להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

אם אתם נדרשים להוציא ויזה לארה"ב דחוף מסיבה כלשהי, עומדות לרשותכם כמה אפשרויות לזירוז תהליך הבקשה להוצאת ויזה. אישור התהליך תלוי בנציגות ארה"ב הרשמית בישראל, אך גם הם מכירים בצורך המתעורר לעיתים להוצאת ויזה לארה"ב דחוף ולכן מציעים מסלולים מואצים בכמה מקרים.

 

ויזה לארה"ב דחוף

ויזה לארה"ב דחוף בעברית

 

האצת תהליכים מטעם שגרירות ארה"ב

על פי אמנת השירות של שגרירות ארה"ב בישראל, במקרים מסויימים ניתן להאיץ את תהליך הבקשה לאשרת כניסה לארה"ב בשני אפיקים – הראשון בקביעה דחופה של הראיון האישי בשגרירות, והשני באישור מהיר של המסמכים בשגרירות או בקונסוליה. השגרירות מצהירה כי תתחשב בנסיבות רפואיות או הומניטריות, בצרכי לימודים של סטודנטים או במפגשים עסקיים בעלי עניין עסקי גם עבור האמריקאים ותנסה להאיץ את תהליך הבקשה והקבלה של ויזה לארה"ב במקרים אלה.

כמו כן מציעה השגרירות מסלול פטור מראיון אישי אשר לו זכאים קטינים (בני 14 ומטה), קשישים (בני 80 ומעלה), בעלי ויזה קודמת העומדים בשורת תנאים וכן בעלי דרכונים ממדינות מסוימות שעבורן לא נדרשת ויזת כניסה לארה"ב למטרות תיירות או עסקים.

האם קיימות דרכים נוספות?

ויזה לארה"ב דחוף זאת באמצעות חסכון זמן בעת מילוי שאלון הבקשה לויזה, שאלון שבתצורתו המקורית כולל כ-16 עמודי שאלות באנגלית. האפשרות למלא את השאלון בעברית ולא באנגלית יכולה להיות אטרקטיבית הן עבור אלו שהאנגלית אינה שגורה בפיהם או שהם מתקשים בקריאה ובכתיבה באנגלית, והן עבור אלו שזמנם קצר וצריכים להאיץ את תהליך הבקשה.

כמו כן, האפשרות לרכז את כל שלבי הבקשה באתר אחד המוביל באופן ברור וקריא את המבקש משלב לשלב, צועד איתו יד ביד ומאפשר ליצור קשר עם שאלות נוספות במקרה הצורך היא עוד דרך לחסוך בזמן ובבלבולים אפשריים לאורך הדרך.

את כל זאת ועוד מציע אתר VISA USA למשתמשיו. כך שאם אתם נדרשים להוצאת ויזה לארה"ב דחוף, כדאי לכם להיעזר בכל דרך אפשרית. נשמח לעשות זאת עבורכם. לחצו על "להגשת טפסים מיידית" ונצא לדרך בהקדם.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב
צוות VISA USA ויזה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב בעברית: קל, מהיר וראש שקט

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית