הוצאת ויזה לארה"ב וקביעת ראיון בשגרירות ירושלים למטרת תיירות ועסקים (לא להגירה) בעברית:
מתגוררים באזור ירושלים ומעדיפים לקבוע ראיון לקבלת ויזה לארה"ב בירושלים? להגשת הטפסים לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית", מלאו את הפרטים בדייקנות ואנו נטפל עבורכם בהגשת הבקשה להוצאת הויזה, בתשלום אגרת הויזה ובקביעת הראיון בשגרירות בירושלים. צפו בסרטון המצורף לפרטים נוספים.

המלצות ויזה לארה"ב לתושבי ירושלים

המלצות ויזה לארה"ב לתושבי ירושלים בעברית

 

הוצאת ויזה לארה"ב בירושלים בקלות ובראש שקט

כחלק מתהליך הוצאת ויזה לנוסעים לארה"ב למטרות תיירות או עסקים אתם נדרשים למלא שורת טפסים, לשלם אגרת בקשה חד פעמית וכן לקבוע ראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל. בשנים האחרונות ניתן לערוך ראיון להוצאת ויזה לארה"ב לתושבי ירושלים וסביבותיה גם בשגרירות ארה"ב בירושלים, לא רק בסניף השגרירות בתל אביב.

 

כל מה שנדרש מכם כדי להוציא ויזה לארה"ב בירושלים

אתר VISA USA מאפשר להקל ולקצר את תהליך ההוצאה של ויזה לארה"ב מכמה בחינות. ראשית, הוא מאפשר למלא את טפסי הבקשה האישיים בעברית ולא באנגלית. שנית, דרכו ניתן להשלים את תשלום האגרה לבקשה. והחשוב מכל עבור תושבי ירושלים והסביבה – דרכו ניתן בקלות וביעילות לקבוע ראיון בשגרירות בירושלים במקום בתל אביב. מדובר בחסכון בזמן הכולל של תהליך הבקשה הן מבחינת מילוי הטפסים הפשוט והן מבחינת החסכון בנסיעה, וכן בתשומת הלב שיש להקדיש לכל אחד מהשלבים. ההנחיות הנוחות באתר יובילו אתכם שלב שלב ויצמצמו את הסיכוי לבלבול או טעות בדרך להשלמת הבקשה.

אז אם אתם תושבי ירושלים או סביבותיה ונוח לכם יותר לקבוע ולהגיע לראיון בשגרירות ארה"ב בירושלים, התחילו במילוי טפסי הבקשה. לפי המיקוד נזהה את כתובתכם ונתקשר לוודא טלפונית אם מתאים לכם יותר לקבוע ראיון להוצאת ויזה לארה"ב בירושלים. אנחנו נשתדל להתאים את מועד הראיון לזמן המתאים לכם וכמובן נחסוך לכם את זמן הנסיעה. שימו לב שקטינים מתחת לגיל 14 ומבוגרים מעל גיל 79 אינם נדרשים להתייצב בעצמם בראיון ומספיק למלא עבורם את טפסי הבקשה, לשלם את האגרה ולשלוח את הטפסים לשגרירות באמצעות דואר שליחים.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.