מאושרת?

אכן כן. גם אם לא קיבלתם את הויזה, עדיין תצטרכו לשלם את האגרה לשגרירות על הטיפול בבקשה. תיאום הריאיון מותנה בתשלום האגרה, ותצטרכו להביא עמכם לראיון בשגרירות האמריקאית את הקבלה המעידה על תשלום זה.

 

בכל שאלה הנוגעת למילוי טופס ds160 או לסיוע בתכנון הריאיון שלכם, לרבות המסמכים שמומלץ לכם להציג על מנת לחזק את בקשתכם – פנו אלינו עוד היום.