במקרה ואתם מתכננים לצאת לחופשה בארצות הברית, חשוב שתדעו שעוד בטרם תורשו להיכנס לארה"ב תצטרכו לגשת לאתר השגרירות האמריקאית ולהתחיל את תהליך מילוי טפסי בקשת הויזה לארצות הברית. בשלב הראשון תיכנסו לאתר הרשמי של שגרירות ארה"ב בישראל ובו תתחילו את תהליך הגשת הטפסים לויזה באמצעות מילוי הפרטים האישיים שלכם וזאת אך ורק בשפה האנגלית.

 

ויזה לארצות הברית מילוי טפסים

ויזה לארצות הברית מילוי טפסים בעברית

 

דגשים לתהליך מילוי הטפסים

יש לציין כי עבור השגרירות האמריקאית תקינות הטופס ותוכנו הם מעל לכל. לכן, שגיאות כתיב או אי דיוקים יובילו לכך שעשויים לפסול את טופס הבקשה שלכם ולדחות לכם את מועד קיום הריאיון בכמה שבועות במקרה הטוב ובמספר חודשים במקרה הפחות טוב.

לאחר שבדקתם כי יש ברשותכם את כל המסמכים הרלוונטיים יהיה עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית צבעונית שצולמה על גבי מסך לבן וגודלה הוא 5X5 ס"מ בלבד. הקפידו לגשת למקום מוסמך להנפקת תמונות לדרכון וויזה לארה"ב. לאחר שהסתיים לו שלב מילוי הטפסים לויזה לארה"ב, תורשו להמשיך לשלב הבא בבחירת מועד הריאיון, מיקום הריאיון ותשלום האגרה עבור שגרירות ארצות הברית.

בתום התהליך תקבלו מועד לריאיון בשגרירות אליו תתבקשו להגיע מסודרים ומאורגנים עם כל המסמכים והאישורים בהישג ידכם כך שתוכלו להציג אותם במידת הצורך בפני הקונסול האמריקאי בזמן הריאיון. המסמכים והאישורים שאותם עליכם לצרף לטפסי בקשת הויזה לארצות הברית לקראת הראיון שקבעתם הם לרוב אישורי עבודה או לימודים, 3 תלושי משכורת אחרונים וכמובן אישור על בעלות של רכב או דירה. את המסמכים יש להוציא ולצרפם אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב.

 

על מנת שהקונסול האמריקאי יצליח לוודא שהסיבה לבקשת הויזה שהגשתם היא למטרות תיירות או נסיעת עסקים בלבד, האישורים שאתם מביאים איתכם הם בעלי חשיבות גבוהה ביותר. עליכם לשדר אמינות שתעזור לכם בהמשך לקבל את הויזה הנחשקת. אנחנו  ב- visa usa  נעבור איתכם את התהליך במלואו, החל ממילוי הטופס באתר שלנו ובשפה העברית (אנחנו אלא שנתרגם לכם אותו לאנגלית) ועד טיפול בתשלום האגרה לשגרירות וכמובן קביעת מועד לריאיון בזמן המתאים לכם ביותר.

רוצים להוציא ויזה במהירות?

אם ברצונכם לחסוך בזמן בתהליך קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית וטיפול בשליחת הטפסים, אנו בצוות VISA USA נשמח לספק לכם שירותי הוצאת ויזה לארה"ב בעברית כאשר העבודה הסיזיפית היא עלינו. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית ואנו נדאג ליתר עבורכם.

 

לפרטים נוספים בנוגע לקביעת מועד לראיון בשגרירות ארה"ב, התקשרו: 055-889-1032