בשנים האחרונות תהליך הגשת בקשה לויזה משגרירות ארה"ב עבר שיפורים ושכלולים. היום ניתן למלא את טפסי הבקשה באופן מקוון באתר רשות ההגירה האמריקאי, לקבוע את הראיון בשגרירות דרך האתר, להעלות תמונות דיגיטליות ועוד. עם זאת, עדיין יש מקום להקל על התהליך. צפו בסרטון כדי לשמוע פרטים נוספים, או לחצו על "להגשת טפסים מידית" לתחילת התהליך.
להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

 

 

איך מוציאים ויזה לאמריקה בשגרירות ארה"ב

איך מוציאים ויזה לאמריקה בשגרירות ארה"ב בעברית

הגשת בקשה לויזה משגרירות ארה"ב

כדי להגיע לשלב הסופי של הגשת בקשה לויזה משגרירות ארה"ב – הראיון בשגרירות, אתם נדרשים לעבור כמה שלבים מקדימים. השלב הראשון כולל מילוי טפסים מפורטים הכוללים פרטים אישיים עליכם, על עברכם ועל מטרות הביקור שלכם בארה"ב. לאחר מכן תידרשו להעלות תמונה דיגיטלית בפורמט מוגדר מראש,יש לפתוח לכל מגיש בקשה חשבון אישי באתר השגרירות, להזין את הפרטים נכונה, לקבוע את שירות החזרת הדרכונים ולספק פרטי כרטיס אשראי לתשלום האגרה. לראיון תצטרכו להביא איתכם את האישור על מילוי הטופס ועל התשלום, תמונה מעודכנת מודפסת, דרכון בתוקף ואף מסמכים נוספים.

 

מה שנדרש מכם כדי להגיש בקשה לויזה לשגרירות ארה"ב

מסובך? לא מאוד. מורכב? דווקא כן. במיוחד עם אתם אנשים עסוקים, אם מועד הנסיעה מתקרב, אם יש לכם עוד מיליון משימות לפני הנסיעה ואם אתם נדרשים לבצע את כל השלבים הנ"ל גם עבור כל אחד מהנוסעים שמצטרפים אליכם (נפוץ במקרים של טיול משפחתי עם ילדים).

למה שלא תתנו לנו לעזור לכם? במקומות שבהם ניתן לקצר או להקל על תהליך הגשת בקשה לויזה משגרירות ארה"ב, אנחנו נשמח להשתלב. נאפשר לכם למלא את הטפסים בעברית – בטופס אלקטרוני שהתאמנו במיוחד בשבילכם, במקום באנגלית – באתר ממשלתי בלתי-ידידותי למשתמש. נפתח עבורכם חשבון באתר השגרירות, נבצע עבורכם את תשלום האגרה ואפילו נקבע לכם את הראיון בשגרירות בתאריך שיתאים לכם. אנחנו יודעים שאתם יכולים לעשות את כל זה לבד, ושחלקכם הייתם מסתדרים. אבל למה לא להקל כשאפשר?

בין אם מדובר בנסיעת עסקים, בכנס אקדמי או בטיול בת-מצווש משפחתי, כולם נדרשים לעבור תהליך של הגשת בקשה לויזה משגרירות ארה"ב וכאן אין קיצורי דרך. החסכון יבוא לידי ביטוי תודות להזרמת התהליך וקיצורו ובאמצעות צמצום האפשרות לטעות. לחצו על "להגשת טפסים מידית" ונצא איתכם לדרך.

הגעת לדף זה מכיוון שיתכן שחיפשת את אחד מהביטויים הבאים:
שגרירות ארה"ב, שגרירות ארצות הברית, השגרירות האמריקאית, שגרירות ארהב,  קונסוליה אמריקאית, ויזה לשגרירות ארה"ב

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.