חידוש ויזה אמריקאית לארה"ב ניתן לבצע באופן מקוון באתר של VISA USA ובשפה העברית.
מדובר בדרך יעילה בה תוכלו לחסוך זמן בהליך חידוש הויזה. עד לא מזמן הטפסים היו ניתנים למילוי בשפה האנגלית בלבד דרך אתר השגרירות לארה"ב בישראל, אך מכיוון שמדובר בהליך מורכב יחסית לאלו שאינם דוברי אנגלית, חשבנו על דרך פשוטה ונוחה יותר עבורכם למלא את הטפסים לחידוש ויזה אמריקאית לארה"ב בשפה העברית.

 

חידוש ויזה אמריקאית לארה"ב

חידוש ויזה אמריקאית לארה"ב בעברית

 

חידוש ויזה אמריקאית לארה"ב – מהיכן מתחילים?

 

כדי שתהיו מוכנים להתחיל את בשלבי חידוש הויזה שלכם, תתבקשו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב לפני שתוכלו לקבוע תור לריאיון לשגרירות בארה"ב. טופס הבקשה לויזה לארה"ב הנקרא גם טופס DS – 160 הוא למעשה שאלון שיהיה עליכם לענות נכונה על כל הסעיפים לפני שתוכלו לקבוע תור לריאיון בשגרירות ארה"ב.

 

כחלק ממילוי השאלון תתבקשו לצרף מסמכים רלוונטיים המעידים כי מרכז חייכם מתנהל בארץ ואין לכם כל כוונה לטוס לארה"ב לצורך עבודה או הגירה. על מנת לעשות זאת תתבקשו להמציא אישורים על שירות בצה"ל, בצבא קבע או סדיר, אישור על לימודים בתוקף, חוזה על שכירות דירה או כל נכס בבעלותכם כגון רכב או דירה שהנכם משלמים עליו. שמרו כראוי על כל המסמכים שהמצאתם שכן יהיה עליכם להציג אותם עבור השגרירות במועד הריאיון.

 

הכינו מראש את תמונות פספורט מעודכנות – 2 בסה"כ אותן תצטרכו לצרף לטופס השאלון. המידות המעודכנות של התמונות יהיו 5X5 ס"מ, כאשר רקע הצילום יהיה אך ורק בצבע לבן.

 

בתום התהליך יהיה באפשרותכם לקבל שירותי הוצאת ויזה מהירה לארה"ב כך שתוכלו לחסוך זמן רב בהתעסקות בבירוקרטיה ובתיאום הריאיון מול שגרירות ארצות הברית בישראל.

 

שירותיה של חברת VISA USA יוכלו להקל ולסייע עליכם בשלבי חידוש הויזה האמריקאית לארה"ב בכל עת שתבקשו לעשות כן. על מנת להוציא ויזה מהירה לארה"ב תוכלו לבקש להוסיף את השירות ה – VIP עבור לקוחות המעוניינים לזרז את התהליך ולקבל מועד לריאיון לשגרירות האמריקאית בישראל תוך לא יותר מ -24 שעות. מילוי הטפסים התבצע בשפה העברית דרך האתר של חברת VISA USA ולאחר שתעבירו אותם אלינו באופן מקוון באתר נוכל לבצע עבורכם את עבודת הניירת והבירוקרטיה בזמן שכל שנשאר לכם לעשות הוא להמתין בסבלנות עד לקבלת המועד לריאיון.

 

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך?

מילוי הטפסים בשפה העברית באופן מקוון, שירותי הוצאת ויזה תוך 24 שעות, קביעת מועד לריאיון לחידוש ויזה לארה"ב ובחירת סניף השגרירות המועדף עליך אשר נמצא בתל אביב או בירושלים.

 

מעוניינים לחדש את הויזה האמריקאית שלכם לארה"ב?
צרו עמנו קשר וקבלו מועד לריאיון בסה"כ של 24 שעות.

טלפון: 055-889-1032