מזה כ-100 שנים דורשת ארה"ב אישורים על מנת להיכנס לשטחה. היו אלו מלחמת העולם הראשונה והשנייה אשר הגבירו את הצורך בניהול תנועות נוסעים על מנת למנוע כניסה והגירה בלתי רצויה ובלתי מפוקחת בכל העולם וגם בארה"ב. כיום מרבית המדינות דורשות ויזה על מנת להיכנס אליהן, אולם ויזות אלו מונפקות בדרך כלל באופן אוטומטי בכניסה לאותה מדינה. במקרה של ארצות הברית המצב הוא שונה ולמעט מספר מצומצם של מדינות אשר לאזרחיהן ארה"ב מעניקה ויזה אוטומטית בכניסה לארה"ב, שאר בני הלאומים צריכים להוציא ויזה מראש בכדי להיכנס לארה"ב.

 

כניסה לארה"ב

כניסה לארה"ב לתיירים

 

כיצד אפשר להיכנס לארה"ב

כניסה לארה"ב אפשרית בכמה דרכים. ניתן להיכנס לארה"ב בטיסה, דרך המעברים היבשתיים בגבול קנדה ומקסיקו ובאמצעות הפלגה על כלי שייט. בכל אחד מהמקרים האלו, במידה והמבקשים להיכנס לארה"ב אינם מצוידים בויזה לארה"ב, הם יאלצו לשוב על עקבותיהם. שימו לב כי מבחינת ממשלת ארה"ב גם עצירה בטרנזיט בטיסה דרך ארה"ב נחשבת כבקשה להיכנס לארה"ב. ולכן אם אתם נמצאים במקסיקו או בקנדה או סתם בהפלגה במי הקאריביים וחושבים לתת קפיצה ל-LA, ניו יורק או מיאמי, תבדקו קודם טוב טוב אם יש לכם ויזה בתוקף לארה"ב, כי אף אחד לא יפרוס עבורכם שטיח אדום בכניסה לארה"ב בלי ויזה תקפה ביד. למעשה ממשלת ארה"ב משקיעה משאבים רבים בכדי למנוע כניסת מהגרים בלתי חוקיים.

מהגרי עבודה הם נושא הנתון במחלוקת בארה"ב. נושא זה משתקף במדיניות ההגירה והנפקת הויזה לארה"ב. במידה ואתם צעירים, רווקים וללא בסיס מספיק בישראל, אתם נמצאים ב"קבוצת סיכון" מבחינת שגרירות ארה"ב אשר עלולה לחשוד כי הכניסה שלכם לארה"ב יכולה להיות למטרות עבודה. עם התרבות מספר הצעירים הישראלים העובדים בעגלות בקניונים בארה"ב, ניתן בהחלט להבין את חששה של ממשלת ארה"ב מפני גל הגירה גם מישראל. ולכן אם אתם צעירים, לפני שאתם חושבים על כניסה לארה"ב והוצאת ויזה לארה"ב, כדאי מאוד לוודא שהקשר החזק שלכם לישראל ישתקף בטפסי הבקשה לויזה. אם אתם עומדים להתחיל לימודים כדאי להביא אישור על כך ולמלא עובדה זו בטפסים. אם אתם חושבים להירשם ללימודים אחרי הטיול לארה"ב, אולי כדאי להקדים את ההרשמה. למעשה בכדי להקל על עצמכם את קבלת הויזה והכניסה לארה"ב כדאי להתייעץ עם חברות העוסקות בסיוע בהוצאת הויזה לארה"ב שתעזור לכם להשיג את הויזה המיוחלת גם אם אתם צעירים.

אם כן כפי שהבנתם כניסה לארה"ב אינה עניין של מה בכך, אלא אם אתם מחזיקים בדרכון זר מאחת מהמדינות הפטורות בצורך בהנפקת ויזה מראש, ולכן כדאי מאוד, אם אתם נמצאים ב"קבוצת סיכון" מבחינת ממשלת ארה"ב כמו קבוצת הצעירים בוגרי הצבא, להשתמש בשירותיה של חברה המסייעת בהנפקת ויזה לארה"ב.

אנו בחברת VISA USA מנוסים מאוד בסיוע בהוצאת ויזה לארה"ב. במהלך השנים סייענו למאות לקוחות מרוצים בהליך הנפקת הויזה לארה"ב. אנחנו מזמינים גם אתכם לחסוך לעצמכם הרבה זמן וכאב ראש ולהסתייע בשירותנו בתהליך הנפקת הויזה. אנחנו יודעים בוודאות ששימוש בשירותינו ישתלם לכם במונחי עלות תועלת ויעזור לכם להגיע לנסיעה לארה"ב בראש שקט . צרו אתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.

VISA USA – ויזה לארה"ב | 055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב