כיום, בזכות היוזמה של שמיים פתוחים, אנו יכולים להגיע למקומות רבים בכל רחבי העולם במהירות רבה. יחד עם זאת, השאיפה של רבים מאיתנו היא להגיע כמה שיותר רחוק, ובמקרים מסוימים על מנת לעשות זאת – נדרשת ויזה. אין ספק שהדוגמא הבולטת לכך זה הצורך להגיש הוצאת ויזה לארה"ב, שבלעדיהם פשוט לא יתנו לכם להיכנס למדינה זו. באמצעות ביצוע הליך שרק נראה מורכב, תוכלו לקבל זכות ביקור בארצות הברית למשך 10 שנים (בהתאם לאישור השהייה שניתנו לכם, לרוב עד 6 חודשים לכל היותר).

חופשה לארה"ב

חופשה לארה"ב

מדוע חופשה לארה"ב קוסמת לכל כך הרבה אנשים?

כאשר חושבים על החופשה האולטימטיבית, אחד הגורמים החשובים ביותר היא מצד אחד קרבה תרבותית המאפשרת להרגיש בנוח, אך מצד שני עולם מספיק חדש ומרוחק על מנת לרגש ולהעניק תחושת התחדשות. ארצות הברית מהווה את האפשרות המושלמת העונה לכל הדרישות האלה, בזכות היותה מדינה מערבית הקרובה ברוחה לישראל, אך בו-זמנית כל כך רחוקה. ולמרות היחסים החמים יחסית ששוררים בין ישראל לארה"ב מזה שני רבות, עדיין נדרשת הוצאת ויזה לארה"ב על מנת לשהות במקום ברוגע וללא כל דאגות.

 

אילו טפסים לויזה לארה"ב מפרידים בניכם לבין המטוס?

על מנת לקבל ויזה וליהנות מהאפשרות הקסומה של חופשה לארה"ב, יש לבצע מספר שלבים החיוניים להנפקת הויזה. השלב הראשון הוא הורדת הטופס המקוון DS-160 המאפשר לכם להציג את הבקשה לקבלת הויזה באופן נרחב ובאמצעות שאלות מובנות שנבדקו לאורך זמן. לדוגמא, יש להסביר את טיב העבודה שלכם ולשכנע שאין לכם כל אינטרס לנצל את הכנסת האורחים החמה של האמריקאים בכדי להסתנן למדינה ולהישאר בה בתור מהגר בלתי חוקי, או לבצע כל פעולה בלתי רצויה.

האם כדאי לפנות לחברה חיצונית לסיוע?

על מנת למלא טפסים לויזה לארה"ב בצורה תקינה, איכותית ומספיק מדויקת על מנת לקבל את התוצאה הרצויה – תשובה חיובית, לעיתים בוחרים אנשים מסוימים לפנות לעזרה של גורם חיצוני שיאפשר להם למלא את כל הסעיפים בצורה מדויקת יותר, תוך שימוש במשלב שפה מספיק גבוה ותיקון כל טעות כתיב לא נעימה. כמו כן, חברות חיצוניות מאפשרות אספקה מהירה ביותר של הטפסים לשגרירות (כולל הגעה פיזית למקום – מה שמאפשר לחסוך זמן המתנה) ועוד. הוצאת ויזה לארה"ב עשויה להיות הרבה יותר קלה בעזרת אנשים מביני עניין. כך ניתן לשמור את הכוחות שלכם לדבר החשוב באמת, שהוא החופשה עצמה.