בדרך כלל תוקף ויזה לארה"ב נכון להיום הוא 10 שנים (למעט מקרים יוצאי דופן שבהן הויזה ניתנת לתקופה קצרה יותר), לכן אם הוצאתם ויזה בשנתיים האחרונות אין לכם כל סיבה לדאגה מכיוון שלא תצטרכו לדאוג לחידוש הויזה לארה"ב לפחות ב – 8 השנים הקרובות.

 

ויזה לארה"ב תוקף

מהו תוקף ויזה לארה"ב

 

במידה ואתם שוהים בארצות הברית עליכם לוודא כי תוקף הויזה שלכם לא עומד להסתיים בזמן שהייתכם בארה"ב. שימו לב ללוח הזמנים שלכם וחזרו לארץ בטרם יפוג תוקף הויזה לארה"ב. כמו כן, במידה ותישארו בארצות הברית בזמן שפג תוקף הויזה שלכם מהווה עבירה על החוק ועשוי לגרום לכם לסיבוכים וקשיים בזמן שתרצו לבצע חידוש ויזה לארצות הברית לאחר שתוקף הויזה שלכם עבר.

פג תוקף הויזה לארה"ב? הפתרון: חידוש ויזה עם VISA USA

בכדי שתוכלו לחסוך בזמן בעת מילוי הטפסים לויזה לארה"ב לצורך חידוש הויזה שפג תוקפה, תוכלו לעבור את התהליך בקלות מבלי לבזבז זמן ניכר במילוי ושליחת הטפסים לקבלת הויזה ותיאום הריאיון בשגרירות ארה"ב.

הטפסים לחידוש הויזה לארה"ב בעברית זמינים עבורכם באתר של חברת VISA USA. לאחר שמילאתם את הטפסים בהצלחה, אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה ותיאום המועד לריאיון הכולל תאריך ושעה בשגרירות ארה"ב בסניף המועדף עליכם הנמצא בתל אביב ובירושלים.

מוזמנים לבצע חידוש ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות על מנת שתוכלו לבקר בארה"ב בהקדם.
לפרטים נוספים התקשרו: 055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.