על מנת שתוכלו להוציא ויזה לארצות הברית אונליין, יהיה עליכם להיכנס לאתר שגרירות ארצות הברית ולמלא את השאלון בטופס ה – DS160 בשפה האנגלית. עליכם להקפיד למלא אותו ללא שגיאות כתיב, מכיוון שהשגרירות אינה תקבל שגיאות של אי תאימות במילוי הפרטים האישיים בטפסים לויזה לארה”ב.

 

ויזה לארצות הברית אונליין

ויזה לארצות הברית אונליין בעברית

 

הכינו עמכם מסמכים עדכניים אשר מעידים כי הנכם עובדים בעבודה מסודרת עם תשלום שכר של 3 חודשים אחרונים + אישור מעסיק בפועל. כמו כן, אישור לימודים אקדמאים באוניברסיטה, אישורים על החזקת נכסים בארץ לרבות רכב או דירה בבעלותכם, אישור על שירות בצה”ל בשירות סדיר או בצבא קבע וכו’.

לאחר מכן יהיה עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית לטופס הבקשה לויזה לארה”ב אשר צולמה על גבי רקע לבן ובהתאם להנחיות של השגרירות האמריקאית.
לאחר שסיימתם למלא את הטופס בהצלחה, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה ולתאם ריאיון בסניף השגרירות הזמין עבורכם בתל אביב ובירושלים לפי בחירתכם.

 

על כן עליכם להיערך בהתאם להמציא את האישורים הבאים:

  1. טופס קבלה ללימודים אקדמאים: אוניברסיטאות ומכללות.
  2. אישורים ומסמכים על שירות צבאי בתוקף בצה”ל בשירות סדיר או לחלופין בצבא קבע.
  3. אישור מעסיק על עבודתכם בתוקף.
  4. תלוש משכורת שלושת החודשים האחרונים בהם עבדתם.
  5. אישורים על החזקת נכס בארץ לרבות דירה ורכב, כמו גם חוזה תשלום עבור שכירות של דירה

כעת תורשו להמשיך לשלב הבא, לשלם את תשלום האגרה עבור השגרירות ולתאם תאריך ושעה לקיום הריאיון באחד מסניפי השגרירות בישראל הזמינים בתל אביב או בירושלים.

 

איך מוציאים ויזה לארה”ב אונליין במהירות?

אם מכל סיבה שהיא עליכם לטוס בהקדם לארה”ב, תתבקשו למלא את טופס הבקשה לויזה לארה”ב בעברית אשר זמין עבורכם אונליין דרך אתר VISA USA. לאחר שתסיימו את מילוי הטופס הכתוב בשפה העברית, אנו נדאג לעשות את יתר העבודה הסיזיפית הכוללת ביצוע תשלום אגרת הויזה לארה”ב עבורכם, שליחת הטפסים לשגרירות ארה”ב וקביעת תור לריאיון עם הקונסול האמריקאי בזמן ובמקום הנוחים לכם.

 

קביעת תור לריאיון עם הקונסול האמריקאי תוך 24 שעות

אם התור לריאיון לקבלת הויזה דחוף עבורכם, תוכלו לבקש לקבל את שירותי ה VIP שלנו להוצאת ויזה לארה”ב, הכוללים את כל האמור לעיל ובתוך 24 שעות בלבד. זאת אומרת שברגע שסיימתם לשלוח לנו את הטפסים, תצפו לקבל את המועד, השעה והמקום לערוך בו את הריאיון בתוך 24 שעות בלבד.

מה להביא ליום הריאיון?
ליום הריאיון הכינו עמכם בקבוק מים קטנים, תיק קטן וניילונית המכילה את כל המסמכים הרלוונטיים שהכנתם עמכם המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל. כך השגרירות האמריקאית תוכל לאשר לכם מהר יותר את בקשתכם לקבלת ויזה לארה”ב.

 

הימנעו מלהביא ציוד נוסף מלבד הכתוב לעיל לרבות מכשירים סלולריים, טאבלטים או אביזרים טכנולוגיים אחרים, שכן השגרירות אינה מאשרת להיכנס עם ציוד נוסף, לכן תתבקשו להשאירו מחוץ למבנה השגרירות.

לפרטים נוספים מלאו את הפרטים או התקשרו.
טלפון:055-889-1032