מתכננים טיול יחיד, משפחתי או קבוצתי לארצות הברית? מתגעגעים לקרובי משפחה או חברים שעברו לארה"ב ולא ראיתם שנים? התקבלתם להרצות בכנס מקצועי או אקדמי? סוף סוף הצלחתם לקבוע פגישה עם המשקיע ההוא, שמוכן להקצות לכם רבע שעה במשרדו שבקומה ה-200 של בניין משרדים בניו יורק או בשיקגו? הזמנת כרטיסי טיסה ואריזה הן המשימות הפשוטות והמהירות יחסית. חשוב לדעת שמה שעלול לקחת יותר זמן הוא תהליך הגשת בקשה לקבלת ויזה לארה"ב, עד לאישורה. לצורך כך חשוב לדעת מה צריך כדי להוציא ויזה לארהב, להתכונן ביעילות לתהליך ואם אפשר, להיעזר בנו לצורך כך.

 

מה צריך כדי להוציא ויזה לארה"ב ללא עיכובים

מה צריך כדי להוציא ויזה לארה"ב

 

אז מה צריך כדי להוציא ויזה לארה"ב?

כדי להוציא ויזת כניסה לארה"ב למטרות תיירות או עסקים ולא למטרות הגירה נדרש להשלים סדרה של פעולות התלויות זו בזו. הפעולה הראשונה היא לוודא שיש לכם דרכון בתוקף. הפעולה השנייה היא למלא שאלון אישי שאותו נדרש למלא כל מבקש להכנס לארה"ב. מדובר בשאלון באנגלית בן כ-16 עמודים שאותו ניתן למלא באתר רשות ההגירה האמריקאית. בסוף השאלון יש צורך להעלות תמונה צבעונית ומעודכנת לאתר, בגודל וברזולוציה מוגדרים מראש. לאחר מילוי הטופס מתקבל קוד אישור. בשלב הבא יש לשלם באמצעות כרטיס אשראי אגרת ויזה, ועם האישור על מילוי הטופס ועל התשלום ניתן לעבור לאתר שגרירות ארה"ב בישראל ולקבוע תור לראיון אישי בשגירות. לראיון יש להגיע עם הדרכון, התמונות ועם טפסים רלוונטיים נוספים כמו אישור לימודים או עבודה – טפסים המעידים על כך שחייכם מתנהלים בארץ ואין בכוונתכם להישאר בארה"ב לצרכי מגורים.

יש דרך לקצר או להקל על התהליך?

אלו הן הדרישות המלאות מאזרחי ישראל להוצאת ויזה לארה"ב. חשוב לדעת שישנן אפשרויות לקיצור התהליך אם מדובר במבקש שגילו צעיר מ-14 או מבוגר מ-79, או אם מדובר בחידוש דרכון ולא בהוצאה של דרכון חדש.
אם עדיין נראה לכם שמה שצריך כדי להוציא ויזה לארהב הוא מורכב וארוך, יש לנו הצעה עבורכם – לחסוך לכם לפחות את ההתמודדות עם השאלון הארוך באנגלית ולאפשר לכם למלא אותו בעברית באתר שלנו. כמו כן, נלווה אתכם בשאר שלבי התהליך באמצעות הנחיות מפורטות ואפשרות ליצור קשר באופן אישי במקרה של שאלות נוספות.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב
צוות VISA USA ויזה לארה"ב

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה