מכירים את זה שמגיע החופש הגדול של הילדים – ואתם לא יודעים כיצד להעסיק אותם? אנשים רבים בוחרים כיום בפיתרון האולטימטיבי, חופשה ארוכה לכל המשפחה ובייחוד לילדים אשר מחכים לכך בקוצר רוח: חופש גדול בארה"ב, באמצעות מילוי טפסים לויזה לארצות הברית שנעשית בזמן ובסיוע מומחים ניתן להגיע לחופש המיוחל הרבה יותר מהר.

 

חופש גדול בארה"ב

חופש גדול בארה"ב

 

כיצד מארגנים חופש גדול בארה"ב על הצד הטוב ביותר?

כיום חופשה של חודש או אפילו חודשיים זה בהחלט אפשרות סבירה לאנשים רבים. בגלל שהעולם הופך לקטן והרבה הליכים נעשים אונליין, אנשים במקצועות רבים יכולים להרשות לעצמם לנסוע לפרק זמן ארוך יחסית מבלי לפגוע בפרנסה. ומדובר בפרס אמיתי עבור הילדים ואפשרות לספק להם חוויות חדשות. על מנת ליהנות מכל היתרונות האלה של חופש גדול בארה"ב, כדאי לחשוב מראש על כל העניין של הויזות, כולל הארכת ויזה לארצות הברית הנדרשת לאחר 9 שנים מרגע הוצאת הויזה הראשונה. אם עושים זאת בזמן, ניתן ליהנות מהאפשרות לעשות הארכה מבלי להגיע לשגרירות אפילו.

מי זקוק להליך הארכת ויזה לארצות הברית?

כאמור, טפסים לויזה לארצות הברית יש למלא בין אם הייתה לכם ויזה בעבר או לא. יחד עם זאת, ההארכה דורשת אך ורק מילוי טפסים, בעוד שהוצאת ויזה ראשונה כרוכה גם בריאיון קצר שנעשה במסגרת השגרירות האמריקאית. אנשים רבים חוששים מההתנהלות של העניין הזה ומחפשים גורמים שיעזרו להם לעבור את כל זה בשלום. בעוד שהריאיון זה אחד הדברים שכל אדם צריך לעשות עבור עצמו (וגם עבור ילדיו עד גיל 14), העניין של טפסים עשוי להיות קל יותר, משום שניתן להפקידו בידי מומחים בתחום זה.

ממלאים טפסים לויזה לארצות הברית בעברית ובלי דאגות

חברות המתמחות בסיוע בקבלת ויזה לא מבטיחות שום דבר, אך אכן יכולות לקצר תהליכים בירוקרטיים במידה ואין כל מניעה מכניסה למדינה באופן כללי (כגון תיקים בהוצאה לפועל, עבר פלילי, בעיות משפחתיות וכו' – גורמים אלה גורמים לשגרירות לחשוש שהנסיעה שלכם היא לא לחופשה, אלא במטרה להסתנן למדינה ולהישאר בה באופן בלתי חוקי כדי לברוח מהבעיות בישראל).

לדוגמא, חברות אלה יכולות להבטיח לכם הארכת ויזה לארצות הברית תוך מספר ימים בלבד, מבלי להטריח אתכם בשום צורה. בנוסף, עבור אנשים שלא דוברים אנגלית, האפשרות למלא טפסים לויזה לארצות הברית בשפה העברית עם תרגום מדויק ואיכותי לאנגלית שיבטח שקיפות ואמינות בעיניי השגרירות – זה בהחלט הקלה משמעותית בדרך לחופש הנכסף.