אחת השאלות הנפוצות בקרב חיילים בשירות הסדיר היא איך אפשר לקבל ויזה לארה"ב?
בין אם מדובר בחיילים בשירות הסדיר או חיילים המתכננים את הטיול שלאחר הצבא בתום השירות שלהם בצה"ל, יש להבין כי תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים בשירות הסדיר ולחיילים משוחררים אינו פשוט.
בקשות רבות לקבלת ויזה לארה"ב מחיילים משוחררים עשויות לקבל סירוב משגרירות ארה"ב בישראל.

 

ויזה לארה"ב לחיילים

ויזה לארה"ב לחיילים – האם זה אפשרי?

 

המסמכים הנדרשים להוצאת ויזה לארה"ב לחיילים

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים דומה בעיקרה להוצאת ויזה לתייר ישראלי. השוני היחיד מבחינת תהליך קבלת הויזה הוא שבנוסף למסמכים B1,B2 שהם למעשה המסמכים של ויזת תיירים, יידרש החייל לצרף גם מסמכים מהשלישות בצה"ל המאשרים שהחייל אכן משרת בצה"ל, כך שלמעשה מלבד האישור מהשלישות יעברו החיילים תהליך זהה להוצאת ויזה לארצות הברית.

 

האם יש דרך להקל על הוצאת הויזה לחיילים?

הסיבה לכך ששגרירות ארצות הברית נוהגת לסרב יותר לחיילים בשירות הסדיר ולחיילים משוחררים היא לא עצם היותם חיילים אלא עצם היותם צעירים וללא מחויבות אמתית למדינת ישראל.
כלומר, בשלב זה של חיי החיילים הם אינם מנהלים קריירה, אינם הורים לילדים או בעלי נכסים בארץ המעידים על כך שכל השורשים שלהם בארץ.

מסיבות אלו חוששות רשויות ההגירה האמריקאיות כי הם עשויים לנצל זאת לרעה וינצלו את הויזה לארצות הברית שזה עתה קיבלו ויישארו בארה"ב תקופה ממושכת יותר מזו שקיבלו בפועל מהשגרירות.

 

ובכל זאת, מה אפשר לעשות כדי לקבל ויזה לחייל?

אחד הקריטריונים החשובים הם ההקפדה על מילוי מדויק של טופס הבקשה לויזה לארה"ב. לאחר מכן יש לוודא כי ביצעתם את תשלום האגרה כפי שהתבקשתם ומיד לאחר מכן לתאם מועד לריאיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל באחד מהסניפים הממוקמים בתל אביב ובירושלים. יש להקפיד להגיע אל הריאיון בזמן, להגיע בצורה מכובדת ולהתנהג בהתאם. בעת הריאיון תצטרכו לשכנע את הקונסול שאין בכוונתכם להשתקע בארה"ב ולספק הוכחות לכך במידה ויש לכם. (כושר השכנוע שלכם ככל הנראה לא יעבוד לבדו).

אם ברצונכם לקבל סיוע נוסף תוכלו לעבור את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב באמצעות חברה חיצונית המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב. קבלת הסיוע מחברה חיצונית עשוי לשפר את הסיכויים של חיילים לקבלת ויזה לארה"ב.

 

VISA USA המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב תסייע לך בתהליך קבלת הויזה לחיילים
ותסביר לך איך מקבלים ויזה לארה"ב כך שתוכל לטוס ולטייל בארצות הברית.

 

לפרטים נוספים צרו קשר היום: VISA-USA ויזה לארה"ב | 055-889-1032

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.