לפני שתוכלו להיכנס לגבולות ארה"ב יהיה עליכם למלא את טופס ה-DS160 לצורך קביעת ראיון לוויזה אמריקה בשגרירות ארה"ב בישראל.

 

קביעת ראיון לוויזה אמריקה – איך עושים את זה

השלב הראשוני שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של שגרירות ארצות הברית בישראל ומשם לגשת אל מילוי הטופס לבקשת ויזה לארה"ב אותו תתבקשו למלא בשפה האנגלית. יש להימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב בכדי שטופס הבקשה לא ייפסל על הסף ויגרום לכם לחכות זמן ממושך ויקר עד שתוכלו להגיע לריאיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ארצות הברית.

 

קביעת ראיון לוויזה אמריקה

קביעת ראיון לוויזה אמריקה כדי לראות את החופים היפים

 

לאחר שהתחלתם במילוי הטפסים יהיה עליכם לעקוב אחר ההוראות ולמלא כ-16 עמודים הכוללים שאלות אודות פרטי הנסיעה שלכם, מקום העבודה ותיאום מועד הריאיון באחד מהסניפים של שגרירות ארצות הברית בישראל. כמו כן, עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית שלכם העונה לקריטריונים של השגרירות האמריקאית; במידות הרצויות וכל התנאים וההנחיות לצילום התמונה אותם תוכלו לקבל ולהוציא רק בתחנות צילום שהוסמכו לכך.

 

לפני שתוכלו לשלוח את הטפסים, יהיה עליכם להכין מסמכים רלוונטיים אשר מראים על כך שאין לכם כל כוונה לקבל את הוויזה לאמריקה לצורך הגירה או עבודה בחו"ל. תוכלו לצרף אישורים כגון שירות בצה"ל, אישור לימודים, אישור שכר מעביד ו-3 משכורות אחרונות, אישור על החזקת נכסים בארץ לרבות דירה ורכב וכו'.

 

לאחר מכן תתבקשו לשלם את תשלום האגרה ולקבוע מועד לקיום הריאיון בשגרירות. לאחר מכן תצטרכו להמתין בסבלנות עד ליום הריאיון, שם תפגשו את הקונסול האמריקאי ותקבלו את התשובה לבקשת הויזה לארה"ב.

 

האם יש דרך נוספת לחסוך בזמן בטיפול והגשת הטפסים לויזה לארה"ב?
בכדי לקהל עליכם בתהליך הגשת הטפסים לויזה לארצות הברית, הכנו עבורכם ממשק פשוט ונח בשפה עברית למילוי הפרטים לבקשה הויזה. לאחר שסיימתם למלא את הטפסים, אנו נתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף הקרוב ביותר אל ביתכם או המועדף עליכם. כמו כן אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה ונטפל בכל הבירוקרטיה הכרוכה בטיפול במילוי והגשת הטפסים. לאחר מכן, אנו נספק עבורכם מועד ושעה לקיום הריאיון בהתאם ללוח הזמנים שלכם כך שתוכלו להגיע בזמן לריאיון עם הקונסול האמריקאי.

טיפול מהיר בטפסים ללקוחות VIP

אם נקבעה לכם פגישת עסקים באמריקה או שעליכם להגיע לאירוע משפחתי בארצות הברית, תוכלו לבקש את שירות ה-VIP שלנו בו תוכלו לקבל טיפול מהיר תוך מספר שעות בלבד בעת הגשת הטפסים וקביעת המועד לקיום הריאיון בשגרירות.