כדי לקבל ויזה לארה"ב נדרש כל מבקש לבצע מספר פעולות, והראשונה היא מילוי טפסים לויזה לארה"ב. הטופס, שנקרא DS-160 וזמין באופן מקוון באתר רשות ההגירה האמריקנית, מכיל שאלון אישי שיש למלא עבור כל אחד מהנוסעים. הטופס בנוי מכ-16 עמודי שאלות בנוגע לפרטי רקע על מבקש הויזה וכן פרטים לגבי מטרת ותוכן הנסיעה המתוכננת.

 

טופס ויזה לארה"ב

טופס ויזה לארה"ב בעברית

 

אפשר גם בעברית

ישראלים רבים מצאו את עצמם מתקשים במילוי הטופס האמריקני. לטובתם, ולטובת אלו שזמנם אינו בידם והם מתקשים לפנות כמה שעות לצורך מילוי הטופס, הקמנו את האתר הזה. בלחיצה על הבאנר המצורף ייפתח בפניכם שאלון תואם לשאלון האמריקאי, רק בעברית. כך תוכלו לענות על כל השאלות ששואלת רשות ההגירה בשפת האם שלכם, בקלות ובבהירות.

לחצו כאן למילוי טופס בעברית

 

ומה אחר כך?

אחרי מילוי טופס ויזה לארה"ב אתם מתבקשים לשלם אגרת בקשת ויזה חד פעמית. לאחר התשלום מגיע השלב האחרון בתהליך – שלב קביעת ראיון אישי בשגרירות. גם כאן אנחנו נחלצים לעזרתכם ונוכל לסייע לכם בקביעת מועד ראיון שמתאים לכם, וכן להתאים עבורכם את מקום הראיון – בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בירושלים. את הראיון לא נוכל לבצע עבורכם, כמובן, אבל נשמח לחלוק איתכם טיפים והמלצות לקראת הראיון כדי שגם השלב האחרון יעבור עליכם בקלות וביעילות כמו השלבים הקודמים.

מתי אפשר להתחיל?

אם יש בפניכם דרכון בתוקף, פרטים לגבי הנסיעה הקרבה (כולל תאריכים, מקומות שתבקרו בהם ואנשי קשר, אם קיימים), קורות חיים שיעזרו לכם להיזכר בכל המקומות והתקופות שבהם עבדתם ולמדתם, מקומות שבהם ביקרתם, וכן תמונה מעודכנת צבעונית בגודל 5X5 שתוכלו לסרוק – כל שנדרש מכם עכשיו הוא ללחוץ על הבאנר ולהתחיל במילוי הטפסים לויזה לארה"ב. ולא לשכוח יומן כדי לסמן בו את מועד הראיון בשגרירות.

אז מוכנים לצאת לדרך? בהצלחה.

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה