תהליך הבקשה לויזה לארה"ב כולל מילוי טופס 160- DS, תשלום אגרת חובה לויזה וקביעת מועד לריאיון אישי בשגרירות ארה"ב. אם בעבר נאלצתם להתמודד עם מילוי טופס ארוך ומורכב הרי כיום באמצעות השירות המקצועי והיעיל של חברת VISA USA ניתן בקלות למלא את הטופס בשפה העברית תוך עזרה וסיוע של צוות החברה. השירות שלנו נועד לחסוך לכם זמן ניכר ומאפשר לכם להשיג ויזה לארה"ב לצרכי טיול, ביקור משפחתי, ביקור חברים אשר מתגוררים בארה"ב או למטרת נסיעת עסקים.

ויזה לארצות הברית טפסים

ויזה לארצות הברית טפסים בעברית

ויזת תייר/ עסקים (2B/1B)     

השירות החדשני והיעיל של VISA USA מסייע לישראלים למלא טפסים לויזה לארצות הברית בקלות ובמהירות באמצעות מילוי השאלון שמופיע באתר שלנו וכתוב בשפה העברית. במקום לנסות ולהתמודד עם הטופס המורכב והארוך שמופיע באתר של שגרירות ארה"ב בישראל, טופס 160- DS, המנוסח בשפה גבוהה ובו שדות שקשה להבין מה עליכם לכתוב, אנו מציעים לכם שירות חוסך זמן ובעל ערך מוסף חשוב עבורכם. חשוב להדגיש כי אנחנו לא רק מסייעים לכם במילוי הטופס אלא גם עוזרים לכם בנושא תשלום האגרה הנדרשת להשלמת הבקשה וכן בקביעת מועד הריאיון.

חובה להצטייד בויזה נכונה לפני הנסיעה לארה"ב

אנחנו יודעים שבסך הכול אתם מעוניינים להיכנס לארה"ב למטרת טיול, ביקור משפחתי או למטרת נסיעת עסקים חשובה. ישראלים רבים אינם מבינים מדוע יש להתמודד עם ביורוקרטיה מסובכת וארוכה אך זו המציאות ומחלקת ההגירה של ארה"ב ידועה כקשוחה במיוחד. לכן, כל ישראלי המעוניין להיכנס לארה"ב חייב להציג ויזה לארצות הברית  בתוקף מסוג נכון שתואמת את מטרת ביקורו בארה"ב.

יתרונות השירות שלנו

חשוב להדגיש, גם אתם יכולים למלא טופס בקשה לויזה לארצות הברית לבד באתר של שגרירות ארה"ב. השירות שלנו מעניק לכם יתרונות רבים מאחר ואנו מסייעים לכם שלב אחר שלב להוציא את הויזה החשובה לכם ביעילות וללא טעויות או סיבוכים מיותרים. יש לנו ניסיון רב שלא יסולא בפז, וכל שעליכם לעשות הוא להכין את הדרכון לצדכם, ללחוץ על הכפתור באתר עם הכיתוב "להגשת טפסים מידית", ולעקוב אחרי ההוראות הפשוטות שכתובות בשפה העברית.

הכנו עבורכם טופס ויזה לארה"ב בעברית ועליכם למלא אותו בדייקנות, כל בקשה לאדם יש להגיש בנפרד. עם השלמת מילוי הטפסים אנו נדרג כבר לכל השאר. בזמנכם החופשי הנכם מוזמנים למלא את הטופס באתר וכך תוכלו להתפנות לסידורי הנסיעה המרגשת שמצפה לכם.

השאירו לנו את הוצאת הויזה לארה"ב והצטרפו גם אתם לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

לחצו כאן למילוי טופס בעברית

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

צוות VISA★USA ויזה לארה"ב

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה