הידעתם? כ -150 אלף אנשים בממוצע פונים בשנה בבקשה לויזה לארצות הברית, כל מבקש בקשה לויזה לארה"ב שמלאו לו 14 שנים ואילך צריך להגיע לראיון אישי בשגרירות. זה גם מסביר את התורים הארוכים שלפעמים נתקלים בהם ביום הראיון. עכשיו תתארו לכם מצב כזה: מילאתם טפסים, שילמתם אגרה, קבעתם מועד לראיון ועמדתם בתור ואז פתאום הפקיד שמטפל בכם אומר לכם שחסר מסמך או לחילופין באתם עם חפץ אסור והכניסה שלכם מבוטלת. לא נעים. אבל אפשר להימנע מכך בקלות אם רק נעשה סדר ורשימה מסודרת שתקל עליכם.]

מה צריך להביא ליום הראיון בשגרירות

יום הראיון בשגרירות

ראשית, תמיד תזכרו שלא כדאי לשמור הכל לרגע האחרון, ולפחות יום לפני הראיון כדאי לעשות "צק ליסט" ולוודא שהכל בידכם. ולהלן הרשימה: יש להגיע עם אישור DS-160 , 2 תמונות בגודל 5*5 ס"מ על רקע לבן. חשוב מאד לשים לב שהאוזניים יהיו גלויות, יש להצטלם ללא משקפיים כולל משקפי ראיה וללא כיסוי ראש אלא אם כן זה ממניעים דתיים. יש לצרף את דף ההזמנה לראיון זהו דף אישור והנחיות וכמובן יש לזכור ולהביא דרכון. שימו לב, הדרכון חייב להיות בתוקף כחצי שנה מעבר לזמן השהייה שלכם בחו"ל. מעבר למסמכים הבסיסיים שאיתם יש להגיע מומלץ מאד להביא בנוסף אישור עבודה מבית העסק ושלושה תלושי שכר אחרונים. סטודנטים יקלו על עצמם אם יוסיפו אישור לימודים. ישנם מסמכים נוספים שכדאי לבוא איתם אבל הם תלויי מצב והסטטוס של מבקש הבקשה.כמו כן יש רשימה של חפצים איתם אסור להגיע לראיון ואם הם נמצאים ברשותכם תצטרכו להשאיר אותם בחוץ. ליד השגרירות קיימים בתי עסק שלהם יש שירותי שמירת חפצים בתשלום. השגרירות אינה מפעילה שירות שמירת חפצים. אסור: ציוד אלקטרוני, כולל טלפונים ניידים וכוננים ניידים/ תיקים/ תיקי גב וארנקים גדולים/ מזוודות/נוזלים, תרסיסים, אבקות, או שפתונים/ מצתים, גפרורים וכדומה/ כלי נשק מכל סוג.

חברת VISA-USA מסייעת לקוחותיה בהוצאת ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות וחוסכת לכם בירוקרטיה, זמן ואנרגיה. כמו כן אנו נותנים הסבר והנחיות כיצד לעבור את הראיון בהצלחה ומציידים אתכם בכל המסמכים הדרושים.

נשמח לעמוד לשירותכם- 0558891032