אחת השאלות השכיחות בקרב בעלי פרופיל 21 היא איך להוציא ויזה לארה"ב למרות סוגיית הפרופיל.
בעבר היה קשה יותר לבעלי פרופיל 21 לעשות זאת עקב הנחיות שניסו לחוקק גורמים במדינה על מנת להקשות על אלו שלא שירתו בצבא. הסטיגמה הייתה ברורה לכל, עם פרופיל זה לא קל להסתדר בחיים.

 

ויזה לארה"ב לבעלי פרופיל 21

ויזה לארה"ב לבעלי פרופיל 21

 

עברו הרבה מים בירדן ומאז לא כך הם פני הדברים. פני החברה השתנו כלפי האוכלוסייה בעלת פרופיל 21 והיום כל אחד יכול לבקש ויזה לארצות הברית ולהיענות בחיוב.
כמו כן, רשויות ההגירה של ארצות הברית לא רואים משמעות גבוהה במקרים אלו גם בהיעדר שירות צבאי בישראל. כיום הרבה יותר קל להוציא ויזה לארה"ב לבעלי פרופיל 21 וכמעט ואין לכך כל השפעה.

ויזה לארה"ב לבעלי פרופיל 21 – האם סיבת השחרור משנה?

כל מתמודד המבקש להוציא ויזה לארה"ב נדרש למלא טפסים לויזה לארה"ב ולגשת לריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל הממוקמת בתל אביב ובירושלים. לאחר שהצטיידתם בכל המסמכים הרלוונטיים ייתכן כי תשאלו במהלך הריאיון את נסיבות הפטור משירות צבאי כחלק מהשאלות בריאיון.
כדאי להיות אמין ולספר את סיבת השחרור שלך מצה"ל. שגרירות ארה"ב רואים בחומרה רבה כל ניסיון מרמה, לכן עדיף לשים את הקלפים על השולחן. ההנחה הסבירה היא כי בעלי פרופיל 21 יקבלו ויזה לארה"ב כמו כל אחד אחר.

אישור לימודים בארה"ב לבעלי פרופיל 21

במקרה וניסיתם להוציא אישור לימודים בארה"ב מכל סיבה שהיא, יהיה עליכם לבקש ויזה לסטודנט.
ויזת סטודנט מאפשרת לכם גם לעבוד בארה"ב אך עם מספר הגבלות, הסיבה לכך היא שהם נדרשים להוכיח שיש ברשותם את כל האמצעים הפיננסיים הנדרשים על מנת לממן את תקופת הלימודים והמגורים בארה"ב גם אם יזכו לעבוד בארה"ב באופן מפוקח ומוגבל. מדובר בקריטריון חשוב בהרבה מזה הנקבע באמצעות הפרופיל הצבאי שלכם.

 

אישור עבודה בארה"ב לבעלי פרופיל 21

ברוב המקרים הסיכוי לקבלת ויזה לארה"ב שווה כמו אצל יתר האוכלוסייה המבקשת להוציא ויזה לארצות הברית. כמו כן, כשמדובר בקבל אישור עבודה בארה"ב, עשויים להיות על כך מעט קשיים והסיכויים לקבל תשובה שלילית יעלו. רשויות ההגירה בארה"ב רואות חשיבות רבה יותר לשורשים הישראלים ואהבת המולדת. הסיבה לכך פשוטה מכיוון שכך הם יוכלו לדעת אם ברצונכם להגר לארצות הברית ולהתגורר שם באופן לא חוקי. חיילים משוחררים בעלי פרופיל כזה התקשו לשכנע את הקונסוליה האמריקאית כי אין זו כוונתם.