טופס ויזה לארה"ב הוא חלק מהתהליך שיהיה עליכם לעבור בטרם תוכלו לגשת לריאיון בשגרירות ארצות הברית מול הקונסול האמריקאי.

 

טופס ויזה לארהב להורדה

טופס ויזה לארהב להורדה כדי לראות את הנוף של לוס אנגלס

 

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שגרירות ארה"ב ולמלא את טופס הויזה לארה"ב בשפה האנגלית. הימנעו ממילוי הפרטים עם שגיאות כתיב טכניות היות וטופס הבקשה שלכם עשוי להידחות על הסף ויהיה עליכם לדחות את מועד קיום הריאיון במספר שבועות נוספים.

 

כמו כן, כחלק מהתהליך תתבקשו לצרף תמונת פספורט מעודכנת שלכם בהתאם לתקנים וההנחיות של השגרירות האמריקאית. הפקידו לשלוח את התמונה לפני התקן עבור הנפקת הדרכון והויזה שלכם ולמנוע אי נעימויות מצד השגרירות בהמשך התהליך.

 

לאחר שווידאתם כי יש ברשותכם המסמכים הנדרשים תוכלו להמשיך אל השלב הבא בתהליך הרישום הכולל קביעת מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית ובאחד מהסניפים של השגרירות בירושלים או בתל אביב. לאחר מכן תתבקשו לבצע את תשלום האגרה ולשמור על המסמכים בהישג יד עד יום הריאיון בשגרירות בו תתבקשו להציג את המסמכים שהכנתם מבעוד מועד.

 

המסמכים הנדרשים למילוי טופס ויזה לארה"ב

לזמן הראיון שלכם בשגרירות, תתבקשו לצרף מסמכים ואישורים המעידים על כך כי בכוונתכם לטוס למטרות תיירות או פגישה עסקית אך לא למטרות עבודה או הגירה לארצות הברית ללא אישור השגרירות.

 

אלו מסמכים לצרף לטופס הבקשה לויזה לארה"ב?
המסמכים אותם תוכלו לצרף הם:

  1. אישור עבודה \ אישור מעסיק בפועל + תלוש משכורת של 3 החודשים האחרונים.
  2. אישור לימודים אקדמאיים להשכלה גבוהה באחת המכללות או האוניברסיטאות בישראל.
  3. מסמכים המעידים על שירותכם הצבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע.
  4. מסמכים ואישורים על החזקת נכסים בישראל כגון רכב או דירה אשר ברשותכם.

 

הגשת טופס ויזה לארה"ב להורדה בעברית ובמהירות

על מנת שתוכלו לחסוך בזמן במילוי הטופס לויזה לארה"ב, הכנו עבורכם טופס מתורגם לשפה העברית על מנת שתוכלו לקבל זימון מהיר יותר לריאיון בשגרירות ארה"ב מול הקונסול האמריקאי.

 

אנו ב- VISA USA מתמחים בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב תוך חיסכון בזמן בהתעסקות בכל הבירוקרטיה במילוי הטפסים דרך שליחתם לשגרירות וקביעת המועד לקיום הריאיון בקונסוליה האמריקאית.

 

מה אנחנו עושים בשבילכם?

צוות VISA USA יטפלו באופן אישי בטופס הבקשה שלכם ויתאם עבורכם מועד לקיום הריאיון בימים ובשעות הנוחים לכם ובסניף הקרוב ביותר אל מקום מגוריכם. כמו כן, אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה וכל זאת במספר ימי עסקים בלבד. ישנו גם הליך מקוצר כחלק משירות ה-VIP אותו אנו מציעים בו תוכלו לקבל זימון לריאיון בשגרירות בתוך שעתיים בלבד ואנו נתאם לכם את התור המהיר ביותר.

 

ויזה לארה"ב טפסים להורדה

איך מקבלים ויזה לארה"ב?
אם תכננתם לטוס לארצות הברית, עליכם להוציא ויזה לארה"ב. על מנת לעשות זאת תתבקשו למלא טפסים ולענות על שאלון לפני הזימון לריאיון לשגרירות ארה"ב בישראל. הטפסים יהיו זמינים עבורכם באתר השגרירות ותתבקשו להורידם למחשב ולהדפיסם.

 

ויזה לארה"ב טפסים להורדה

ויזה לארה"ב טפסים להורדה בעברית

 

שלב מילוי הטפסים והשאלון הזמינים עבורכם בשפה האנגלית בלבד יכול להקשות על מי שאינו דובר אנגלית. אין ספק כי מילוי השאלון יכול לערוך הרבה זמן. נוסף על כך, חשוב להקפיד על מילוי הפרטים בטפסים כראוי, ללא שגיאות והקפדה מדויקת של הפרטים שכן אישור הבקשה לקבלת ויזה לארה"ב תלויה בכך ולא תוכלו לשנות זאת לאחר מכן.

 

לאחר שתסיימו למלא את השאלון תתבקשו לצרף 2 תמונות פספורט עדכניות לצורך הנפקת הויזה והדרכון שלכם לארצות הברית. השלב הבא יהיה תשלום האגרה עבור הריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל. עכשיו כל שתצטרכו לעשות הוא לקבוע את המקום בו תרצו שהריאיון יערך.

 

את הריאיון תוכלו לקבוע באחד משני הסניפים של השגרירות בישראל:

כתובת השגרירות ארה"ב בסניף תל אביב:
רח' הירקון 71 תל אביב.

טלפון: 03-5197475

כתובת השגרירות ארה"ב בסניף ירושלים:
רח' דוד פלוסר 14 ירושלים.

טלפון: 02-630-4000
פקס: 02-6304070

 

לאחר שקבעתם באחד משני הסניפים של השגרירות אליהם תרצו להגיע, תתבקשו לבחור את המועד הרצוי הכוללים את התאריך, יום ושעה. כעת יהיה עליכם לחכות ליום הריאיון בו תפגשו עם הקונסול האמריקאי ותחכו לקבל את תשובת השגרירות בנוגע לקבלת אישור הוצאת הויזה לארצות הברית.

 

איך אפשר להוציא ויזה לארה"ב בקלות?

מדובר בתהליך והתעסקות עם ניירת ובירוקרטיה אותם תוכלו לחסוך כשתפנו אל חברת VISA USA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב. אנו נדאג שתוכלו למלא את הטופס לקבלת הויזה שיהיה זמין עבורכם בשפה העברית ובצורה מקוונת דרך האתר. כל שעליכם יהיה לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה"ב דרכנו ואת עבודת הניירת והבירוקרטיה תשאירו לנו.

 

אנו נדאג לבצע את תשלום האגרה עבורכם ולתאם את מועד הריאיון, המקום והשעה בהם תרצו להתייצב בשגרירות ארצות הברית לצורך קיום הריאיון לקבלת הויזה לארה"ב.

 

מועדי הריאיון לשגרירות ארה"ב יערו בימי שני עד שישי בין השעות 7:00 עד השעה 14:00.

 

גם אתם תוכלו לטוס בראש שקט כשתתנו לנו לעשות את העבודה הקשה עבורכם.
לעוד פרטים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום:

 

VISA USA – ויזה לארה"ב:

 

טלפון: 055-889-1032

 

לפרטים נוספים בנוגע למילוי ושליחת הטפסים לויזה לארה"ב בעברית התקשרו: 055-889-1032