אם ברצונכם להוציא ויזת תיירות ועסקים לארה"ב, עליכם לעבור את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב באופן עצמאי דרך השגרירות או דרך חברה המספקת שירותי ויזה לארה"ב, לפני שתורשו לגשת לריאיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ארצות הברית.

 

ויזת תיירות ועסקים לארה"ב

ויזת תיירות ועסקים לארה"ב

איך מוציאים ויזת תיירות ועסקים לארה"ב באופן עצמאי

תחילה, עליכם להיכנס לאתר השגרירות של ארצות הברית בישראל ולהתחיל בתהליך מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה האנגלית. (שם הטופס נקרא גם DS-160). שימו לב כי יש להקפיד על כתיבה רהוטה בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב. מילוי הפרטים בטופס באופן שגוי עשוי להוביל לפסילת הטופס ולדחיית המועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית.

אחרי שסיימתם למלא את הפרטים האישיים שלכם, תורשו להמשיך לשלב הבא.


אישורים ומסמכים

בשלב זה, עליכם להכין את כל האישורים והמסמכים אשר יוכלו להראות לשגרירות האמריקאית כי ברצונכם להוציא ויזת תיירות ועסקים אך לא למטרת הגירה ועבודה בארה"ב.

 

האישורים אותם תוכלו לצרף לטופס הבקשה לויזה הם:

  1. אישור עבודה מהמעסיק וצירוף של 3 תלושי משכורת של שלושת החודשים אחרונים
  2. אישור לימודים מאחת ממוסדות החינוך להשכלה גבוהה בישראל לרבות מכללות ואוניברסיטאות
  3. אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות צבאי או בקבע
  4. אישור על החזקת נכסים בישראל לרבות רכב או דירה אשר בבעלותכם

לאחר שהמצאתם את כל האישורים הרלוונטיים תתבקשו לשמור אותם ולהציג אותם ביום הריאיון מול השגריר האמריקאי על מנת שתוכלו לקבל אישור רשמי להוצאת הויזה למטרת תיירות או נסיעת עסקים.

כמו כן, עליכם לצרף לטופס הבקשה לויזה גם תמונת פספורט עדכנית. במידה ואין לכם תמונה בתוקף, גשו לאחת מתחנות הצילום הקרובה לביתכם ובקשו להצטלם למטרת הוצאת ויזה בשגרירות ארצות הברית.

 

תיאום מועד הריאיון ותשלום האגרה

 

כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לשלם את האגרה עבור השגרירות בסך כולל של 160$ על מנת שתוכלו לגשת לריאיון מול השגריר האמריקאי בקונסוליה ובשגרירות ארה"ב.

לאחר ששילמתם את האגרה תועברו לטופס בו תתבקשו לבחור את מועד הריאיון הרצוי הכולל תאריך ושעה, המקום בו יערך הריאיון (ירושלים או תל אביב). לאחר מכן תתבקשו לשמור על הטפסים במלואם ולהציגם בפני הקונסול ביום מועד הריאיון.
מוציאים ויזה לארה"ב עם VISA USA
VISA USA המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארצות הברית, תספק עבורך את הטפסים לויזה בשפה העברית אונליין דרך האתר וחיסכון בזמן בשליחת הטפסים לקונסוליה ותשלום האגרה. לאחר שתעביר לנו את הטפסים, אנו נבצע עבורך את תשלום האגרה, שליחת הטפסים לשגרירות ותיאום המועד לריאיון בסניף השגרירות הקרוב לאזור מגוריך.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? התקשרו אלינו עכשיו: 055-889-1032