תהליך הגשת בקשה לויזה למטרות תיירות או עסקים לארה"ב הוא תהליך רב-שלבי המורכב ממילוי שאלון מקוון, העלאת תמונה מעודכנת לפי דרישות מפורטות, תשלום אגרת ויזה וקביעת ראיון אישי בנציגות ארה"ב הרשמית בישראל. לרשימה זו קיימים חריגים: קטינים בני פחות מ-14 או בגירים בני 80 ומעלה אינם נדרשים להתייצב לראיון האישי, וכן אנשים המבקשים לחדש ויזה קיימת ועונים על כמה דרישות מקדמיות שאותן הגדירה שגרירות ארה"ב.

 

עדכון בקשה לויזה לארה"ב

עדכון בקשה לויזה לארה"ב בעברית

 

האם ניתן לערוך עדכון בקשה לויזה לארהב?

בשל היות התהליך מורכב משלבים רבים, לעיתים הוא נמשך על פני כמה שעות ואפילו ימים. מילוי השאלון, שכולל כ-16 עמודים באנגלית, נמשך לעיתים זמן רב, במיוחד לאור העובדה שיש צורך לכלול בשאלון פרטים אישיים רבים דוגמת מקומות תעסוקה קודמים, מוסדות לימוד, יציאות קודמות מהארץ – כל אלו בלווית תאריכים, כך שלעיתים יש צורך לעצור את התהליך, לאסוף את המידע ולהמשיך את מילוי הטופס מאוחר יותר. נושא אחר שדורש עדכון הוא מועד הראיון האישי – לעיתים לאחר שנקבע מועד הראיון עולה הצורך לערוך בו שינויים.

טופס השאלון הזמין באתר רשות ההגירה האמריקאית מאפשר לערוך בו שינויים בתוך חודש מיום פתיחת השאלון לראשונה. לאורך כל התהליך ניתן לשמור את הקובץ ולחזור ולטעון אותו שוב, אך יש צורך למצוא מחדש את המקום שבו הפסקתם את המילוי ולא לשכוח לשמור שוב ושוב על מנת שלא לאבד את הנתונים. אתר השגרירות מאפשר גם הוא לשנות את מועד הראיון עד שנה מיום התשלום של אגרת הויזה, אך יש צורך לעשות זאת באתר אחר מזה שבו מילאתם את שאלון הבקשה או באמצעות המענה הטלפוני של השגרירות.

שירות VISA USA להקלה על עדכון בקשה לויזה לארה"ב

השירות שמציע אתר VISA USA מאפשר לישראלים המבקשים להגיש בקשה לויזה לארצות הברית למלא את השאלון האמריקאי באתר אחד ובעברית תוך מתן הנחיות מפורטות המקלות על תהליך המילוי ומקצרות אותו. האתר גם מאפשר להשלים את שאר שלבי התהליך ואף לקבוע מקום ומועד לביצוע הראיון האישי. המבקשים לערוך עדכון בקשה לויזה לארהב דרך האתר יכולים ליצור איתנו קשר בכל שלב ולערוך את פרטי הבקשה – בין אם מדובר בפרטי השאלון האישי, בתמונה שהועלתה או בשינוי מועד הראיון האישי.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב
צוות VISA USA ויזה לארה"ב

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה