אם החלטתם להוציא ויזה לארה"ב למטרת תיירות, יהיו באפשרותכם שלוש אפשרויות לביצוע תשלום האגרה עבור השגרירות האמריקאית. תשלום בכרטיס אשראי מסוג ויזה, תשלום בכרטיס אשראי מסוג מסטרקארד, תשלום בדואר עבור ויזה לארה"ב.

 

הוראות תשלום בדואר עבור ויזה לארה"ב

הוראות תשלום בדואר עבור ויזה לארה"ב בעברית

 

עליכם להוציא טופס תשלום מהשגרירות ולבצע את תשלום האגרה באחד מיחידות הדואר הפרוסות ברחבי הארץ על סך הסכום הכתוב על גבי טופס התשלום. תשלום האגרה לדואר ישראל יבוצע במזומן בלבד, במידה ונתקלתם בחסר בתשלום האגרה, תוכלו למשוך כסף ממכשיר הכספומט המצוי בכל אחד מסניפי הדואר בישראל.  לאחר שקיבלתם קבלה על תשלום האגרה, תוכלו להתקשר ולתאם מועד לריאיון מול שגרירות ארצות הברית.

 

ביצוע התשלום בדואר ישראל כחלק מתהליך הוצאת הויזה עשוי להיות מורכב ולדרוש זמן רב בעבודת הניירת, מילוי הטפסים ושליחתם באמצעות דואר ישראל. על מנת לקצר את תהליך מילוי והגשת הטפסים לויזה לארה"ב תוכלו להשתמש בשירות של VISA USA להוצאת ויזה לארצות הברית. אם חשוב לכם להגיע לריאיון בשגרירות ארצות הברית בזמן הקצר ביותר, תוכלו למלא את טופס ה DS בעברית באופן מקוון דרך האתר של VISA USA ולהמתין בסבלנות עד 3 ימי עסקים לקבלת המועד לריאיון בשגרירות ארה"ב.

 

איך קובעים ראיון בשגרירות ארה"ב

קביעת תור בשגרירות ארה"ב מותנית במילוי הטופס DS160 ושליחתו לקונסוליה האמריקאית. כמו כן לאחר שסיימתם למלא את הטופס בהצלחה, יהיה עליכם לבצע את תשלום האגרה ולקבוע מועד לקיום הריאיון באחד משני הסניפים של הקונסוליה האמריקאית העומדים לרשותכם. הקונסוליה האמריקאית סניף תל אביב והקונסוליה האמריקאית סניף ירושלים.

 

הוצאת ויזה לארה"ב במהירות עם VISA USA


חברת VISA USA מאפשרת לכם למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית ולהשאיר את העבודה הסיזיפית עבורנו. כמו כן, אנו נבצע עבורכם את שליחת הטפסים לשגרירות ארה"ב, ביצוע תשלום האגרה ותיאום המועד לריאיון בקונסוליה האמריקאית בסניף הקרוב ביותר אל מקום מגוריכם או המקום המועדף עליכם לפי בחירתכם האישית. כמו כן, תוכלו לקבל טיפים ותשובות לשאלות נפוצות אשר יהיה עליכם לספק מענה במעמד הריאיון.

 

כמו כן, אם עליכם להוציא ויזה לארה"ב בהקדם האפשרי ומכל סיבה שהיא, תוכלו לבקש את שירות ה VIP שלנו המאפשר לכם לקבל זימון לריאיון בשגרירות ארה"ב בתוך 24 שעות בלבד.

 

לפרטים נוספים בנוגע לביצוע תשלום האגרה לויזה לארה"ב ותיאום המועד לריאיון בשגרירות ארה"ב באמצעות VISA USA,
מלאו את הפרטים בטופס המופיע באתר או התקשרו אלינו.

טלפון:055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.