קיבלתם הזמנה לאירוע משפחתי בארה"ב? צריכים להגיע לפגישת עסקים? אם פג תוקף הויזה שלכם, יהיה עליכם למלא טופס הארכת ויזה לארצות הברית ולעבור את התהליך בשנית.

איך ממלאים טופס הארכת ויזה לארצות הברית

תהליך מילוי הטפסים להארכת ויזה לארצות הברית זהים לתהליך הבקשה לויזה לארה"ב. על מנת שתוכלו להאריך את תוקף הויזה לארצות הברית, יהיה עליכם להיכנס לאתר השגרירות ולמלא את טופס ה-DS160 בצירוף הפרטים האישיים שלכם בשפה האנגלית. זכרו כי יש להימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב שכן השגרירות עשויה לפסול לכם את הטופס ולדחות את מועד הריאיון במספר שבועות נוספים.

לאחר שמילאתם את כל הפרטים במלואם, עליכם לצרף לטופס הבקשה להארכת הויזה לארצות הברית גם מסמכים רלוונטיים המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל. שימרו עליהם היטב, שכן תתבקשו להציגם במועד הריאיון מול הקונסול של שגרירות ארה"ב.

 

טופס הארכת ויזה לארצות הברית

טופס הארכת ויזה לארצות הברית

 

אלו מסמכים תתבקשו להכין עמכם?
אישור לימודים בתוקף מטעם אחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בישראל, לרבות אוניברסיטאות ומכללות.
אישור עבודה חתום על ידי המעסיק בצירוף 3 תלושי משכורת של 3 החודשים האחרונים בהם עבדתם.
אישור רשום על שירות בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע. מיועד למי שמשרת בפועל.
אישורים ומסכמים חתומים על החזקת נכסים בישראל לרבות דירה, בית פרטי או רכב אשר ברשותכם.

כעת, עליכם לוודא כי יש ברשותכם תמונת פספורט מעודכנת אשר אותה תידרשו להציג בפני הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה"ב. במידה ואין לכם אחת כזו בתוקף, תוכלו לגשת לאחת מתחנות הצילום הקרובות אל ביתכם ולבקש להצטלם לתמונת פספורט למטרת הגשת הטפסים לויזה לארה"ב.

לאחר שסיימתם להתרוצץ עם הטפסים והתמונה, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה עבור השגרירות בסך של 160$ לפני שתוכלו להמשיך בשלב הבא. רק לאחר שעשיתם זאת תוכלו לתאם עבורכם ריאיון בזמן המתאים לכם ובשעה המתאימה לכם באחד מסניפי השגרירות בישראל בתל אביב או בירושלים.

טופס הארכת ויזה לארצות הברית בעברית עם VISA USA

אם ברצונכם לחסוך בזמן בתהליך חידוש הויזה לארה"ב תוכלו למלא את טופס ה-DS באופן מקוון דרך האתר של VISA USA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב בעברית ובמהירות.

לאחר שמילאתם את הטופס, צוות VISA USA יטפלו בהגשת הטפסים עבורכם, ביצוע תשלום האגרה עבור השגרירות האמריקאית וקביעת המועד לריאיון בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם.

מעוניינים להאריך את תוקף הויזה לארה"ב?
התקשרו אלינו עוד היום: 055-889-1032