לפני שתיגשו לריאיון בשגרירות ארצות הברית, עליכם לדעת איזה טפסים צריך להוצאת ויזה לארה"ב כך שתוכלו להיות מוכנים לקראת הריאיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה"ב.

השלב הראשון שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר של שגרירות ארצות הברית ולמלא את הטפסים לויזה לארה"ב, הידוע גם בשם DS-160, בשפה האנגלית.

לאחר מכן יהיה עליכם להמציא מסמכים וטפסים עבור השגרירות האמריקאית המעידים על כך שאין בכוונתכם להוציא ויזה לארה"ב למטרת הגירה או עבודה בחו"ל.

 

איזה טפסים צריך להוצאת ויזה לארה"ב בעברית

איזה טפסים צריך להוצאת ויזה לארה"ב

 

המסמכים אותם תוכלו להציג בפני הקונסול האמריקאי במעמד הריאיון הם:

 

אישור עבודה – אישור עבודה מהמעסיק וצירוף תלוש המשכורת משלושת החודשים האחרונים מראה על יציבות תעסוקתית ומוריד את החשש שמא תרצו להוציא ויזה לארה"ב למטרות הגירה ועבודה בחו"ל.

 

אישור לימודים – אם אתם סטודנטים או אקדמאים באחד מהמכללות או האוניברסיטאות בארץ, תוכלו לצרף אישור לימודים בתוקף על מנת לשפר את הסיכויים לקבלת האישור להוצאת ויזה לארה"ב.

 

טפסים על החזקת נכסים בארץ – אם הנכם מחזיקים בנכסים בארץ כגון רכב או דירה בבעלותכם, זו תהיה סיבה יותר לכך שהקונסול האמריקאי יתרשם מכם לטובה ויחתום על הטופס לקבלת הויזה לארה"ב.

 

טופס אישור תשלום האגרה – אישור תשלום האגרה עבור הריאיון עם הקונסול האמריקאי הינו טופס שחובה להביא ביום הריאיון.

 

 

לאחר שסיימתם למלא את טופס ה DS בהצלחה, תתבקשו לתאם מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב באחד מסניפי השגרירות בתל אביב או בירושלים הקרובים אל מקום מגורכם או לפי בחירתכם. לאחר שקבעתם את הריאיון, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה ולהביאה ביום הריאיון על מנת שתוכלו להוציא ויזה לארה"ב בהצלחה וללא עיכובים נוספים.

 

האם אפשר למלא ולשלוח את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית באופן מהיר יותר?
על מנת לחסוך בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב באמצעות אתר השגרירות ומילוי הטפסים בשפה האנגלית, תוכלו להשתמש בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA באמצעות מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית באופן מקוון דרך האתר. לאחר מכן, אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה וקביעת המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף השגרירות הקרוב ביותר אל מקום מגורכם.

 

זמן ביצוע התהליך: 3 ימי עסקים ועד 24 שעות בלבד ללקוחות ה-VIP של VISA USA.

 

לפרטים נוספים בנוגע להוצאת ויזה לארצות הברית במהירות
ומילוי הטפסים בשפה העברית מלאו את הפרטים או התקשרו.
טלפון:055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.