רוצים להוציא ויזה דרך הקונסוליה האמריקאית בירושלים?
ראשית עליכם למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה האנגלית באמצעות אתר שגרירות ארה"ב.
כמו כן, עליכם לוודא כי יש ברשותכם 2 תמונות פספורט בתוקף, אותן תוכלו לצרף אל טופס ה – DS – 160 אותו תתבקשו להביא ביום הריאיון עבור הקונסוליה האמריקאית בצירוף השאלון,
תשלום האגרה והמסמכים הרלוונטיים שהכנתם עמכם מבעוד מועד על מנת שתוכלו לעבור בהצלחה את הריאיון לקבלת הויזה לארצות הברית ולקבוע מועד לטיסה הקרובה כך שתוכלו לבקר ביעדים הנחשקים בארצות הברית בהקדם האפשרי.

 

הקונסוליה האמריקאית בירושלים

הקונסוליה האמריקאית

 

לאחר שהצטיידתם בתמונות הפספורט יהיה עליכם להכין מסמכים המעידים על כוונתכם לטוס לארצות הברית למטרת תיירות ולא לשם הגירה או עבודה, זאת אומרת שהקונסוליה האמריקאית בירושלים צריכה להתרשם מכך שמטרתכם לקבלת הויזה לארה"ב היא לשם תיירות בלבד וכי עיקר חייכם מתנהל בארץ.

כדי שתוכלו לספק את המסמכים הרלוונטיים לכך, עליכם להמציא אישורים על החזקת נכסים בבעלותכם, שכר דירה או משכנתא. אישורים על שירות בצה"ל, בשירות סדיר או בצבא קבע, אישור על לימודים במכללה או באוניברסיטה וכו'.

לאחר שדאגתם לאסמכתא בתוקף על שעליכם לעשות הוא לבצע את תשלום האגרה דרך אתר השגרירות ולתאם את המועד לריאיון לויזה לארה"ב.

הקונסוליה האמריקאית בירושלים – מידע ופרטים

כתובת הקונסוליה בירושלים: דוד פלוסר 14 ירושלים.

מס' הטלפון: 02-630-4000

פקס: 02-630-40-70

אין ספק כי מדובר בתהליך ומורכב יחסית לכל מי שמעוניין להוציא ויזה לארה"ב או אפילו לבצע חידוש ויזה שאינה בתוקף. כמו כן, ניתן לחסוך בזמן ולבצע את ההליך להוצאת הויזה מהר יותר מהרגיל.

VISA USA מספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב ותשמח לסייע לך בתהליך החל מהשלב הראשון של מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בעברית באופן מקוון דרך האתר ועד תשלום האגרה עבור הקונסוליה האמריקאית בירושלים ותיאום הריאיון בזמן שנח לך.


ויזה לארה"ב מהר תוך 24 שעות

אם החלטתם לטוס לארצות הברית ברגע האחרון ובטווח זמנים קצר, תוכלו לבקש את שירותי ה – VIP שלנו ולקבל תור לריאיון לויזה לארה"ב בשגרירות האמריקאית ובתוך 24 שעות בלבד.

כל שתתבקשו לעשות זה למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית דרך האתר ואנו נדאג לבצע עבורכם את העבודה הסיזיפית של תיאום הריאיון מול השגרירות וביצוע תשלום האגרה.

מעוניינים שנתאם עבורכם תור לריאיון בקונסוליה האמריקאית בירושלים?
התקשרו אלינו לפרטים נוספים:
055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.