האזרח הישראלי חולם כבר שנים רבות על היום בו יוכל להגיע לארצות הברית בקלות, אבל עד שזה יקרה אזרחים ישראלים נדרשים באשרת כניסה לארצות הברית כמו רוב מדינות העולם.
תהליך קבלת הויזה לארצות הברית יכול להיות ארוך ומסובך אך גם יכול להיות פשוט וקל, הכל תלוי איך עושים אותו ולמי פונים. אנחנו בחברת visa-usa כאן בשביל ללוות אתכם לאורך כל התהליך בסבלנות ובאדיבות על מנת שתצאו מרוצים ושתקבלו את הוויזה בזמן הכי מהיר שאפשר.
התהליך מורכב ממספר שלבים, חשוב לעשות את כולם על מנת לקבל את אשרת הכניסה לארצות הברית.

 

מילוי טופס ds160 למטרת תיירות ועסקים

בשלב הראשון אתם תצטרכו למלא את טופס ה- DS-160 אותו ניתן למצוא באתר השגרירות. הטופס מכיל 16 עמודים שאותם יש למלא בשפה האנגלית בלבד וללא שגיאות כתיב. חשוב להקפיד על כך שכן בשגרירות לא כל כך סלחניים לגבי הנושא והדבר יכול לעקב לכם את מועד הריאיון ואף לבטל לכם אותו. במידה והשלב הזה קצת מרתיע אתכם דעו שיש לכך פתרון. אנחנו בחברה דאגנו לתרגם לכם את הטופס לעברית אותו תוכלו למצוא באתר שלנו, לאחר מילוי הטופס אצלנו באתר ובשפה העברית נתקשר אליכם לוודא שהפרטים שמילאתם הם אכן נכונים, לאחר מכן נתרגם לכם את הטופס לשפה האנגלית ונשלח לכם אותו מתורגם לאימייל, את הטופס באנגלית יש להביא לשגרירות ביום הראיון. נכון שזה ממש פשוט?

טופס ויזה לארצות הברית לאזרח ישראלי

טופס ויזה לארצות הברית לאזרח ישראלי

אחרי שמילאתם את הטופס נגבה מכם את התשלום עבור אגרת הויזה שתשולם ישירות לשגרירות ונקבע לכם מועד לראיון בזמן המתאים לכם ביותר ובהתאם לזמינות התאריכים הקיימים.
השלב האחרון בתהליך הוא כמובן יום הראיון, אליו יש להגיע בצירוף הטופס ששלחנו לכם, תמונה בגודל מיוחד לוויזה ומספר מסמכים אשר יגדילו את האמינות שלכם מול הקונסול האמריקאי בראיון. מסמכים כמו למשל: אישור לימודים אם יש, אישור ממעסיק, 3 תלושי משכורת אחרונים ואישור על נכס בבעלותכם (רכב או דירה), אלו יגדילו את רמת המחויבות שלכם אל הארץ ויגדילו את הסיכוי שלכם לקבל את הויזה.

צלצלו אלינו עכשיו נשמח לעזור גם לכם!

צוות VISA-USA